Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbitnije je sada da se DoF dovede. Bitnije od svega ostalog. Ako se dozvoli Vudvardu da i ovo leto upravlja, ode sve u tri lepe. Bilo bi dobro i da se taj DoF dovede u narednih mesec-dva jer ga previše posla čeka. Dovođenje menadžera, i rad sa njim na totalnom rebildingu coaching tima koji sam čitao i da je "severely understaffed", dovođenje novog chief scout-a obzirom da nas je Ribalta napustio zbog Zenita(najveći red flag da je gore sve trulo), pa onda i planiranje transfera kako dolaznih tako i odlaznih, podjednako mnogo posla ima. Mora se napraviti plan za narednih 5 godina barem. DoF bi morao da izabere trenera koji će se maksimalno uklopiti u viziju kluba i kome će najviše odgovarati trenutni igrači u klubu. Onda sve to spojiti na kraju jer trenutno izgleda kao da u klubu svako za sebe radi. Pesimističan sam oko svega ovoga, al bez DoFa nema leba.

    Ako se DoF ne dovede odmah, onda sam definitivno za Poketina. S tim što u tom scenariju ne bih se nadao nikakvoj tituli. Nego eto, imamo dosta kvalitetnih klinaca, kako u prvom timu , tako i u mlađim kategorijama. Biće jako zanimljivo gledati ih, samo da se spuste očekivanja maksimalno i da se zaboravi na titule.
    Last edited by bici; 18-12-18, 13:20.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Dajte tog Wengera da uživamo u fudbalu i razvoju mladih.

      Comment


      • Nista vise ne treba, realno. Kroz 2-3 godine da se uspostavi sistem, dovode igraci planski pa da napadnemo titulu. Sada je Siti mnogo mocan, takodje i Liverpul. Nemamo sanse.

        Bar fudbal da gledamo.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • To je ta Arsenalova priča, vidjeće oni za par godina

          Comment


          • Kako prenosi pouzdani 'BBC', Mančester Junajted će u naredna 48 sata objaviti ime novog trenera, a Arsen Venger, Niki Bat i Majkl Kerik nisu u opticaju.
            Vest je preuzeta

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ne bi bilo zgoreg da malo pripazite na recnik.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Kako prenosi pouzdani 'BBC', Mančester Junajted će u naredna 48 sata objaviti ime novog trenera, a Arsen Venger, Niki Bat i Majkl Kerik nisu u opticaju.
                Vest je preuzeta

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Brate sto si preuzeo preuzetu vest, što je nisi samo preuzeo
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Kad navijači skontaju da nije do trenera
                  Polako, tek za 2 sezone možda, a ako bude bilo neke igre ni tad, trofeja svakako neće biti.

                  Comment


                  • Hype je bio kad je dolazio, hype je bio čitavo vrijeme trajanja njega kao menadžera Uniteda, hype je ogroman sada kada je otišao. Jebiga, to je Mourinho, to je Manchester United, a još kada ih spojiš, ne može se ostati od emocija, što pozitivnih, što negativnih. Meni je lično žao što je ovoliko zajebao, a zajebao je nenormlano mnogo, ama baš sve što je mogao i zato je i dobio otkaz, a trebao je i ranije. Nije jedini kriv, ali jeste za mnogo toga.

                    Inače, Pogba je jedno najobičnije govno od čovjeka. Smeće.

                    Comment


                    • On ne ume da diskutuje, uvek ovako bezobrazno odgovara sa neistomislenicima, zamisli mi smo unistili temu sto zelimo malo bolji fudbal da gledamo, a on dodje posle pobede nad Fulamom i kaze kako ovo je bolje bez Pogbe degena. Konstruktivnost pre svega, uvek

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Sada kada otac ode u Inter i dogodine uzme titulu, a vama dodje Poketino, i budete tri godine 4ti, Miki će mu jebati nacionalnost, napisao bih koju samo nzm odakle je batica.

                        Nećete okom trepnuti biće 10 godina bez titule. Trepneš još koji put i to je 20. Tanka je nit izmedju Liverpula pre PL i Liverpula sada.

                        Navijači se iz godine u godinu teše. Arsenalovi isto. Samo ne znam kako je Mančester Junajted to dopustio.

                        Comment


                        • Normalno da su se uvek takve stvari desavale u svim klubovima, mada i generalno u drustvima svakakva sranja podjednako teska i ruzna kao danas, ali zahvaljujuci posati zvanoj internet sve se sada prvo sazna bukvalno za sek, plus svi imaju pravo na fakin misljenje i kritiku, jer sve je vidljivo i dostupno, izlozeno stubu srama i svi se nesto sablaznjavaju. No, takva su vremena. Sta je nekada bilo, bilo, bilo je ocigledno i autoriteta koji su znali da se nose sa takvim stvarima, bez drustvene stigmatizacije i pritisaka, naravno i onih manje.
                          To ne menja stvar da ovakve likove nikada nisam podnosila, niti smatram da bi takve trebalo pravdati.

                          Pogresno je i postavljena ili iskrivljena slika da ako kritikujes jednu stranu, znaci da si za drugu.
                          Na snazi su odavno i totalno pogresna merila vrednosti, ali idemo dalje.

                          I ko je Mesija?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Alegri. Pošto sjebe Lš a Zidan uzme Juventus, on bi vam bio top fit. Jedino vas on može odvesti do titule.

                            Comment


                            • Vladan je uvek bio za Murinja, ali smo diskutovali lepo xy puta oko svega, i uleti Bici postom :"Vladane ne znam odakle ti snage" i nekim bezveznim smajlijem, koji kaze ja sam sve u pravu i sve znam, vi pojma nemate.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Alegri. Pošto sjebe Lš a Zidan uzme Juventus, on bi vam bio top fit. Jedino vas on može odvesti do titule.
                                Luzercina klasicna. Sa Juveom bih i ja uzeo titulu.

                                Sta je to on uradio sto prethodnik nije?

                                Ta tvoja demagogija je najjaca. Pepu nije uspeh sto je uzeo sa Bajernom i Sitijem titule, ali Alegriju jeste sto je uzeo sa Juveom koji je jednako dominantan kao Bajern. I sad je Alegri trenercina, a Pep i Klop neznalice. Prvi jer ima samo 2 Lige Sampiona sa Barsom a Klop jer nema istu sa Dortmundom i Liverpulom. Fino.
                                Last edited by mark !t zer0; 18-12-18, 13:59.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X