Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte novu anketu, da vidimo koliko ljudi bi voljelo da vidi ledja Labilnom... a koliko nas bi voljelo da Crna Guja ostane i dominira narednih 10 godina

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Ovaj tim je i dalje loš da se bori za sami vrh, ništa se nije promijenilo.
      Murinjo carobnjak realno, sa ovom skupinom gradjana osvojio preko 80 bodova, u nekoj drugoj sezoni sad bi imali titulu.

      Hvala Murinju za Rasforda i Martijala, da nije bilo Murinja nikad ne bi vidjeli borbenog Martijala. Trci kao Vilijan jbt. To je ono pravo. iako je Entoni tek na putu za iskljupljenje za neprofesionalizam ljetos kad se nije vratio na pripreme i treninge. Rasford je limitiran ali borac kakvog nema. Ipak sve su to oni isti igraci koji su bili tu kod Van Gala i Murinja, svi oni imaju zesce padove i mentalne probleme. Vidjecemo ih kod ozbiljnijih testova.
      sigpic

      Comment


      • Opet, Murinjo uradio više štete no koristi.
        Kako ga okreneš.

        Comment


        • Kako štete, pogledaj kakvu je ekipu ostavio, 4 gola prosječno, 160 kroz cijelu sezonu.

          Comment


          • Iz Vladanove priče, Pogba je nešto najgore što se desilo Junajtedu. I na terenu i van njega. Na terenu je stvarno loše izgledao kod Murinja, ali da padne sva krivica na njega je preoštro. Van terena, ono što pamtim, je utakmica u kupu protiv Derbija kod onog videa izbačenog poslije utakmice, to mu stvarno ide na dušu, loše se ponio. I na kraju onaj post na instagramu što je izbacio otpuštanjem Murinja. Ali ja bih to mogao da shvatim, ipak ga je Murinjo gazio kad god je stigao sa komentarima, Pogba virus, Pogba ovo, Pogba ono. Je li stvarno sad taj Pogba toliko loš? Prihvatio je da sjedi na klupu, ulazio sa klupe, nikakve scene nije pravio kad ga je izbacao poslije 50 minuta. Meni je ovo napumpano ovo oko Pogbe. Ispada da on misli da je veći od kluba, a ja baš i ne vidim da pokazuje to.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Iz Vladanove priče, Pogba je nešto najgore što se desilo Junajtedu. I na terenu i van njega. Na terenu je stvarno loše izgledao kod Murinja, ali da padne sva krivica na njega je preoštro. Van terena, ono što pamtim, je utakmica u kupu protiv Derbija kod onog videa izbačenog poslije utakmice, to mu stvarno ide na dušu, loše se ponio. I na kraju onaj post na instagramu što je izbacio otpuštanjem Murinja. Ali ja bih to mogao da shvatim, ipak ga je Murinjo gazio kad god je stigao sa komentarima, Pogba virus, Pogba ovo, Pogba ono. Je li stvarno sad taj Pogba toliko loš? Prihvatio je da sjedi na klupu, ulazio sa klupe, nikakve scene nije pravio kad ga je izbacao poslije 50 minuta. Meni je ovo napumpano ovo oko Pogbe. Ispada da on misli da je veći od kluba, a ja baš i ne vidim da pokazuje to.
              Ako nesto mrzim to je ovakvo pausalno iznosenje stvari. Ako ne pratis to je ok, a ocigledno je da ne pratis.

              Murinjo je doveo Pogbu jer mu puca kurac nacin na koji je Pogba otisao iz Junajteda kad je SAF bio tu. Ja sam naravno bio svim silama protiv njegovog vracanja jer se odlicno sjecam sta je stari prolazio sa njim i Rajolom kad je lik bio nebitan, iako je SAF znao o kakvom se talentu radi, odlucio je da vrati SKolsa iz penzije radije nego da da Pogbi sansu, a naravno da ce haos da pravi sad kad je bitan, barem u njegovoj glavi jako bitan i tek ce tu da bude problema sa njim i Rajolom, a oni su podsjeticu te poceli jos prosle godine u ovo doba kad ga je debeli ponudio Sitiju. Debeli nesto radi bez znanja svojih agenata? Sigurno. Ravel je bio i veci talenat od Pogbe, najveci u novijoj eri Junajteda pa dje je sad? SAF da se drzao svih talenata i top igraca po svaku cijenu ne bi bio najbolji svih vremena, vazniji je mir u kuci naravno. Dakle talenat po strani, postoji nesto sto je vaznije do toga. Ali ja razumijem Murinja i Vudvorda sto ih boli kurac za SAFa i proslost.

