Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murinju moze sada da bude samo krivo koliko je on propo kad vidi kako igraju ovi momci, a kako su igrali kod njega. To je jedina istina. Napokon trener koji zna sta je Mancester Junajted.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Niko nigde nije ni napisao da su rivali iz prve TOP kategorije engleskih klubova al nismo li pod štafetnom palicom gosn "Posebnog" lomili zube na takve osrednje klubove.
      Kad je ekipa stvorila više šansi, večeras ili protiv istog protivnika na njegovom terenu dok je još Mourinho bio trener? Naredni je Newcastle imali su oko 25% posjed protiv Mourinha, vama je posjed fudbal, neki novi klinci, nove generacije

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        On kod SAF-a nikad ne bi zaigrao, umislio je da je dobar i htio da ide, došao u Juve i dokazao se. Nećemo valjda da krivimo mladog momka što je željan igre bio. Evo se i Sitiju dešava isto to sa Sančom.

        Opet bacaš svu krivicu na Pogbu. Zašto sad Pogba kod Solskera izgleda kao da je vanzemaljac? Kako mu je odjednom došlo iz dupeta u glavu? Kod Murinjovog statičnog stila fudbala nije ni mogao doći do izražaja. Šta će on da uradi kad mu igrači stoje u mjestu. Pogledaj što Matić radi, odakle njemu ova kreativnost? Zato što ima nekome da je baci, konačno kretnja bez lopte nekog fudbalera ima smisla kad igra Junajted. Rašford bjesomučno trčao kod Murinja, odirao se čoek, ali bez ikakvog učinka. Marsijal je talenat, on ima ono što malo fudbalera ima, može da riješi utakmicu jednim potezom. To je igrač za Murinja, to je u stvari igrač za svaki tim, a ne samo za Murinja.

        Pogba klinac nedokazani se upoređuje sa odlascima legendi Bekama, Kina i Nistelroja koji su najsvjetlije trenutke u karijeri doživjeli u Mančesteru. Bravo, bravo, slična situacija.
        izvini ali stvarno nemas pojma o cemu pricas, a glupo sad ja da ti pisem kompletnu istoriju, ono sto cu ti reci kod SAFa bi on sigurno zaigrao pola godine kasnije.

        Ja nisam uporedjivao te situacije na kraju to ti moram odgovoriti. Vec da bi stari Murinjo to nekad lagano rijesio, ali posto se samo Murinjo ne pita i da ova uprava nije sposobna da rijesi stvari koje je SAF zna se kako rjesavao. Poenta je sto smo spali na taj nivo. Ali bravo, bravo, dobar pokusaj izvrcanja.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            izvini ali stvarno nemas pojma o cemu pricas, a glupo sad ja da ti pisem kompletnu istoriju, ono sto cu ti reci kod SAFa bi on sigurno zaigrao pola godine kasnije.

            Ja nisam uporedjivao te situacije na kraju to ti moram odgovoriti. Vec da bi stari Murinjo to nekad lagano rijesio, ali posto se samo Murinjo ne pita i da ova uprava nije sposobna da rijesi stvari koje je SAF zna se kako rjesavao. Poenta je sto smo spali na taj nivo. Ali bravo, bravo, dobar pokusaj izvrcanja.
            Ne moraš ništa da mi pišeš. Pratio sam utakmice Pogbe kad se pojavio, izgledao je kao da ne zna da trči, jedva da je držao ravnotežu. Takav Pogba nikad ne bi zaigrao. Takođe, umijem da čitam i ja kao svi, pa znam istoriju Pogbe i SAF-a. Ti to definitivno nisi doživio first-hand, isto si čitao što i ja.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Murinju moze sada da bude samo krivo koliko je on propo kad vidi kako igraju ovi momci, a kako su igrali kod njega. To je jedina istina. Napokon trener koji zna sta je Mancester Junajted.
              To je najveci problem bio. Igra, taktika. Previse defanzivnih zadataka svi imali, nisu mogli da se fokusiraju na napad kako valja. A bez lopte igrali svi iza iste i ultra povuceno.
              Onda licili na panjeve svi do jednoga, jer panjevskim stilom igrace u panjeve pretvaras.
              Ali to je sve sada manje bitno. Bitno je da se konacno igra fudbal.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                I nakon tri odlicne utakmice pod OGS-om i novom, svjezem pravcu u kojem je tim krenuo, odje se i dalje prica o portugalskom govnaru. Opametice se i odje ljudi kad tad i prestati da ulaze u ovakve rasprave, pa cemo docekati da ona ljiga...splacina padne u zaborav kako i treba i kako je i zasluzio.



                Tako je, Gujo!
                Ovo samo pokazuje koliko je Prevodilac naneo štete.

                Na stranu odvratan fudbal što smo pikali, polarizovao je navijače, srao po klubu, gurao mediokritete a pojedini i dalje ljube zemlju po kojoj hoda.

                I neće da puste, ima to da traje do kraja sezone a možda i jače.

