Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog Murinja
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        A sto nije otisao sa ekipom?
        Zvanicno zbog tretmana povrede zadobijene posla starta onog mesara Selvija, a nezvanicno ko zna.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Zvanicno zbog tretmana povrede zadobijene posla starta onog mesara Selvija, a nezvanicno ko zna.
          Nema zvanično-nezvanično. Nije putovao sa ostatkom zbog Šelvijevog nameštanja.
          Dobro da je sve OK, nije pazario težu povredu.
          A mogao je itekako.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Mislim da ovim što je Headburne stavio gore, da Ole ostaje naš trener za stalno..

            Comment


            • Za kratko vreme OGS stekao simpatije svih. Ja bih se iznenadio da mu Ed ne dozvoli i po završetku sezone da nastavi započeto.
              Mislim da će teško Poks negde. Ako i napusti ambiciozne Pevce mislim da je bliža opcija Real nego United.
              Norvežanin oseća klub. Zna kako se diše, bio je dugogodišnji deo sistema tako da glasam za Solskjerov ostanak i naredni period.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Za kratko vreme sa nama u vezi dovođeni Manolas, Milenkovic, De Lajt, Kulibali i sad Godin.
                  Samo da ne dođe do kraja neki Ake, Jagelka itd itd.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Moze bilo ko jaci da igra pored Lindelofa, on ima potrebnu tehniku. Ali cini mi se da ce Godin u Inter. Tako da valjda mozemo do Skriniara.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ti stvarno mislis da ce Lindelof igrati prije Smolinga kad se ovaj oporavi?
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da je Godina završio Inter ili je blizu, tako je preneo onaj Romano..

                        Što se tiče Poketina, juče je izavio da klub ako želi titule mora da se okrene trošenju i time dao do znanja da će ostati u Tothamu samo ako žele da troše.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Mislim da je Godina završio Inter ili je blizu, tako je preneo onaj Romano..

                          Što se tiče Poketina, juče je izavio da klub ako želi titule mora da se okrene trošenju i time dao do znanja da će ostati u Tothamu samo ako žele da troše.
                          A znajući da je Ješa na čelu, rek'o bi teško.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ti stvarno mislis da ce Lindelof igrati prije Smolinga kad se ovaj oporavi?
                            Vidjecemo.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zar on nije u Interu?
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ti stvarno mislis da ce Lindelof igrati prije Smolinga kad se ovaj oporavi?
                                Ja sam siguran da oce, tj ako se niko dovede igrace vrv njih dvojica a ako dodje bilo ko i ako je OGS menadzer siguran sam 100% da mu je pojacanje jedan a Lindelof drugi stoper.

                                Smem i u avi da se kladim ako ti je do igranja
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X