              Murinjo je imao tablu na kojoj je pisalo Pogba, cilj je bio da gradi tim oko njega. I gradio ga je itekako, Murinjo koji cijelog zivota igra u jednoj formaciji zbog Pogbe je mijenjao formacija, mijenjao mu pozicije jer smo bili uzasno ali uzasno otvoreni zbog njega, stavljao pored njega radnike, da trce za njega, cak ga probao na krilu. Murinjo za vrijeme koje je proveo u klubu, Pol Labilni Pogba je imao najvise minuta kod njega. Dao mu je traku, jer da pratis znao bi da je Pogba prvi njega javno pomenuo, odnosno rekao je parafraziram: ne smijem nista vise da kazem, imacu probleme, u svom jadnom stilu. I to kad smo napokon imali dobar momentum, idiot je odlucio da sebe stavi u centar desavanja svojim debilnim komentarima, jer njemu puca kurac za ekipu, saigrace, navijace naravno. Nakon toga je Pogba pohvalio sve sem Murinja, nakon trake znaci, da bi Murinjo rekao volim sto je takav, ne zanima me sta misli o meni, vec da vuce ekipu na terenu. Je li je vukao? Primilil smo 40 golova ove sezone, za barem 15 je sto direktan sto indirektan krivac. Dakle virus je postao tek na kraju kad je Murinju poceo bas da puca kurac i kad je vidio da je doslo do tacke bez povratka. Sta Pogba ovo, Pogba ono? Samo virus, nista drugo nije bilo. Bukvalno mu je od dvije i po godine koliko je bio u klubu, dvije godine i cetiri mjeseca pusio kurac. Nema opravdanja za takve stvari. Je li Murinjo njega kritikovao javno ili je ovaj Murinjovu taktiku? Kad je bio ocajan stalno mu je igrao, pa on je prosle sezone igrao bolje od KDBa kad nije bio povriejdjen, u drugoj dijelu sezone je propao potpuno, opet je svaku igrao. Imao je najbolji moguci status kod Murinja. Meni puca kurac sta je izmedju njega i Murinja bilo, nije ga mrzio profesor u skoli, ali me jako nervira kad dodje neko i sprda se na terenu. Ko to opravdava ili je Pogbin fan ili je navijac iz ormara Liverpula, Sitija, Lidsa.
              sigpic

              Comment


              • Vidi se ko je ustvari bio kancer i virus sadašnjeg Uniteda.
                Ne treba Muri nja kriviti za sve al, njegov i isključivo samo njegov problem što je izgubio bitku sa svlačionicom.
                SAF je jasno u svojoj knjizi stavio do znanja da je poverenje te iste svlačionice i samih igrača možda važnije od svih protivnika sa kojima je godinama vodio fudbalske ratove.

                Comment


                • Tako su se okrenuli i Celzijevi navijaci protiv Azara.

                  Jos ne shvataju ljudi da ga nije samo jedan igrac bojkotirao, vec skoro cela ekipa. To dovoljno govori o njemu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Vidi se ko je ustvari bio kancer i virus sadašnjeg Uniteda.
                    Ne treba Muri nja kriviti za sve al, njegov i isključivo samo njegov problem što je izgubio bitku sa svlačionicom.
                    SAF je jasno u svojoj knjizi stavio do znanja da je poverenje te iste svlačionice i samih igrača možda važnije od svih protivnika sa kojima je godinama vodio fudbalske ratove.
                    Ziva istina,za Pogbu je kriv samo i iskljucivo Murinjo niko drugo. Jer da je SAF bio na njegovom mjestu, isutirao bi ga iz kluba naglavacke ne bi mu dao sve sto mu je Murinjo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Milina pogledati duvanje nekih novih vetrova na Unitedovim KZN. Koliko topline i srdačnosti u izjavama Olea. Koja razlika od "mračnog doba" Murinja.
                      I novinari mogu da odahnu znajući da neće popiti krivicu u slučaju lošeg rezultata Uniteda.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ziva istina,za Pogbu je kriv samo i iskljucivo Murinjo niko drugo. Jer da je SAF bio na njegovom mjestu, isutirao bi ga iz kluba naglavacke ne bi mu dao sve sto mu je Murinjo.
                        Znamo kako je SAF rešavao nedisciplinu.

                        Comment


                        • SAf odjebe Bekama, Nistelroja, Kina, velike legende kluba, Kin je jedna od najvecih ikad, a dodje Labilni da se sprda sa klubom. Murinjo je propao, koliko je dobro hendlovao Runija i rijesio tu nezgodnu situaciju, toliko je sjebao sa Pogbom.
                          sigpic

                          Comment




                          • Stari uziva u novoj situaciji

                            Comment


                            • Samo da je jedino Pogba bio problem pa da se složimo. Sa većinom igrača Murinjo bio u zavadi.
                              Ne zaboravi kako je SAF odstranio Stama, tada najboljeg defanzivca planete.

                              Comment


                              • Starom smo pljunuli u lice najstrasnije vracanjem Pogbe. Opet Murinjo je zelio starog blizu sebe, nisu mu dali. Ne zanosite se, u upravnom odbrou i dalje sjede sve ljudi koji veze nemaju sa fudbalom, SAF se nista ne pita oko pojacanja(drago mi je sto je njegovo poslednje pojacanje ipak objasnilo da se radi o top igracu, ko ne zna Zaha je u pitanju), a jos uvijek nemamo sportskog direktora, no i kad ga dobijemo pitanje je oce li se samo taj covjek pitati zajedno sa menadzerom ili ce Vudvord imati i dalje rijec oko vodjenja fudbalskog dijela.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X