Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    I Junajted i SAF su poznati po tome da ne daju sanse igracima iz akademije tako da si verovatno u pravu i da nikad ne bi dobio sansu kao u Juventusu.
    U Juveu je imao obećane minute, u Junajtedu to nikad ne bi dobio.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Srki mogu da kradem avatar?
      Naravno, ako treba link javi.

      Hvala Aleksoni.
      sigpic

      Comment


      • Kakvo odusevljenje Pogbom zbog partija protiv Kardifa,Bornmuta,kad on odigra ovako protiv PSG,Liverpula,Sitija onda moze da se prica o velikom igracu,nesto sumnjam da ce on to ikada biti kako zbog lude glave tako i stila fudbala,vise voli da izvodi cirkuske nego korisne poteze,a to onda vodi u gubljenje lopti i otvaranja kontri protivniku.Dobar je igrac,ali daleko od nekog vrhunskog fudbalera,ne mozes se na njega na osloniti da ti vuce tim.

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Šansa da je SAF lično doveo Pogbu je 0.00001. Znači, nema sile. To je nešto skroz drugačije od transfera dokazanog igrača koji mu treba. Skaut i neki drugi ljudi utiču na mlađe kategorije.

          Ostajem pri tome da nikad ne bi dobio šansu u Junajtedu kao što je u Juveu. Brusio ga je Junajted, ali igračem ga je Juve napravio. Jbg, vama je Junajted prije svega, nikad ne biste na stranu Pogbe stali. Kome ćete vjerovati kad SAF kaže da je omaložavao klub, Pogbi ili njemu?
          Hej, ti možeš da puštaš filmove koliko hoćeš, ispratio sam taj slučaj od kupovine kuće Pogbinoj porodici, preko tužbe do razrešenja. Period 2009-2011.

          Pol Pogba je bio u tom momentu standardni fra rep. u mlađim kategorijama, etiketiran kao novi Patrik Viera itd.

          Junajted je podmazao porodicu Pogba sa oko 200.000 funti, to je pričao prezident Avra.

          I sad, Ferguson nije obavešten o tome, nema pojma šta se radi u mlađim kategorijama, niti koliko se novca nudi?

          Teško. Pošto je recimo čim su braća Da Silva dovedeni za mlađe kategorije brata Rafaela odmah ili veoma brzo prebacio u prvi tim.

          Ferguson koji nije prihvatio da Pogba dobije viśe od 20.000 funti nedeljno, a zbog toga je i pukla tikva, ne zna i ne zanima ga šta klub nudi mladom igraču?

          Sigurno.

          Drugi pasus je ŠBBKBB tako da izvini, nemam šta da odgovorim.

          @notorious

          Nagledao sam se toga u fudbalu, to su radili još u AC Kapelu i Sakiju tamo sredinom 90ih.
          Last edited by Krojf; 30-12-18, 22:28.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            https://www.sportsjoe.ie/football/si...juventus-40860





            Kako je ovo teranje iz kluba? Spinovanje klasicno.
            Naravno da je spinovanje, pola ovog topika su konstrukcije koje se grade oko rekla-kazala tnjitova i spinovima koje izvlače odatle.

            Plus lične projekcije u čemu dominiraju navijači nekih drugih klubova e tek oni lupaju ko maksim po diviziji, pojedini postovi su ne na granici nego čisto trolovanje.

            Ali ajde, neka se zabavljaju.

            Comment


            • Comment


              • U pravu si.

                Cilj mi je bio da dokažem da Pogba uopšte nije loš kao što se predstavlja, za ostalo bolje da se nisam ni javljao.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  U pravu si.

                  Cilj mi je bio da dokažem da Pogba uopšte nije loš kao što se predstavlja, za ostalo bolje da se nisam ni javljao.
                  Nemam ništa protiv tebe, nemoj da se prepoznaješ u kritici što sam izneo za pojedine forumaše, samo mi je zasmetalo to da je sad Juve odjednom opravio Pogbu dok kod nas nije umeo da hoda.

                  Evo čak i Ser Gagi je izneo Fergusonovu rečenicu da je računao na Pogbu.
                  Što nije novost jer su Rio i ujka Pat išli da razgovaraju sa Pogbom ali je Rajola sve utanačio sa Juventusom.

                  Pogba je na probnom radu, ali u pravu si, ako je Murinju data šansa, naročito i nakon toga pošto je pljunuo na klub, treba videti kako će se odvijati ova situacija sa Pogbom i makar ne pljuvati avansno.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Ma ne znaE Labilni, pravi je virus, prvo sto treba odraditi je to, prodaja najboljeg igraca tima.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • "That is not the end of the world. I sit in this chair twice in the Champions League and I knock Man United out at home at Old Trafford," he told reporters.

                        "I sit in this chair with Porto, Man United out, I sit in this chair with Real Madrid, Man United out. So is not something new for the club and of course being Manchester United manager and losing a Champions League tie at home is a disappointment, obviously."


                        Mnogo lijepe rijeci, bivseg trenera, posle jedne od najvecih bruka i sramota u poslednje vrijeme, posle ispadanja od jedne nikad gore ekipe Sevilje generalno.

                        Ne, ovo nije pljuvanje po klubu, navijacima, pa i SAFu, ovo sve moze da se prodje i da se on i dalje brani i da se branio, ali ipak Marsijal i Pogba su glavni krivci za sve, idemo dalje.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • labilniisprskaj.me

                          Sajt je u izradi, stay tuned.
                          sigpic

                          Comment


                          • Prska on na terenu evo vec 3 utakmice protivnike to sto moze, a ujedno i neke Murinjo FC navijace.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Gori su ovi sto gutaju to sto prska, sa zadovoljstvom ako mogu da primijetim

                              Murinjo FC LOL, pomijesao si nas sa Martijal FC i Pogba FC fanovima, mi navijamo za Mancester Junajted za razliku od vas.

                              Ole mi te volimo, necemo ni da te pljujemo, niti ceramo govnjivom motkom za mjesec, dva, sest sigurno.

                              Svidja mi se ova statistika, steta sto ista ne vazi za Matu, a da Mata ima jedno deset puta bolju, a opet se prodaje na svakih pola godina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako je Pogba najbolji fudbaler Junajteda onda nije ni cudo sto je Junajted na sestom mestu u ligi i sto gubi od nikad gore Sevilje u LS.Ja i dalje mislim da je Sancez najbolji igrac ekipe,ali da junajtedova deca moraju da se forsiraju,Rasford,Lingard,sto vise takvih igraca da se izvuce iz omladinaca,posebno mi nije jasno kako ne mogu krstenog stopera da nadju u svojoj skoli fudbala,nekada su tu igrali Irving,Palister,Braun,nisu mnogo znali fudbala,ali su znali sta je Junajted,isli su glavom tamo gde neko nece ni nogom,sad od takvih stopera imaju samo Bajia.

                                Comment

                                Working...
                                X