Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo jedne iz svlacionice, jos jednom cestitke momcima na zasluzenoj tituli.



    Last edited by srdjan_sl; 19-04-16, 22:34.
    sigpic

    Comment


    • Uprkos svim titulama i povratcima u Chelsea ja sam ubedjen da je covek sanjao klupu MU jos dok je bio u Portu.
      Cak mislim da se nameracio da bas ON nasledi Ser-a ali nije se poklopilo. Evo moze sada da dodje sto se nas ovde po forumu tice
      Takodje nekim nasim navijacima po svetu smetaju one neke izjave koje vade iz naftalina a sve su bile u fazonu peckanja i njegovog karaktera. NE VOLI DA GUBI.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Naravno da se poklopilo, ali to sto je SAF veliki egoista i sto je stavio Mojesa je druga prica.
        sigpic

        Comment


        • Sad videh klip Memfisa iz Psv-a od pre godinu dana, pa on je bio zgoljav. Zgoljav bre.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Official : Jose Mourinho to be manager at Old Trafford

            Spoiler
            Confirmed: José Mourinho will manage England vs Ranieri's Rest of the World side for Soccer Aid 2016 at Old Trafford. #MUFC
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Official : Jose Mourinho to be manager at Old Trafford
              Znao sam da je neka "podvala" mada to je samo zagrevanje, da upozna novu kuću.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ne znam da li je bilo, jer me nije bilo neko vreme, ali da li ste videli sta pocini Chong Ajaksu ?



                Btw, stigao Li O'Konor u Akademiju za sl sezonu.

                Detaljnije o njemu - http://www.independent.ie/sport/socc...-34642975.html

                (Nosi br 2)
                sigpic

                Comment


                • Nestvarno sta prica covjek

                  http://www.skysports.com/football/ne...e-12-point-gap
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa jeste, evo sada skoro su nas otresli samo 3-0, no biggy.

                    Mojesovska izjava, bas ili gubi kompas ili troluje pred kraj "vladavine".
                    sigpic

                    Comment




                    • #NoFosuNoParty!
                      sigpic

                      Comment


                      • Najofanzivniji MUFC-LVG sastav ikada.

                        Comment


                        • Jos umesto Lingarda da je bio Erera i party

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            da li ste videli sta pocini Chong Ajaksu ?
                            Al` kakav dete ima korak-dvokorak posle prijema ili driblinga, vec tada je ostavio pratioca iza sebe
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • At this moment, Manchester United want to keep Louis van Gaal for next season [Guillem Balague] #MUFC
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X