Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik MK II View Post
    Ma pusti brate, covek nam doneo Evropa Ligu. Nebitno to sto je Rasko na indivudualni kvalitet izbacio Anderleht u produzetku, sto je dao gol Selti u gostima i sto je na Trafordu asistirao golu. A da, Pogba dao gol u finalu.

    Jok brate, Felaini je doneo trofej.
    Kljucni igrac, bez njega ni da mrdnemo. Sunce ti, 6ta godina u klubu. Auuu

    Nije ni cudo dje smo

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Felaini je potcenjen igrac,da nema kvalitet ne bi onako razbio igru Brazila na SP,ja u stvari i ne vidim neku razliku izmedju njega i Matica,apsolutno isti tip igraca.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ko ferma nekog tamo Pola Insa. Koga zanimaju njegovi stavovi.
            Ponovo u modi odela kod naših igrača. Pod obavezno uveo Solskjer. Nema šta. Uticaj SAF-a oseti se na svakom koraku.
            Tako i treba...

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Ovako i treba da izgleda ozbiljan klub, meni je prosto "seljački" a može i bez navodnika da veliki klubovi dolaze na utakmice u trenerkama. Takođe promocije u duksevima i šorcevima su van svake pameti.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Felaini je potcenjen igrac,da nema kvalitet ne bi onako razbio igru Brazila na SP,ja u stvari i ne vidim neku razliku izmedju njega i Matica,apsolutno isti tip igraca.
              Ozb? 2 razlicita igraca koji osim visine nemaju slicnosti

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Posle fascinantne predstave na Vembliju o DDH se prave razne animacije.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Ozb? 2 razlicita igraca koji osim visine nemaju slicnosti

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Sta je to razlicito,obojica zadnji vezni,visoki,jaki,dobra skok,duel igra,spori,jedino nesto bolji pas ima Matic.

                  Comment


                  • Jeste kao sto je i Mata isti Mesi, obojica igraju na krilu ili iza spica, imaju odlicnu kontrolu lopte i leva noga im je dominantna, jedino sto je Mesi malo brzi.

                    Sad kad malo bolje razmislim ne zaostajem ni ja puno za prajm Bekamom eto on jedino ima malo bolji centarsut.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Mason Greenwood naleteh na njega kao velikog talenta. Zna li neko nešto o njemu i je l' mali blizu prvog tima? Iskreno, danas sam prvi put čuo za njega.
                      Mali je veliki talenat. Puca sa obe noge podjednako dobro, čak i vodi loptu sa obe noge. Ne znam koliko je blizu prvog tima, ja mislim da će se prvo u prvi tim probiti Garner i Čong. I kod Murinja i sad u ovo kratko vremena kod Olea, I Gomes i Čong i Garner su imali prednost u odnosu na Grinvuda. Zašto, ne znam. Grinvud je izrastao nenormalno u prethodne dve godine, tako da on i na kontu čistih fizikalija može da dominira u tim mladjim kategorijama. Al da je talentovan, jeste, veoma. Kompletan paket. E sad, to ništa ne mora da znači, sve je do mentaliteta u tim godinama.

                      Skoro je postigao strasan het trik protiv Čelzija koji ima najjaču akademiju u engleskoj, evo ti golovi

                      Last edited by bici; 17-01-19, 09:14.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Inače, izgleda da se Valensiji neće produžavati ugovor. Stons javlja da je nekoliko klubova zainteresovani da dovede Mektomineja na pozajmicu.

                        Romero(najpouzdaniji za Barsu), javlja da je Valverde rekao Malkomu da može da pakuje kofere. Mozda bi mogao da se kaparise sad u januaru. Jeste da lepo ovo sljaka sa uskim dijamantom(ili 4-3-3 sa Lingardom kao lažnom devetkom), pa i ne igramo sa klasičnim krilima, al moramo to krilo da nabavimo, makar on sedeo i na klupi i bio samo jedna opcija za trenera.

                        I još nešto, kažu da je Raškov gol protiv Totnama stigao direktno sa treninga i da su ceo dan na treningu gadjali te dijagonale na njega. Definitivno će Raško biti prvi napadač.
                        Last edited by bici; 17-01-19, 09:27.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ovi kako su krenuli neće nikog dovesti.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Scholes: “The last manager showed lack of respect and was an embarrassment to the club, which is something Ole would never do. He has realised that he’s there to serve what’s probably the world’s greatest football club, and he does it with a smile on his face.” #mufc
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Jeste kao sto je i Mata isti Mesi, obojica igraju na krilu ili iza spica, imaju odlicnu kontrolu lopte i leva noga im je dominantna, jedino sto je Mesi malo brzi.

                              Sad kad malo bolje razmislim ne zaostajem ni ja puno za prajm Bekamom eto on jedino ima malo bolji centarsut.
                              Ne razumem sta hoces da kazes,da je Matic neki umetnik s loptom ili da Felaini nema veze s loptom u nogama? Ne bih se slozio s tim jer sam gledao tog Felainija u Evertonu a i na ovom SP gde je bukvalno sam pojeo Brazilce.Ja i ne ocekujem od zadnjeg veznog da bude Mesi.

                              Comment


                              • Apsolutno ne, nego da su potpuno drugi tip igraca i da nisu za poredjenje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X