Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono je, bez preterivanja, najgori sportski članak koji sam u životu pročitao.

    Da li ima neke provere kvaliteta pre izbacivanja članaka na SK ili to tek tako?

    Comment


    • Grozim se na svako pominjanje Žardima u kontekstu novog menadžera Uniteda.
      Nikada nisam bio fan njegove strategije i poimanja fudbalske igre.
      Nije nam išlo sa jednim Portugalcem zašto dirati đavola s drugim

      Comment


      • Dobro, obećajem da se do kraja teksta više neću izrugivati jadnom Unitedu. Kako samo ovo “jadnom” dobro zvuči… dobro, dobro, neću više majke mi.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Šta je to Žardim uradio u karijeri?
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • Originally posted by Crni View Post
            Šta je to Žardim uradio u karijeri?
            Više od Pochetina.

            Baš sramotan tekst, a dobar je i ovaj dio

            Da je Sir Alex imao ovakvu ekipu na raspolaganju osvojio bi naslov prvaka Engleske i pobjednika Lige prvaka, i to nekoliko sezona za redom.

            Eto ako niste znali, ovo je igrački najbolja ekipa u istoriji kluba. Carrick i Scholes su ništa naspram Matića i Pogbe, Lindelof i Smalling se još uvijek smiju Ferdinandu i Vidiću. Nevidljivo desno krilo je bolje od Beckhama i tako dalje. Ovo ako ne obrišu nisu ništa iznad ostalih.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Grozim se na svako pominjanje Žardima u kontekstu novog menadžera Uniteda.
              Nikada nisam bio fan njegove strategije i poimanja fudbalske igre.
              Nije nam išlo sa jednim Portugalcem zašto dirati đavola s drugim
              A zbog cega se tacno grozis?
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Više od Pochetina.

                Šta to? Bio šampion grčke i francuske?
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Necemo da pogresimo ni sa Jardimom, ni sa Poketinom. Pogresicemo ako dovedemo Kontea na primer.

                  Comment


                  • Kakav crni Konte, daleko bilo. Mada su mi Žardim i Poć dva univerzuma, jer ako neko u francuskoj i engleskoj ima jednak PPM onda uopšte nemam šta da razmišljam ko je kvalitetniji trener.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Mancester sad koga god da dovede ne moze da udje u cetiri,trebali su samo dve stvari da urade pre sezone,dovedu Ranijerija i Mareza i uzeli bi titulu,ovako ce da se muce sezonama dok ne sklope ponovo pobednicki tim,ili da dovedu neku bas superzvezdu koja pravi razliku a tu mislim na Mbapea i na nijednog drugog.Ostali su verovatno nedostupni ili nisu za premier ligu jer simuliranje,cirkuzantsko driblanje,tamo ne prolazi.

                      Comment


                      • Mbape je trenutno ono što i Pogba, marketing zvezda za nešto više treba mu još vremena. Mislim da bi nama više odgovarao trenutno Perišić nego Mbape. De Hea, Tripije, Varan, Dajk, Šo, Matić, Pogba, Isko, Marsijal, Lingard, Kejn. Sasvim realan tim i bez tih mega zvezda dodatnih, a niko me ne može ubediti da nije realno bilo dovesti Dajka, Tripijea i Kejna pa čak i Varana. A to da nam jedan igrač pa makar to bio i Mesi, Ronaldo donosi nešto to nikako.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Ne bih se slozio da je Mbape samo marketinska zvezda,ja takvu eksplozivnost,brzinu,nisam video jos od Brazilca Ronalda,malo da popravi zavrsnicu i bice nezaustavljiv.Naravno da nije dovoljan jedan igrac,pre svega im treba kreativac na sredini,koji moze da zadrzi loptu i posalje je u prostor za napadace,Mata jeste takav tip igraca ali ne moze celu sezonu da izgura,jos je coveku verovatno vec muka da igra krilo.

                          Comment


                          • Originally posted by Crni View Post
                            Mbape je trenutno ono što i Pogba, marketing zvezda za nešto više treba mu još vremena. Mislim da bi nama više odgovarao trenutno Perišić nego Mbape. De Hea, Tripije, Varan, Dajk, Šo, Matić, Pogba, Isko, Marsijal, Lingard, Kejn. Sasvim realan tim i bez tih mega zvezda dodatnih, a niko me ne može ubediti da nije realno bilo dovesti Dajka, Tripijea i Kejna pa čak i Varana. A to da nam jedan igrač pa makar to bio i Mesi, Ronaldo donosi nešto to nikako.
                            Kakav je tvrd pregovarač Levi iz T'hema itekako su nedostupne mete Tripije, pogotovo Hari Kejn.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Ne bih se slozio da je Mbape samo marketinska zvezda,ja takvu eksplozivnost,brzinu,nisam video jos od Brazilca Ronalda,malo da popravi zavrsnicu i bice nezaustavljiv.Naravno da nije dovoljan jedan igrac,pre svega im treba kreativac na sredini,koji moze da zadrzi loptu i posalje je u prostor za napadace,Mata jeste takav tip igraca ali ne moze celu sezonu da izgura,jos je coveku verovatno vec muka da igra krilo.
                              Pretanka završnica za moj ukus iskreno.

                              @Ruzni Prljavi Zli, ne kažem da su to sto posto igrači koji bi došli kod nas govorim samo u kontekstu šta nama treba i šta onom Mančesteru ne bi bio problem da završi. A i nekako mi logičnije dati 200 miliona na njih dvojicu nego na Mbapea recimo a dobićeš možda i više. Prodali su već jednog beka Sitiju oko kog je bio i veći hajp.
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Ja mislim da ste malo nerealni.Ocekujete da Mbape dodje u MU,on je trenutno top 3 spic u svijetu,i pored Barselone,Reala,Sitija,pa i PSG-a on ce da dodje u klub koji je u jako losoj situaciji.
                                Nema sanse.
                                Last edited by E1_PG; 18-12-18, 22:01.

                                Comment

                                Working...
                                X