Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Mislim da ce nam biti teze danas nego na prethodne 3, jos im se Rondon vratio prethodnu utakmicu i mnogo im znaci. Pravice nam on probleme bojim se. Nadam se da je Rasko spreman, onda ce imati 10 dana do Totenhema, protiv Readinga na OT cemo gledati drugu postavu i klinaca nadam se
    Bice zajebano da se probije bunker jer ce Rafa da izvede dabldeker, Portugalac da mu pozavidi na tome.

    Ne bi bilo lose da Mata krene, dosta vremena ce se igrati na njihovoj polovini.
    Alexis ce isto imati bitnu ulogu kad udje u 2 pol posto ne vjerujem da ce krenut od starta.

    Teskih 0-2

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Man Utd are considering Marco Rose as a potential permanent replacement for Jose Mourinho, according to reports.

      https://www.manchestereveningnews.co...-wiki-15616079

      Na glupom red cafeu vecina zeli Poketina, kakva neznalice
      sigpic

      Comment


      • Marco Rose ce biti fantastican trener, ako vec i sada nije. Meni bi bio prvi pik.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Murinjo je polivan govnima zbog Sevilje, Marka je izbacila Zvezda iz LS.
          sigpic

          Comment


          • Murinjo je goat, Marko nije.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Murinjo je goat, Marko nije.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Imamo mec vcrs u 21h. Ne znam sto uopste pominjes Portugalca? Totalno nebitan lik

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ajde i ti smaraš više sa tim, jbt ne može da se piše samo šta tebi ogovara.. Oladi malo

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Ajde i ti smaraš više sa tim, jbt ne može da se piše samo šta tebi ogovara.. Oladi malo
                    Ko ti drma kavez?

                    Sta mislis, kakvu ce formaciju Portugalac vcrs izvesti? Oce Felaini igrati? Skoti?
                    Pogba klupa?

                    Jel sad bolje? Izvini sto me smara prica o bivsem menadzeru, totalno nebitnom u ovom trenutku

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Last edited by Miki28; 02-01-19, 18:24.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Sjajno, to je to


                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Srecna Nova godina svima.

                        Olee, Oleeee, Oleeee, niz se nastavlja, bravo!

                        P.s. Bravo i za Soton i Ralfa veceras.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Dobra, rutinska gostujuća pobjeda, bez pretjerane frke i trke. Igra doduše nije bila nešto i to prije svega zbog loših partija Matića i Pogbe u sredini, no svejedno sasvim dovoljno. Jones u prvom poluvremenu imao nekoliko Jones situacija, klasika.

                          Dobro došao i kiks Chelseaja.

                          Comment


                          • Bitno da se koriste ziceri koji se ranije nisu koristili i dobro je da je sretno postignut prvi gol, izgledalo je zakucano 0-0. Dobro je da je Chelsea opet kiksao kući, značiće jer naredno kolo će biti baš teško. I taj Chelsea ništa ne igra, šteta zbog onog gola u nadoknadi na njihovom terenu.

                            Originally posted by Miki28 View Post
                            Imamo mec vcrs u 21h. Ne znam sto uopste pominjes Portugalca? Totalno nebitan lik

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Ne smije ga niko osim tebe pominjati, danas nisi puno puta.

                            Comment


                            • Nastavlja se sa dobrim partijama što raduje, jesmo imali malo više problema da ih otvorimo ali ne može svako poluvreme da da dajemo po dva, tri gola.. Idemo samo polako korak po korak i uz kikseve Celzija i Arsenala eto nas u top 4 nadam se na kraju sezone..

                              Aleksis polako ulazi u stos, prelepa aistencija večeras za Rashka..

                              Comment


                              • Rashford has now scored 4, and assisted 5 goals in his last 8 games for ManUtd.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X