Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U jednoj veceri se javili "Tom", Erik, Vladan, Aleska, Air, Srki, Olja je isto tu jos da 'Slave i Manda napisu nesto.

    Jbt koliko nas ima u temi, kada nismo banovani,
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Head, Radulova, Rondo, blanco... i ima ih još koji nisu pisali večeras..
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Da, da i jos sada kada dodje Mo, ima da nagrne jos vise ljudi.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ne može nas uništiti ništa, ni gubitak onoliko maestralnih strana, Crveni Đavoli su i dalje najjači!

          Comment


          • Dok dođe Mou ima opet da budemo tema sa najviše stranica.

            Gledao ja danas a i ove dve sezone Manolasa konstantno. Jak kao bik, mnogo brz, skočan, ali s tehnikom zaostao. Preskočio bih ja njega s obzirom koja se cena pominje, treba nam neko ko zna s loptom, neko ko će da radi ovo što Blind radi. Da daje one pasove kroz sredinu. Stouns bi bio idealan.

            Comment


            • Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Sve to sa svojih 18 godina

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Dok dođe Mou ima opet da budemo tema sa najviše stranica.

                  Gledao ja danas a i ove dve sezone Manolasa konstantno. Jak kao bik, mnogo brz, skočan, ali s tehnikom zaostao. Preskočio bih ja njega s obzirom koja se cena pominje, treba nam neko ko zna s loptom, neko ko će da radi ovo što Blind radi. Da daje one pasove kroz sredinu. Stouns bi bio idealan.
                  Stouns se bas raspada ove sezone ali pretpostavljam da je to zbog neodlaska iz ekipe proslog leta. Kapiram de ce Mo vratiti njega na stari nivo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cela se Evertonova odbrana raspada. Ma čovek hoće da odradi svoje ove sezone pa da beži, tako mi izgleda.

                    Comment


                    • Pa Stones se raspada jos od one utakmice protiv Celzija cini mi se, kad je vec data pokazivao gestove nezadovoljstva...

                      A i Everton igra "onako", nemaju sanse ni za Evropu ni da ispadnu, odradjuju sezonu...

                      Ajde vise nek oficijaliziraju Moua

                      Comment


                      • Za zvanicnu potvdu cemo vec morati da sacekamo sami kraj sezone, a onda nas ceka urnebesan prelazni rok.
                        Nego svi smo se raspisivali oko toga koga ce verovatno Mou dovesti, za koga ocekujete da ce sigurno napustiti klub? Meni je nekako najsigurniji Mata da odlazi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja mislim da Mata i Felaini nas sigurno napustaju. I zelim da obojica idu. Mozda ce i Erera otici, a to cini mi se zavisi dali ce doci Gomes i Sances, ili samo jedan od njih. Ne zelim ni najmanje da Erera ode...

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            Sve nesto Vladane mislim da kad M dodje da ce tvoj ljubimac SS na klupu. Mozda gresim ali takav mi je nesto osecaj za feeling.
                            Nece Smoling na klupu pa ne znam koga da dovede,zasto bi individualno najboljeg stopera sklonio,samo treba da ga upari sa nekim kasvetnim CB i to je to
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              Nece Smoling na klupu pa ne znam koga da dovede,zasto bi individualno najboljeg stopera sklonio,samo treba da ga upari sa nekim kasvetnim CB i to je to
                              Ne znam, on je bio dobar dok je bila defanzivna postavka i igra na 1-0, cim se preslo na neke otvorenije varijante raspao u sekundi, cela magija da je on postao vrhunski igrac je nestala. Svi izvori tvrde da Murinjo ide po 2 stopera. Najcesce pominjani su Miranda i Stons. Hipoteticki, zarad rasprave, pretpostavimo da ce obojica doci. Smoling ide na klupu lagano.

                              I samo za mog bratica Limenog.

                              sigpic

                              Comment


                              • Stouns defanzivno nije ni blizu Smolinga, to sto ima tehniku je druga prica, ali ako ce tehnicara neka ide po Markinjosa ili Humelsa. Od 30 golova u ligi, ni za pet Smoling nije kriv, on je svoj dio posla brutalno radio i sigurno je jedan od igraca sezone u klubu i vjerujem da ce biti u timu sezone. Cak ga je i Teri stavio u svoj tim sezone. Mislim da nema trika da Murinjo stavi Krisa na klupu, stavise ubijedjen sam da ce oko njega graditi odbranu.

                                Potpuno normalno za Kerika, najbolji vezista kluba ove sezone, dvogodisnji ugovor mu dati pa onda penzija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X