Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njemu odavno stoji ta klauzula. Cudi me da ga niko nije pokupio.

    Manolas je jako dobar stoper ako se upari s nekim dobrim stoperom koji zna s loptom. Ja i dalje jako sumnjam u Lindelofa i mislim da nece uspeti da se zadrzi jos puno u klubu. A ako upare njega i Smolinga to ce biti beton odbrana kad se branimo, a horor kad treba da se gradi akcija od pozadi

    Nek se isprse jos za Kulibalija.

    Comment


    • Ma kakav Manolas, daj real deal upgrade.

      Varane/De Ligt/Skriniar/Kulibali.

      Bolje nikog da ne dovodimo, nego da dovedemo nekog ko nije jedan od ova 4 igraca.

      Comment


      • Zar vi stvarno mislite da se moze kupiti Varan za bilo koje pare?

        Cak mislim da i De Lita ne mozemo dovesti ali tu naravno bar postoji sans za razliku od Varana.
        sigpic

        Comment


        • Manolas je top stoper, jos je brzi od Smolinga, brani gol nestvarno dobro, ali tehnicki je gori od Smolinga

          No kad su mogli Morgan i Hut...
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Zar vi stvarno mislite da se moze kupiti Varan za bilo koje pare?

              Cak mislim da i De Lita ne mozemo dovesti ali tu naravno bar postoji sans za razliku od Varana.
              Naravno da ne mozemo da dovedemo Varana, ali to su stoperi koje bih samo jurio. Zaboravio sam Lucas Hernandeza, mada bih ja i Gimeneza iz Atletica uzeo čak.

              Bila bi do jaja fora da pljunemo 100,120 milke i da dovedemo u paketu i Thea i Lucasa Hernandeza.
              I još samo desno krilo neko, i to je to.

              Comment


              • De Liht može da se dovede ukoliko se ozbiljno krene na njega.

                A mislim da Ajax neće tražiti više od 40, 50 miliona.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Originally posted by jakvuk View Post
                  De Liht može da se dovede ukoliko se ozbiljno krene na njega.

                  A mislim da Ajax neće tražiti više od 40, 50 miliona.
                  Štoper od 19 godina sa nenormalnim potencijalom i već sad odličnim kvalitetom. Da ne pominjem da ga hoće pola Evrope. Ooo, tražiće mnogo više od 40-50 miliona.

                  Svakako će vredeti svaku uloženu funtu.

                  Ja bi voleo u Liverpulu da ga vidim. Da se napravi to partnerstvo iz reprezentacije, ali nema ništa od toga.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • De Liht 100m vrijedi sigurno. Neće prelaziti nigdje ovaj zimski prelazni, a i šteta bi bilo da ne završi ovu sezonu u Ajaksu s obzirom da su u trci za titulu i igraju 1/8 LŠ. Odigrao je već sad dobar broj jakih utakmica u LŠ i Holandiji. Ja nemam sumnju da će on da postane jedan od najboljih defanzivaca, sve ima momak.

                    EDIT: Kad kažem jake utakmice u Holandiji, mislim na reprezentaciju.
                    Last edited by Reise; 06-01-19, 10:50.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Zar vi stvarno mislite da se moze kupiti Varan za bilo koje pare?

                      Cak mislim da i De Lita ne mozemo dovesti ali tu naravno bar postoji sans za razliku od Varana.
                      Pitanje je samo koliko Junajted želi da se otvori. Varana svakako ne možete dovesti ukoliko Real ne želi da ga proda, a ne želi, ali možete sve ostale štopere. Naravno, za Kulibalija će biti nabijena cena. Mislim da mu je prava vrednost oko 85-90 miliona ako uporedimo sa Van Dajkom.

                      Meni uopšte nije jasno zašto Junajted ne uzme igrača kao što je Pongračić i pošalje ga na dve godine u Bundesligu.

                      Junajted mora da izadje dominantno na tržište i da kupi i talente i imena.

                      Za Drakslera svi kažu da je precenjen a ja mislim da nije tako i da bi mogao da bude bolji.

                      Toliko dobrih igrača ima na tržištu, može dobra priča da se napravi.

                      Baš mi nije jasan Junajted. Od Hamesa preko Tiaga, Vitsel... ne znam čemu škrtarenje, sve i da jedan bude pogodsk od 3, svakako bolje nego neki Fred.

                      I treba da se puca 400m evra za prelazni. I više.

                      Da bi vam klub što pre uhvatio priključak. Ovo troškanje i zezanje, vreme prolazi, bezveze.

                      Klub vam je prava mašinerija i verujem da bi brzo vratio ta uložena sredstva i nenormalno pucanje u 2-3 roka.

                      Otvoriš se za Kulibalija, otvoriš se za Ikardija koga god, pokupiš nekog Drakslera, Najnoglana, lupam imena, Tijaga, Hamesa, i to je to.

                      Neko će reći, nije ovo igrica da nabacaš imena. To je istina, ali ja bih uvek pre išao ove proverene opcije, nego Baji, Lindelof, Dalo, Fred.

                      Hames je Hames, Tiago je Tiago, Ikardi je ipak uvek Ikardi, Levandovski je Levandovski makar igrao i ko Van Persi malo u MU.

                      Ovo ostalo je proseravanje.

                      A niko me ne može ubediti da Junajted ne može da im pošalje ponudu koja se ne odbija. Pazi - Junajted. Real ne kupuje samo jer su uboli neke transfere i jer su dobro dovodili iz lige ali već na leto očekujem neki blickrig Pereza gde će pokupiti 4-5 jakih imena. Junajted mora to isto da uradi.

                      Barselona kupuje, Liverul počeo, Siti standard, Čelzi Žoržinjo, Pulišić, pa moraš i ti nekoga.
                      Last edited by Cassius Clay; 06-01-19, 10:43.

                      Comment


                      • De Ligt 40, 50 miliona. Dobar vic. Pocetna cijena mu je 65 miliona, e sad zamisli koliko ti treba da ga dovedes s obzirom da je vise od pola Evrope zainteresirano za njega.

                        Comment


                        • I mnogo bolje igrače je Ajaks prodavao za manje novca, u šta će on da izraste vreme će pokazati.

                          Da mi se sviđa kao igrač sviđa mi se ali igranje u Holandiji i Engleskoj su dva različita i lica i nivoa fudbala. Možda Sar, Kamara ili onaj klinac iz Vest Hema njega prevaziđu, potencijal jeste ali baš davati 100 miliona samo zato što je neko veliki potencijal?

                          Ako bi gledali Holandski šampionat kao reper onda bi Blind bio čudo od štopera.

                          To što ga transfermarkt procenjuje na 65 miliona ne znači da mu je to početna cena...
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Jes bas treba da se spucaju pare dok je privremeni trener tu... Sada u januaru moze da se nadje neka jeftinija opcija da pokrpi rupe do leta, a kasnije sa novim menadzerom strpljivo i pametno, bez panic buya.

                            Comment


                            • Ok, jasno je da je 40, 50 miliona smijesna cifra i da sanse nema da ga Ajax pusti za te pare.

                              Comment


                              • Videćemo, poznavajući holandski fudbal rekao bih da šanse nema da se prebaci cifra od 60 miliona ali videćemo.
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X