Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sva sreća pa Fergi nije radio one prve godine u ovom dobu, inače bi bio otjeran 10x i možda bi baš Manchester imao ono što je Arsenal s Wengerom a Arsenal obrnuto

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Alegri. Pošto sjebe Lš a Zidan uzme Juventus, on bi vam bio top fit. Jedino vas on može odvesti do titule.
      Važi da je Alegri toliko prsao da dodje u ovako loše vodjen klub, u klub manji od jednog Pola Pogbe. I da sjaše s konja na magarca.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Sada kada otac ode u Inter i dogodine uzme titulu, a vama dodje Poketino, i budete tri godine 4ti, Miki će mu jebati nacionalnost, napisao bih koju samo nzm odakle je batica.

        Nećete okom trepnuti biće 10 godina bez titule. Trepneš još koji put i to je 20. Tanka je nit izmedju Liverpula pre PL i Liverpula sada.

        Navijači se iz godine u godinu teše. Arsenalovi isto. Samo ne znam kako je Mančester Junajted to dopustio.
        Pa de si Uki brate moj? Ode ovaj tvoj, konacno. Kako lijep dan

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Whotf is Simon Stone?

            @miloolja

            Evo eklatantan primer. Neki SStone nešto izbaljezga na tnjiteru i to se uzima kao činjenica, aksiom.

            Izvor je izvesni "Am Told"

            Pa tako postoje i "nepogrešivi" koji pak mogu da budu "pogrešivi" zbog neke svoje lične agende.

            Radosti tnjitera su beskrajne.

            Comment


            • Originally posted by Krojf View Post
              Whotf is Simon Stone?
              Samo jedan od najpouzdanijih ako ne i najpouzdaniji novinar na svetu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Samo jedan od najpouzdanijih ako ne i najpouzdaniji novinar na svetu.
                Ispravio sam ti ovo.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Luzercina klasicna. Sa Juveom bih i ja uzeo titulu.

                  Sta je to on uradio sto prethodnik nije?

                  Ta tvoja demagogija je najjaca. Pepu nije uspeh sto je uzeo sa Bajernom i Sitijem titule, ali Alegriju jeste sto je uzeo sa Juveom koji je jednako dominantan kao Bajern. I sad je Alegri trenercina, a Pep i Klop neznalice. Prvi jer ima samo 2 Lige Sampiona sa Barsom a Klop jer nema istu sa Dortmundom i Liverpulom. Fino.
                  Nije trenerčina ali takav fudbal igra da može da osvoji. Italijan kad dodje u PL obično pokaže ko je tatica. Alegri je pre toga bio u Milanu. I Alegrija ne hajpuju kao Klopa i Gvardiolu. Neprimetan čovek.

                  Pep i Klop nisu neznalice, dobri treneri i ništa više. Sigurno su u top 15.

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Samo jedan od najpouzdanijih ako ne i najpouzdaniji novinar na svetu.
                    Zar to nije M. Buhafsi?

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Nije trenerčina ali takav fudbal igra da može da osvoji. Italijan kad dodje u PL obično pokaže ko je tatica. Alegri je pre toga bio u Milanu. I Alegrija ne hajpuju kao Klopa i Gvardiolu. Neprimetan čovek.

                      Pep i Klop nisu neznalice, dobri treneri i ništa više. Sigurno su u top 15.
                      Gde nestadose oni argumenti za trofeje, pa i trosenje para, imanje najboljeg tima u ligi, gubljenje finala? To mene vise interesuje, cenim ja Alegrija mnogo. Valjda sve trenere gledas kroz istu prizmu, poznat si kao objektivan.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Krojf View Post
                        Zar to nije M. Buhafsi?
                        Naravno da i on spada u kategoriju jedan od najpouzdanijih, ali u svakom slucaju za desavanja na ostrvu je svakako koplje iza.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Gde nestadose oni argumenti za trofeje, pa i trosenje para, imanje najboljeg tima u ligi, gubljenje finala? To mene vise interesuje, cenim ja Alegrija mnogo. Valjda sve trenere gledas kroz istu prizmu, poznat si kao objektivan.
                          A vi ste mi baš objektivni. Bolji vam je Gvardiola koji je uzeo dve titule sa Barselonom a serete po Zidanu koji je vezao tri sa Realom. Kao pa to je Real. Nemojte vi o objektivnosti.

                          Comment


                          • Nego jel ima neki "merač pouzdanosti" novinara, msm kako je to "pouzdan", pije čaj sa Glejzerima itd?

                            U momentima kad se rešavaju bitne stvari u klubu, neko drljavo piskaralo BBCa se poji na samom izvoru, maltene sedi u bordu i prekuckava na tnjiter sve što se priča tamo.

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Naravno da i on spada u kategoriju jedan od najpouzdanijih, ali u svakom slucaju za desavanja na ostrvu je svakako koplje iza.
                              Znam, a kad pogreši on to namerno radi, baca bućku ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                A vi ste mi baš objektivni. Bolji vam je Gvardiola koji je uzeo dve titule sa Barselonom a serete po Zidanu koji je vezao tri sa Realom. Kao pa to je Real. Nemojte vi o objektivnosti.
                                Ja pričam o tvojim sinoćnim argumentima. Mogu i da citiram.

                                A ti izmišljaš da sam ja pljuvao Zidana. Jbg, brate, ne možeš da napišeš gomilu gluposti (po mom mišljenju) i da očekuješ da se niko ne uhvati za to. Napiši lepo, ne volim ih, i pošteno. Kapiraš koliko su smešni tvoji argumenti kada ovako provučemo Alegrija kroz njih, a njega vidim veoma ceniš.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X