Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja kontam da sam pretjerao sa pričom o hajpu i tu izazvao reakciju ali jbg to je moje mišljenje, ne volim ništa što se sili pa ni to da sad čitam (na tviteru posebno) sve najljepše, Ole kralj Bog, Pogba i njegovi liderski govori itd itd.

    Evo Pogba više nije loš lik, čitava planeta junajtedovska ga dijeli po mrežama a zaboravljaju da se nije trudio ni prije svađe s Murinjom, zaborave da su bukvalno SVI jedva dočekali kad je Murinjo protiv Totenhema u februaru pored aut-linije bjesnio na tog istog Pogbu, jer su svi bili nezadovoljni njegovom igrom i zalaganjem. Meni je to neiskreno i odbojno baš. Smatram da treba još mnogo znoja da prolije da povrati poštovanje neko. Runi je 2x htio otići ali je i prije i između i posle ta dva puta krvario na terenu, krvario.

    Nek napada ko god hoće meni ne smeta mada ove uvrede i načini izbacivanja iz rasprave sa 'balavac' 'klinjo' retardirani ali jbg. Tebi hvala Vladane na podršci svakako

    Comment


    • Čisto psihološki fenomen ovo, plus slabi protivnici.

      Naravno da će igrači zapeti da bi se reklo da nije do njih bilo, sve ono što se dešavalo. Voljni momenat bi skočio i da sam ja došao da ih treniram.

      Ovu ekipu treba oceniti za mesec, mesec i po dana. Tj rad Olea. Nije problem i da budu loši rezultati, mislim pre svega na voljni momenat i odnos prema klubu.

      Čim se desi par loših rezultata videće se da li će igrači kao Pogba da se vrate na staro ili je to neki novi duh a Murinjo je bio kancer sve vreme.

      Mislim ja znam odgovor ali hajde da sačekamo da vidimo. Doduše i tada će biti izgovori da je Murinjo usrao sve. Najbolje će se Murinju suditi za godinu dana i malo jače.

      Mislim da je i Murinju jasno kako klub funkcioniše zato i ćuti i maltene govori gledajte samo.

      Comment


      • Ole Gunnar Solskjaer has added former United youth coach Mark Dempsey to his coaching staff. #mufc [MEN]
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Ma ja kontam da sam pretjerao sa pričom o hajpu i tu izazvao reakciju ali jbg to je moje mišljenje, ne volim ništa što se sili pa ni to da sad čitam (na tviteru posebno) sve najljepše, Ole kralj Bog, Pogba i njegovi liderski govori itd itd.

          Evo Pogba više nije loš lik, čitava planeta junajtedovska ga dijeli po mrežama a zaboravljaju da se nije trudio ni prije svađe s Murinjom, zaborave da su bukvalno SVI jedva dočekali kad je Murinjo protiv Totenhema u februaru pored aut-linije bjesnio na tog istog Pogbu, jer su svi bili nezadovoljni njegovom igrom i zalaganjem. Meni je to neiskreno i odbojno baš. Smatram da treba još mnogo znoja da prolije da povrati poštovanje neko. Runi je 2x htio otići ali je i prije i između i posle ta dva puta krvario na terenu, krvario.

          Nek napada ko god hoće meni ne smeta mada ove uvrede i načini izbacivanja iz rasprave sa 'balavac' 'klinjo' retardirani ali jbg. Tebi hvala Vladane na podršci svakako
          Koliko navijača toliko i mišljenja a Junajtedovi navijači su mnogobrojni.
          I sad neki će da pljuju neki će da slave (Pogbu, Murinja) a neki čekaju.

          I sve je to legitimno.

          Turbulentan period, pokušavamo da se dokopamo neke mirne luke, kad se to desi malo će se racionalnije pisati.
          Ali ko može da zameni iracinalnost kad se radi o Junajtedu, mnogi su ovde doživljavali meltdown za raznorazne stvari ali na kraju dana Ser Gagi je u pravu.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Dobar ovaj Poketino, luzer bio, luzer ost'o-sto posto.
              sigpic

              Comment


              • Zato kazem, Solsker na par sezona pa da vidimo gde smo i sta smo.
                sigpic

                Comment


                • Treba sacekati do kraja sezone ali ukoliko bi kombinacija Ole i Felan funkcionisala stvarno ne znam zasto bi ganjali nekog drugog posto je upravo ovo onaj duh Junajteda koji mi je nedostajao od odlazka SAFa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislim da cemo se tu svi sloziti, bolje Ole da ostane i da gradi u miru nego dovoditi Poketina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kazi to EW-u, on je taj koji mislim da nece dati zeleno svijetlo za tako nesto. Ovo za sada djeluje dobro i mnogo zdravo, da vidimo do kraja sezone, pa valjda donesu pametnu odluku.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Da bi sezona bila iole podnosljiva morace da padne jedan, al Di Mateo level proser.
                        sigpic

                        Comment


                        • Po meni je Solšeru već danas prvi teži ispit, Bornmut je ekipa koja igra fudbal. A nekako mislim da u narednih pet kola u PL ako ne uzmemo bar deset bodova da će Solšer biti bivši i da to ništa neće promeniti.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • 17.30h SK1


                          • Odlican sastav, Bai i Marsijal u 11.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Biće lepog fudbala na OT.
                              Gostujući strateg Edi Hauvi došao da igra sa 3-4-3 formacijom.
                              Biće puno prostora pre svega za Entonija i Raša.
                              Lukaku se vratio i zauzeo svoje mesto verne rezerve. Etoo njega ako, ne daj Bože, nešto krene po zlu.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-12-18, 15:50.

                              Comment

                              Working...
                              X