Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Kad smo vec kod klinaca, mali Shola Shoretire, ima 13 godina i nastupa za u15 selekciju. Igra desetku, desno krilo i napadaca.



    Evo ga i ovde za u15 selekciju, ovaj najnizi na terenu sto bosuje i igra desetku

    http://www.bbc.com/sport/football/40723855
    Debitovao danas u UEFA youth league kao najmlađi igrač ikada u takmičenju, sa 14 godina.

    Edit: pretekao me Aleksa
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • I sto velite, dobar je Balji?

      Pa ovo je najgora odbrana ikad, u cijelom svijetu ne postoji gora odbrana trenutno. Sem Smolinga tu nema profesionalnog igraca.

      Dobar Pogba, tesko je ono bilo dati, ne ocekuje se od igraca od sto miliona da ga sa dva metra da, jos prazan gol, to na kraju krajeva nije njegov posao, nego ovo sto je radio i kako je drzao sredinu u prvom poluvremenu, kako je izdominirao. Oh wait.
      sigpic

      Comment


      • Prosto neverovatno koliko ovaj tim ima prostora da me iznenadi... u negativnom smislu.

        Toliko utakmica ove sezone, koje sam smatrao da su bile ispod svakog nivoa i pomislio... pa ne može gore od ovoga... i onda da te iznenade skoro pa svake nedelje iznova i iznova.

        Prosto ne znam kako bih uopšte ocenio ovo poluvreme.
        Mislim da ovo zaista više nema smisla.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Kakve su ovo reakcije u odbrani, ovo nisu istine. Ovi ljudi se ne bave sportom jednostavno.
          sigpic

          Comment


          • Kako su prosle sezone znali i bili jedna od najjacih odbrana?

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kakve su ovo reakcije u odbrani, ovo nisu istine. Ovi ljudi se ne bave sportom jednostavno.
              Osim nenadjebive Džonsove majstorije, izdvojio bih i jednu situaciju gdje Baji ima prostu situaciju da izbije loptu kako treba on nešto radi, petom je odbija pred šesnaesterac. Ja stvarno ne znam šta uzimaju ti ljudi ali volio bih i ja malo, mora da im je baš dobro.

              Inače, mogući protivnici: Dortmund, PSŽ, Porto, Barselona, Bajern, Real. Žrijeb krajem decembra ili tako nešto.
              Last edited by BorisUnited99; 12-12-18, 22:10.

              Comment


              • I Porto nas prolazi lagano

                Zrijeb u ponedeljak 12:00.

                Comment


                • Tako brzo? Super, da nas ne drže u neizvjesnosti. Ja se tog Porta i najviše bojim, oni će nam biti ovogodišnja Sevilja. Protiv Reala, Bajerna pa i PSŽ-a se može proći na neku foru bar

                  Ma katastrofa, ovako disfunkcionalna ekipa ne postoji. Stvarno kao da ne treniraju zajedno, plus činjenica da svaku utakmicu igra drugih 11.

                  Comment


                  • Ovakav Real mozda i najbolji izbor.

                    Ali se zaista bojim sta ce da nam uradi PSG u Francusku ili Dortmund u Njemackoj

                    Comment


                    • Taj Dortmund je i najgora moguća opcija, imam osjećaj da bi baš ružno bilo. Barsa bi nas rutinirala kao Čelzi prošle godine, PSŽ bi ili prošli zbog De Hee ili ispadanje visokim rezultatom. Porto ne znam kakav je, imali su prelaku grupu. Bajern i Real nikad gori ali do februara će i oni mijenjati ako se ovako nastavi.

                      Comment


                      • Kad li ce da padne glava ovom kretenu? Vidi se da i njega vise ovo ne interesuje. Hajde sto bruka klub, nego on kao veliki egocentrik sam sebi kvari sliku. Posle ovih blamaža ne vidim kako on moze da vodi neki klub sa ozbiljnim ambicijama.

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Kad li ce da padne glava ovom kretenu? Vidi se da i njega vise ovo ne interesuje. Hajde sto bruka klub, nego on kao veliki egocentrik sam sebi kvari sliku. Posle ovih blamaža ne vidim kako on moze da vodi neki klub sa ozbiljnim ambicijama.
                          Ma nije on nista kriv realno, ovi igraci su dovoljno dobri da se bori za opstanak, realno preslabi smo, to sto svaki igrac moze bolje od ovoga to nije bitno, sada su preslabi i oni su krivi.

                          On ce me napraviti da mrzim fudbal jbt, koliko je sve ovo ogavno.

                          Win Rate:
                          David Moyes - 13/14 - 54%
                          LVG - 15/16 - 54%
                          Jose - 18/19 - 43%

                          Ovo je od zadnje sezone Murinja, da se ne razumemo pogresno.
                          Last edited by Ser Gagi; 12-12-18, 22:36.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Inače, mogući protivnici: Dortmund, PSŽ, Porto, Barselona, Bajern, Real. Žrijeb krajem decembra ili tako nešto.
                            Može Barsa, Bajern ili Real.

                            Nadam se da ćemo imati malo više sreće sa žrebom nego prošle godine.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Moze on da uzme 50 ligi sampiona i prvenstvenih titula ali on za mene nije trener nego prevodilac koga prati srecna zvezda,on se odrekao De Brujnea,Salaha,unistio Sevcenku karijeru,na putu je Sancezu da unisti karijeru,ne moze fudbalski talenat da prepozna ni kad mu je ispred nosa.

                              Comment


                              • Sad uništava karijeru Rashfordu i inteligentnim štoperima.

                                Comment

                                Working...
                                X