Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta zavisi od postavke OGS-a i koliko će igračima da se svidi to što on forsira. Mlad tim ima Junajted, nije baš da nije ostavljena neka baza igrača koja je na zalasku karijere i da mora cijeli tim da se mijenja iz korijena.
    sigpic

    Comment


    • Samo neka melje Sjeverna Koreja propaganda, marketinska masinerija Vudvorda i Glejzera neka pokaze svima da je krivica u jednom covjeku bila, kao sto je bila u jednom covjeku i prije njega. Kao sto ce biti u jednom covjeku za dvije godine. Vrti, vrti propagando, nema stajanja sad. FAP FAP FAP
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Bici slicno razmisljamo, ja bih isto volio da Ole ostane, ali opet ne bih volio da bude ukaljan, da ga djubrad sazvacu i ispljunu i predstave krivcem za losa desavanja u klubu. Zato je mozda najbolje da je on tu do kraja sezone, ako bas klikne apsolutno sam za to da mu se da sansa, ali ako postane menadzer bice veliki pritisak, zato se nadam do kraja sezone da ga nece provlaciti kroz blato, a za kasnije sta bude bice.

        Sto se tice formacije iskreno se nadam da cemo igrati sa dva napadaca neke utakmice i da ce Sancez kad se vrati biti napadac ili barem ss.
        I ja sam rekla za Olea nesto vrlo slicno tebi, manje ostra bila mozda, onog dana kada su ga imenovali, ali citiras me samo kada se ne slazes sa mnom

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Veselo u Karingtonu, svi se smiju, svi dolaze srecni na svoj bijedno placeni posao. Napokon smo i to docekali.







          sigpic

          Comment


          • Pre dva dana kad sam ulazio na temu, vodila se ok diskusija... najzad malo pozitive.

            Evo sad ulazim i prvo sto čitam je post od Vladana.
            Cenim i volim da čitam tvoja mišljenja i razmišljanje... ali stvarno ga pretera u poslednje vreme.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • I smoriste vise sa Zozeom, sa koje god strane bili.
              Cudo bilo i trosi se treci dan, valjda cete da prestanete uskoro...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Dok god vrti Sjeverna Koreja ovdje ne namjeravam da prestanem, kome se ne svidja ne mora da cita, ni ja ne citam mnoge i boli me kurac sta pisu. Ali kad mi neko vrijedja inteligenciju to tesko varim bas.
                sigpic

                Comment


                • Jbg, dve tvoje omiljene teme, ok omiljenije proglasio si ih za Severne Koreje, bas ti se ne da... al nema veze posto me ne citas mogu da pisem sta hocu..

                  Sace Novak jos malo



                  Izvini Srki, necu vise, odoh...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Tamo vise ne pisem, ovo je moja tema, ali ova prica kako srecni dolaze na posao me podsjetila na njemacku propagadnu tokom WW2 i njihovim filmovima koji predstavljaju logore kao neke banje za dobar odmor. Jer nasmijani Pogba je sve sto nam treba.

                    sigpic

                    Comment


                    • Nije Sloba kriv ..... Mi smo govna!!!!
                      Zanimljiva je teme junajteda poslednjih nekoliko dana.
                      Ovi sto su terali Murinja pokusavaju da uzivaju u trenutku, ali izgleda ne umeju, pa i dalje drobe o njemu. Kao da su postali zavisni od njega, pa ne mogu a da ga ne spominju.
                      Dok su za ove sto su ga pravdali i branili svi drugi krivlji od njega..... Na kraju ce iskreirati da nije kriv uopste Kada ponavljas laz mali milion puta, ona na kraju postane istina.
                      Nadjite se na pola puta .....

                      Kakav je Zoze car .... kakvu je lavinu pokrenuo .... Gvardiola isto ... kumstva se ruse, drzave cepaju, brat na brata udara, ratovi izbijaju zbog njih dvojice (obojice ili nekoga od njih) ....
                      Ludilo....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Pozitivnija je atmosfera, hteo ti to da priznas ili ne. To je realnost. Ko jebe Pogbu bre. Kad je pozitivnija atmosfera, to se vidi i oseca, dobra je prica.

                        Ali kako ti preuvelicavas stvar to je ludilo

                        Comment


                        • Postoji sablon koji se ponavlja na godinu do dvije, kako kad. Pozitivna je atmosfera u jednom trenutku, mislis sve je ok i onda surovo vracanje u stvarnost. Pozitivna atmosfera ce ostati dok je Ole tu nadam se, pa cete onda Poketina da nazivate svakakvim imenima za pola godine do godinu i po. Jer sablon je jasan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako ne umeju dupli pas da odigraju, da lice na ekipu posle godinu dana pod Poketina, onda cu da pljujem upravu i igrace. Jer ce to biti prvi put da Poketinova ekipa ne lici na nista, a Murinjo ima istoriju sa tome.

                            I naravno da necu da podrzavam trenera koji se posvadjao sa upravom i bojkotira klub jos pre da pocne sezona. To je bojkot kluba na najvisi nivo, onda ga Pogba bojkotuje, ali cuj igrac bojkotuje trenera koji bojkotuje klub

                            Comment


                            • Fudbal je igra u kojoj uvek na kraju neko izda Murinja.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ocekujem da se Felaini poboljsa, nisam ironican. On je dobar squad igrac, kad ga znas kako koristiti. LVG je znao da ga koristi, on je bio veoma dobar pod LVGom. A Zoze ga nije koristio dovoljno dobro po meni, zato je i bio dosta pljuvan.

                                Comment

                                Working...
                                X