Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sraman text nazovi novinarčića na portalu SK.
    Kako da je neuspešno prošla ep Murinja na OT ono pisanje i podjebavanje prevršilo svaki novinarski kodeks.

    Comment


    • Ole je moj najomiljeniji igrac ikada, volela bih tako i da ostane, bez mrlja koje mogu drveni &co da mu nanesu..

      Originally posted by Ankee View Post
      Jokan dobio otkaz pre par kola u Fulamu, a sad Murinjo kod nas. Slucajnost!? [emoji848] [emoji3][emoji3][emoji3]

      Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
      Lol [emoji3]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Ole je fejlovao u Kardifu, nisam optimističan ali ajde.
        Pa nece biti permanent menadzer, nego caretaker. Ne vidim sta moze da se desi da bude gore od ovoga, bukvalno su 0 ocekivanja, moze samo na dobro da ide. Ustvari naravno da ce na dobro da ide, OT ce ga precekati sjajno, igraci ce imati postovanje, generalno je likeable guy. Gore atmosfera ne moze da bude. A ako je istina sto se pise da ce zajedno sa Mike Phelanom i Rene Meuleenstenom kao pomosnike voditi, onda je to jos bolje, pomogli bi mu svakako

        Comment


        • http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...i-Murinja.html

          ................ ................ ............... .............. ove tačkice su sve po spisku ovom majmunu ružnom. Odakle pravo ovom majmunu, da ovako piše o uspešnom treneru, majmunu koji je fudbal igrao kada je bio treći razred osnovne škole u dvorištu školskom a sva deca su ga zadirkivala jer je bio nespretni geek.

          On će nekome da priča? Ljudi, majmun. Ne sme novinar biti poštedjen kritika, ume da sere po Murinju ovako, mora onda prihvatiti da je majmun.

          Dragi majmune ako čitaš forum, sram te bilo.

          Čuj ti njega kako ostrašćeno piše na portalu SK kao da je twitter. Ovo je najveća sramota Sport Kluba od osnivanja, ova pojava ružna. Sram ga bilo. Idiot. Šta je on uspeo u životu?
          Last edited by Cassius Clay; 18-12-18, 20:01.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Sraman text nazovi novinarčića na portalu SK.
            Kako da je neuspešno prošla ep Murinja na OT ono pisanje i podjebavanje prevršilo svaki novinarski kodeks.
            Je l' to ovaj što je napisao naslov ''Ko je sledeća naivčina koja će kupiti Murinja?'' Bolje i da ne čitam šta je ispisao.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Šta priča ovaj Vlada? Zar se nije on povukao kada je rekao da će Lester ispasti i ismevao ih nabedjeno u studiju, a oni osvoje titulu te godine. Ima li taj lik obraza?

              Zbog ovakvih sam branio Barbaru. Mala je razlika izmedju školovanog i neškolovanog retarda.

              Koji bezobrazluk od naslova, fuj.

              "Neka ti vječni bunker bude posljednje počivalište, čuvali te obrambeni anđeli… i tako dalje, i tako dalje."

              Hoće li ovaj gosn majmun dobiti otkaz za ovo? Majmun.
              Last edited by Cassius Clay; 18-12-18, 20:04.

              Comment


              • Koja budala, ja imam taj Hrvatski SK pa ga i cesto cujem kad prenosi, koliko on je vrtio te neke indirektne price da Junajted igra lose i da ima srecu, i naravno sve to zbog Murinja, sram da ga bude. Jos ovaj tekst, lol, kreten, stvarno kreten ne znam sta drugo da kazem. A on ima privilegiju da nekad komentarise i sa ostrva, direktno. Fuuj

                Comment


                • Ljudi pažljivo čitajte ovog mentalno obolelog čoveka

                  "Neka ti vječni bunker bude posljednje počivalište, čuvali te obrambeni anđeli… i tako dalje, i tako dalje."

                  U koji kontekst on gura sport i šta pravi od Murinja, kao da je pokrao nečiji novac.

                  Lenjin

                  "No, teško je ovog lika prevariti. Kad misliš da si ga preš’o, već te je zajeb’o. I zato navijačima Manchester Uniteda preporučujem: glavu gore, možda će biti bolje. Ako je Lenjin rekao: učiti, učiti i samo učiti, ja vam kažem smijati se, smijati i samo smijati."

                  Lenjin? Jebao te Lenjin u dupe.

                  "lika" ? "zajeb'o"
                  Last edited by Cassius Clay; 18-12-18, 20:09.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ljudi pažljivo čitajte ovog mentalno obolelog čoveka

                    "Neka ti vječni bunker bude posljednje počivalište, čuvali te obrambeni anđeli… i tako dalje, i tako dalje."

                    U koji kontekst on gura sport i šta pravi od Murinja, kao da je pokrao nečiji novac.

                    Lenjin

                    "No, teško je ovog lika prevariti. Kad misliš da si ga preš’o, već te je zajeb’o. I zato navijačima Manchester Uniteda preporučujem: glavu gore, možda će biti bolje. Ako je Lenjin rekao: učiti, učiti i samo učiti, ja vam kažem smijati se, smijati i samo smijati."

                    Lenjin? Jebao te Lenjin u dupe.
                    Lik je tuzan. T U Z A N. Bas ogavan clanak, ne treba ni da ga ima na sajtu.

                    Comment


                    • Kakav debil je ovaj Neven je bo te. Sramota sta je SK dozvolio da se objavi, sramota!
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Prijatelju, ovo Željko Mitrović ne bi na Pink portalu okačio. Ustvari bi, ali to je Pink i Željko. Ovo mi je baš u njegovom stilu. Koja sramota novinarstva, ovo priučeno malo govance što misli da je pametno.

                        Mučenik.

                        Comment


                        • Ovaj ćelavi novinar mi je uvek išao na onu stvar. Vladu gotivim, njegove prognoze su uvek bile dobre za kladžu, samo odigraš kontra.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment




                          • Kako sam se ovde smejao, pa vidite vi ovaj intervju Koja je to neznalica majko moja, on ide gleda i prenosi i razgovara sa vakvim igracima

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Pa nece biti permanent menadzer, nego caretaker. Ne vidim sta moze da se desi da bude gore od ovoga, bukvalno su 0 ocekivanja, moze samo na dobro da ide. Ustvari naravno da ce na dobro da ide, OT ce ga precekati sjajno, igraci ce imati postovanje, generalno je likeable guy. Gore atmosfera ne moze da bude. A ako je istina sto se pise da ce zajedno sa Mike Phelanom i Rene Meuleenstenom kao pomosnike voditi, onda je to jos bolje, pomogli bi mu svakako
                              Majk će biti definitivno u stručnom štabu.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X