Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice Mate, jbg on ima svoje utakmice gdje ce izdominirati i treba ga forsirati u takvim, tipa Reding kuci,ove poput Njukasla gdje se igra grublje su problem.

    Ma da, Erera je zamjenik kapitena u najmanju ruku, po svim kriterijumima igrac Junajteda. Produzio bih ja i njega i Matu i zadrzao do 2020-21.

    Protiv Redinga Romero ili Grant na gol, u odbrani odmoriti Lindelofa ili ga ne drzati duze od 60. minuta, u vezi Pereira, Fred + Mata mozda, naprijed Aleksis, Lukaku i Lingard.

    Grant, Jang, Smoling, Lindelof, So, Fred, Pereira, Mata, Lingard, Aleksis, Lukaku. Do 50-60. minut povesti pa kasnije ojacati sredinu Ererom ili Felainijem.
    Last edited by BorisUnited99; 03-01-19, 12:43.

    Comment


    • Lindelof je naš najbolji štoper trenutno, počeo je svaku i odigrao na odličnom nivou sve utakmice pod Oleom, ja nemam dileme da će on činiti polovinu tandema na štoperu a sada da vidimo ko će mu se pridružiti, sve ide ka tome da je to Smoling, samo da ga ne jebu povrede više..

      Potrebno nam je desno krilo kao lebac, treba neko da bude direktan kao Marsijal na suprotnoj strani jer ovako većina napada ide samo preko njega a kada bi imali i dole još jednog takvog, perverzija..

      Comment


      • WC stoper pored Lindelofa, Smoling i Baji back up.

        Kad bi uzeli Kulibalija kao sto se prica, to je odlicno.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Izgleda da Fulam prekida pozajmicu za Fosu Mensu, bas je malo igrao.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by nine33 View Post
            Izgleda da Fulam prekida pozajmicu za Fosu Mensu, bas je malo igrao.
            I to sto je odigrao bio je bas los.

            Lose odluke donosi, rupa u odbrani, nepromisljeni startovi. Tanko, bas tanko

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                WC stoper pored Lindelofa, Smoling i Baji back up.

                Kad bi uzeli Kulibalija kao sto se prica, to je odlicno.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Lindelof-Kulibali + Baji, Smoling ljepota

                Comment


                • To, to

                  Kulibali, desni bek i desno krilo, ne treba nisto vise ovoj ekipi da bi bila konkurentna.

                  Comment


                  • Kulibali vec 27 godina? Ja bih prije Varana uzeo, meni je on brutalan

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Najveca zal od svih igraca koji nisu dosli u Utd a mogli su je Kun Aguero.

                      Kakva zver od napadaca

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Kulibali vec 27 godina? Ja bih prije Varana uzeo, meni je on brutalan

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Ti brate juriš Varana godinu dana, ne znam odakle ti ideja da će Real koji će da pukne masu novca na leto na rebuild da proda Varana. Kulibalija kupiš imaš 5-6 sezona top3 štopera na svetu. Pored njega bi i Lindelof dobio samopouzdanje.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ti brate juriš Varana godinu dana, ne znam odakle ti ideja da će Real koji će da pukne masu novca na leto na rebuild da proda Varana. Kulibalija kupiš imaš 5-6 sezona top3 štopera na svetu. Pored njega bi i Lindelof dobio samopouzdanje.
                          I jos godinu bih ga jurio. Kad vec pucam milione i milione na stopera onda bi mi Varan bio prva opcija.

                          25 godina a toliko bitnih meceva u nogama. Klasa

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Znam ali juriš od Reala koji ne zna gde će od novca. Ne pamtim da su manje trošili, samo se čeka Perezov novi galaktikos projekat, osvojene su LŠ, podmireni navijači, sada ovo leto kupi koga bude hteo, pa šta ti onda da mu ponudiš za štopera koji je u tim godinama izoveravao LŠ i uzeo svetsko prvenstvo?

                            Nisu oni budale.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Znam ali juriš od Reala koji ne zna gde će od novca. Ne pamtim da su manje trošili, samo se čeka Perezov novi galaktikos projekat, osvojene su LŠ, podmireni navijači, sada ovo leto kupi koga bude hteo, pa šta ti onda da mu ponudiš za štopera koji je u tim godinama izoveravao LŠ i uzeo svetsko prvenstvo?

                              Nisu oni budale.
                              Pa jos malo kasu da im napunimo pa nek pojure Nejmara i Azara[emoji16]

                              Nadju nekog novog da stasava uz Ramosa, Phil Jones npr

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Kulibali, Škrinijar, De Ligt.

                                Mislim da su to 3 štopera koja trebamo ganjati, a koja je realno moguće dovesti. Lično sam za Kulibalija pa koliko da košta, po mogućnosti već sada u januaru

                                S tim da sam uvjeren da De Ligt ide u PSZ ili Barsu/Real.
                                Last edited by BorisUnited99; 03-01-19, 22:30.

                                Comment

                                Working...
                                X