Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod vas hajp a kod mene i ne, drago mi zbog Olea ali više me ništa ne može nahajpovati oko ovog kluba. Ne bih da unosim negativnost ali od Di Marije do Aleksisa, od Van Gala do jednog jebenog Murinja (postoji li bolji trener slobodan u to vrijeme) hajp i ništa, 5 godina razočarenja.

    Drago mi što Ole forsira lijep fudbal pa će nestati izgovora za zvijezdice, a usput i Mata bi mogao da igra na omiljenoj poziciji češće. Rašford i Pogba da se dokažu, Marsijalu skidam kapu već jeste ove jeseni. Šo će imati još više prostora, Dalo... Plus Pereira, MekTominej (Junajtedovo dijete ali voli ga Murinjo pa ga niko ne gotivi) te ova ekipa Grinvud i ostali iz rezervi.

    Comment


    • Ne moze biti lose kad se jedan Ole vraca na OT, i Phelan, a do njih Kerik i Mekena. A sve to SAF podrzio, a ja sam siguran da je on i bio inicijator za ovakve postavke. Prvi put posle SAFa, imacemo duh Junajteda na klupi.

      Za igrace nema vise opravdanja.

      Na ljeto dolazi Poch.

      Comment


      • Ajde i njega da vratimo, nek se Ed bavi finansijama

        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ah Ole Gunar [emoji173]

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ne moze biti lose kad se jedan Ole vraca na OT, i Phelan, a do njih Kerik i Mekena. A sve to SAF podrzio, a ja sam siguran da je on i bio inicijator za ovakve postavke. Prvi put posle SAFa, imacemo duh Junajteda na klupi.

            Za igrace nema vise opravdanja.

            Na ljeto dolazi Poch.
            Nego sta nego moze, uvijek moze lose biti. Npr mozda Pogba bude dobar ovih pola godine pa ostane.

            Comment


            • Nemam bas nikakava ocekivanja osim da mi je izuzetno drago sto se Ole vratio da ga gledam na delu i valjda ce Pereira napokon da dobije sansu. Samo toliko.
              Nismo ni u situaciji apsolutno nikakvoj da se necemu nadamo.
              Tako da... nek krene sa dobrom atmosferom napokon i tamo u svlacionici, ali i ovde na temi, jer je postalo nepodnosljivo, na ivici "gradjanskog rata"
              I naravno cekamo Vladana da napise svoj kilometarski post kada se vrati, veceras valjda
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Geri Nevil kritikovao Pogbu zbog jučerašnje objave posle Murinjovog otkaza.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Dobar dobar

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • 30 godina puni, a inace ima ugovor do ljeta 2022. Kontam da ostaje u klubu jos sledecu sezonu onda neka Kina, Emirati, MLS.

                      Comment


                      • Ako dobije sansu Aleksis Sancez ce biti najbolji igrac kluba,tu dileme nema,ubedljivo je najbolji dribler ekipe,ima osecaj za igru,zna da trese mreze.Sreca da je Murinjo otisao,unistio je karijeru Sevcenku a to bi isto uradio i sa Sancezom,ne znam sta je razlog,zasto mu nije davao sansu da igra,ono sto je ulazio kao rezerva to i ne racunam,ne moze takav igrac biti rezerva Lingardu,Rasfordu,Lukakuu.

                        Comment


                        • Valjda se vrati u formu sada, bas bi znacilo

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ako dobije sansu Aleksis Sancez ce biti najbolji igrac kluba,tu dileme nema,ubedljivo je najbolji dribler ekipe,ima osecaj za igru,zna da trese mreze.Sreca da je Murinjo otisao,unistio je karijeru Sevcenku a to bi isto uradio i sa Sancezom,ne znam sta je razlog,zasto mu nije davao sansu da igra,ono sto je ulazio kao rezerva to i ne racunam,ne moze takav igrac biti rezerva Lingardu,Rasfordu,Lukakuu.
                            Noup, igrao non stop do prije par mjeseci, Marsijal bio na klupi. I nije igrao lose ali losije od ocekivanog. Ali vazi, Murinjo je kriv za sve.

                            Comment


                            • Dobrodosao i srecno Ole! bas mi se svidja ova nova ekipa cijela, bice to dobro, konacno da se vrati volja za utakmicom da se gleda, prati, konacno. Nema osobe koja voli i prati klub da mu se nije zgadila ona igra, neigra ustvari, sve na silu, igrao protiv fenjerasa ili ti velikog rivala, jos jednom srecno novoj trenerskoj ekipi.

                              Na ljeto ko god bio novi trener, ostao Ole, dosao Poketino, Zidan meni je zelja da dovede dva stopera, tipa Kulibali i DeLit mali, pa neka pukne za njih koliko god traze, pa cijena bila da ne dovodi nikog vise eto.

                              Nadam se kao i vecina da ce se otarasiti vecine igraca, pa dati sansu mladima i polako graditi tim, sistem neki.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                A sto ne bi igrao? Kad mu se igra onda je bruka dobar fudbaler ali toga je kod nas bilo u malim kolicinama.

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Jer će ga Mino seljati po klubovima kao Zlatana.
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X