                Doduše evo Liverpul dobro igra pa se možda vrati Klop na avatar (ako neko ima pamćenje zlatne ribice) a da Junajtedova tema bude pošteđena konstantnog obrtanja o portugalčevih 80 bodeva.

                OK, neka je imao i 100, da sam se ložio na def. fusbal i opstrukciju igre navijao bih za neki talijanski klub a ne za Junajted.
                To su ljudi i pisali ovde.

                Da im je muka od tog i takvog fudbala.
                Last edited by Krojf; 30-12-18, 20:56.

                Comment


                • Samo da se podsetimo, da je kod njegovu prvu sezonu u Realu jedan Luka Modric proglasen za najgore pojacanje.




                  https://www.telegraph.co.uk/sport/fo...al-Madrid.html

                  Zamisli, ti se posvadjas sa onakvim radnikom kao Ronaldo, onda koji ce ti igrac valjati?



                  Ovo je uspeo u Celziju da uradi.

                  https://www.theguardian.com/football...af25f91971c1ad
                  Last edited by Ser Gagi; 30-12-18, 21:00.

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Ne moraš ništa da mi pišeš. Pratio sam utakmice Pogbe kad se pojavio, izgledao je kao da ne zna da trči, jedva da je držao ravnotežu. Takav Pogba nikad ne bi zaigrao. Takođe, umijem da čitam i ja kao svi, pa znam istoriju Pogbe i SAF-a. Ti to definitivno nisi doživio first-hand, isto si čitao što i ja.
                    Au brt.

                    Pa Ser je lično insistirao na Pogbi kad je bio klinac, doveli su ga iz Avra sa 15 godina a Avr je slučaj izneo na sud.

                    Momak je bio top talenat, bez pogovora.

                    Nije znao da hoda a već naredne godine u Juveu bio odličan.

                    Jeste da Talijani znaju znanje ali baš toliko...jebiga baš

                    Comment


                    • https://www.sportsjoe.ie/football/si...juventus-40860

                      “We had Paul under a three-year contract, and it had a one-year renewal option which we were eager to sign."
                      Talking about Pogba following his Premier League debut against Stoke City in late January, Ferguson said: "The boy has great talent and tremendous physique for an 18 year old.

                      "You can't believe it. We are negotiating his contract at the moment. It is a bit complicated at the moment because he has changed his agent a couple of times. But the boy wants to stay, that is obvious. Hopefully we can get it done soon."
                      Kako je ovo teranje iz kluba? Spinovanje klasicno.

                      Comment


                      • Originally posted by Krojf View Post
                        Au brt.

                        Pa Ser je lično insistirao na Pogbi kad je bio klinac, doveli su ga iz Avra sa 15 godina a Avr je slučaj izneo na sud.

                        Momak je bio top talenat, bez pogovora.

                        Nije znao da hoda a već naredne godine u Juveu bio odličan.

                        Jeste da Talijani znaju znanje ali baš toliko...jebiga baš
                        Do prije 10 dana nije mogao pogoditi dodavanje prvom do sebe, večeras vidio si, Pogba je to.

                        Comment


                        • Originally posted by Krojf View Post
                          Au brt.

                          Pa Ser je lično insistirao na Pogbi kad je bio klinac, doveli su ga iz Avra sa 15 godina a Avr je slučaj izneo na sud.

                          Momak je bio top talenat, bez pogovora.

                          Nije znao da hoda a već naredne godine u Juveu bio odličan.

                          Jeste da Talijani znaju znanje ali baš toliko...jebiga baš
                          Šansa da je SAF lično doveo Pogbu je 0.00001. Znači, nema sile. To je nešto skroz drugačije od transfera dokazanog igrača koji mu treba. Skaut i neki drugi ljudi utiču na mlađe kategorije.

                          Ostajem pri tome da nikad ne bi dobio šansu u Junajtedu kao što je u Juveu. Brusio ga je Junajted, ali igračem ga je Juve napravio. Jbg, vama je Junajted prije svega, nikad ne biste na stranu Pogbe stali. Kome ćete vjerovati kad SAF kaže da je omaložavao klub, Pogbi ili njemu?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Šansa da je SAF lično doveo Pogbu je 0.00001. Znači, nema sile. To je nešto skroz drugačije od transfera dokazanog igrača koji mu treba. Skaut i neki drugi ljudi utiču na mlađe kategorije.

                            Ostajem pri tome da nikad ne bi dobio šansu u Junajtedu kao što je u Juveu. Brusio ga je Junajted, ali igračem ga je Juve napravio. Jbg, vama je Junajted prije svega, nikad ne biste na stranu Pogbe stali. Kome ćete vjerovati kad SAF kaže da je omaložavao klub, Pogbi ili njemu?
                            I Junajted i SAF su poznati po tome da ne daju sanse igracima iz akademije tako da si verovatno u pravu i da nikad ne bi dobio sansu kao u Juventusu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Srki, avatar

                              Comment


                              • Srki mogu da kradem avatar?

                                Comment

                                Working...
                                X