Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klinac je nizi od Mesija. To desna noga, desno krilo moze ako se ima neki duzi i jaci korak. Ne znam koliko je on brz, vise je okretan i startan.
    Greenwood mi je tu super.


    U sustini imamo potencijal za te ofanzivne pozicije, da se igra neki fluidni fudbal.

    Martial - Rashford - Chong - Gomes - Greenwood - Lingard - Pereira.
    Ali ja bih doveo jedno bas ozbiljno desno krilo i da se to zatvori lepo.


    Ja se nadam da će Rashford dobijati priliku više kao napadač. On je razbijao kao CF kad su ga gurnuli u prvi tim, i to ne samo golgeterski, nego celokupno.
    Totalno mu se menja mindset kad igra levo krilo. Ne znam da l sam video nekad kod nekog igrača da mu toliko utiče na koncentraciju i samopouzdanje.

    Kao da ga defanzivni zadaci igrjaući na levom krilu totalno poremete sa završnicom i igrom u poslednjoj trećini.


    Taktika koja nama najviše odgovara, po rosteru, je diamond 4-4-2.

    Martial/Rashford/Lukaku napadači. Martial i Rashord su savršeni napadači za 4-4-2, jer u 4-4-2 napadači idu i na krilo i utrčavaju iz sredine ka aut liniji neretko.
    Mata/Lingard desetke, i piči...

    Comment


    • Ne znam, mi nemamo igrace sa niskim tezistem, koji se probijaju dobro i imaju top kontrolu lopte i dribling, nije ni Mesi najbrzi na svijetu nikad bio ali mu se nista nije moglo, iako su njegove noge nestvarne, ne poredim ja Gomesa s njim samo mali bas masu zna sa loptom u nogama i steta bi bila ne isprobati ga na vise pozicija i mozda tako rijesimo poziciju koja nam gori godinama. Moze da se ide po Pulisica, ali sudeci po pricama iz Njemacke i ta bitka je izgubljena. A on ima logike i kao marketinska prica jer se ovdje samo fudbalska ne gleda nazalost. Uzeo bih Zahu na keca inace, bio bi preskup ali zna se sta se dobija sa njim. Momak je krvavi radnik i nije mu problem da radi za ekipu pritom.

      Stvarno bi bilo dobro kad bi Ole probao sa dva napadaca i cak klasicno 4-4-2 ali postoji problem Pogbe koji ce njemu svaku igrati ja sam toga svjestan, a Pogba ne moze da bude LM nikako, treba preivse radne etike za tako nesto, sto on svakako nema. Lingard je isto mnogo dobar kao desetka ili ss, sa dijamantom nema greske na papiru, problem je sto mora masu, ali masu da se radi na terenu, da se trci konstantno, igrati 4-1-2-1-2 usko dje su napadaci Martijal i Rasford ili Sancez dok se Lukaku ne dovede u red, iza njih Lingard ili Sancez, zadnji vezni Matic, a ispred njega Pogba i Fred ili Erera izgleda dobro ali sta bi nam radile ekipe sa brzim krilima bas je pitanje. Kapiram da bi nas urnisale jer mi bekove nemamo isto. Barem ne dovoljno dobre i oni moraju da se duplaju.

      Ova ekipa nije stvorena nikad bila za zonsku odbranu iako je Murinjo pokusavao na sve moguce nacine.
      sigpic

      Comment


      • In his first game, Solskjær's Manchester United pressed better than any European team's average this whole season.

        Manchester United achieved a pressing rate of 4.00 (PPDA) vs Cardiff.

        This is better than any team in Europe has averaged all season long.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Aleksisa bih ja udario na špica i Marsijala tu negde iza, oni brzi ako bi se uigrali u fluidnoj formaciji sa Lingardom iza, moglo bi da bude fatalno u kontri i polu kontri. Jedino u posedu bi morali da Lingard ode na desno Marsijal na levo krilo i da se utrčava non stop.

          Mislim da bi trebali brže da igraju sa tom nižom postavom napred bez Lukakua kao targeta. Ne mogu baš biti Sanćez i Marsijal Obamejang i Lakazet, ali uz mixovanje sa Rašfordom koji je isto brz, sa Lingardom, ima tu dosta materijala da se igra na kontranapade.

          Samo mi nije jasno kako to Žoze nije igrao sa njima, u Realu su imali perverzne kontranapade dok je on vodio.

          Sančez jede teren pred soobom, Marsijal ume da zakuje, Rašford da fejluje jako, Lingard kako kad. Jbg nije to isto kao Bejl, Ronaldo i Benz target.

          Samo kada bi se Rašford popravio, on mora da ide na one treninge za memoriju i decision-making, što ide Lomačenko.

          Ima tu potencijala ali Marsijal npr češće liči na Ivobija nego na Ronalda. Mora malo da se digne nivo prisutnosti u momentu.

          Eto sada nemaju izgovor.

          Comment




          • Laku noc.
            sigpic

            Comment


            • Kako bih voleo da vidim Medisona u Mancester Junajtedu,od Skolsa nisam video tako kreativnog Engleza.

              Comment


              • Eto Mihajlo napokon da se slozimo. Medison je i moja velika zelja, ne samo da nisam vidio odavno tako kreativnog Engleza, nego od Zidana i mozda Gurkufa koji je bio istinski Zizuov nasljednik nije se pojavio neko sa takvim pregledom igre, vizijom i pasom kao sto je Medison. Dzejms je kompletna desetka ali trenutno se svi boje da preplate Engleza, sto je suludo jer imaju top generaciju, cetvrti na Mundijalu, odlicno se radi u mladjim kategorijama i imaju vrhunskog strucnjaka na klupi repzentacije. Medison ce kod Sautgejta biti najbolja engleska desetka u poslednjih 40ak godina u to sam siguran, a ukoliko ga Poketino dovede i pocne da radi s njim ,bez pretjerivanja Medison moze postati najbolja desetka svih vremena.
                sigpic

                Comment


                • Manchester United midfielder Paul Pogba has thanked former boss Jose Mourinho for helping him "improve as a person".

                  Mourinho was sacked on Tuesday after two and a half years as Red Devils manager, with reports his relationship with Pogba was problematic.

                  Pogba was part of the United side that won the League Cup and Europa League during Mourinho's first season.

                  "We won trophies with Jose and I want to thank him for that," he said.

                  "He makes me improve, as a person as well, and that's it. That's the past, I want to thank him for that.

                  I'm sure that is the same for all the players and now we are looking forward to the next game
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • De ste djavoli? Lijepo jutro[emoji3]

                    You are my Solskjaer,
                    My Ole Solskjaer,
                    You make me happy,
                    When skies are grey,
                    Oh Alan Shearer,
                    Was f*****g dearer,
                    So please don't take,
                    My Solskjaer away... [emoji1189]


                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • E a Daglas Kosta ovo ono?

                      Posto je bilo neke price da je Vudi zavrsavao Brazilca u januaru iza Murinjovih ledja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo da ne zavrsava Williana. Koji je ono odron od fudbalera postao, nevjerovatno.

                        Costa uopste ne bi bio lose resenje.

                        Koliko ima? 28-29 godina?

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Last edited by Miki28; 23-12-18, 08:21.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Comment


                          • Ja sam skroz za Daglasa Kostu. 28 godina, ima u nogama jos 3-4 godine. Sad koliko je realno da ga dovedemo je druga stvar.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Kad dovedu Perišića ima Murinja srce da opali
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X