Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by Ser Gagi; 07-12-18, 14:09.

    Comment


    • Bio je navijac Mancestera, znaci bandwagoner. Next.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Stize neki novi Alexis, nema da brines.

        Preplaceni menadzer pa tako i preplaceni igraci. Sve bagra do bagre

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Hahaha dobar

          Ali uvek se pljuju igraci, Pogba ne postuje klub, Marsijal ne postuje klub, a Murinjo kako sere bukvalno svaki dan javno njegovim cinizmom, kako bruka svoje igrace opet i opet iznova, i onda zelis da neko igra za ovaj otrov. Ja mogu da ih razumem, smucilo im se 3 sezona istog sranja.

          Comment


          • Pogba je jedini francusku fudbaler koji je izvizdan od strane francuskih navijaca, a tek na Old Trafordu da Mancesterov igrac dobije zvizduke, nezapamceno nesto. Dakle problem je u Pobi. Martijal ispricana prica, dva puta je brisao sve sto ga povezuje sa klubom, trazio da ode, nije se vratio na pripreme, dakle bojkotovao klub i trenera, jedini igrac kojeg je klub kaznio, Murinjo ce dobiti otkaz, ali podrzavati takve likove nije normalno jednostavno ako si navijac Mancester Junajteda. Mogu igraci da su losi, da ne igraju dobro, da nisu u formi ali da ne postuju klub, navijace i da ne zele da su na terenu, e takvih je veoma malo. Zidan je jebao sve po spisku igracima Francuske 2010. koji su bojkotovali Domeneka, a on nije volio DOmeneka. Svasta im je rekao, ko god da je trener, koliko god da ti se ne svidja, izadjes na teren i boris se, u suprotonom si pizda i treba takve odjebati iz kluba i reprezentacije.
            sigpic

            Comment


            • Nikako da shvatite poentu, ovo je poenta.

              "We talk about footballers and managers, not every player is going to get on with the manager, the manager is not going to like every player," Keane told Notts TV. "But what you do as a footballer, and whatever disagreements I've had with one or two managers, when you cross that line, you play for your team.

              "I don't care what fallout you've had with your manager, I don't care if you've been at each other's throats, because that is part of the industry, people do fall out. It happens in other industries, but unfortunately when you're Man United – one of the biggest clubs in the world – things will get exaggerated.

              "But if you're a footballer for Manchester United and you put that jersey on and you walk out and you don't give 100 per cent because you might be upset with somebody, then, no, good luck to Mourinho."
              U zivotu imas ljude koji ti odgovaraju i koji ti ne odgovaraju, imas dobre i lose kolege, dobre i lose sefove, ali ides na posao bez obzira jer to je tvoj posao. Ono sto Pogba radi je klasicno sabotiranje sefa i kolega, samim tim kompletnog kolektiva, u ovom slucaju fudbalskog kluba Mancester Junajted. To niko ne smije da podrzi.
              sigpic

              Comment


              • Pa kakvu demagogiju prodaje Murinjo iznova i iznova svojim fanovima mene uospte ne cudi sto zvizde Pogbi. Zasluzio je on, u tome se slazem, ali sere po njemu javno, sta ocekujes od igraca Sto nisi covek pa kazes ja sam ga doveo, mene je izneverio, jer ja samo i o sebi brinem realno, dokazao je to opet danas svojom pres konferencijom, pa ima da ga pratim sada u rezerve i nece mi igrati pa po cenu otkaza.
                On se posrao u karijeri Kasiljasa, cak je i navijace Celzija u jednom momentu naterao da budu protiv Azara, znam kakav je on demagog i koliko dobro prodaje maglu.

                Ali sve sto on sere javno, njegovi rezultati i igra na terenu ponistavaju jednostavno. On nema lice da kaze sada nista javno, on ne treba da izlazi uopste novinarima, a i kad izlazi treba da mu se smeju u facu.

                Comment


                • Ja sam kad je bilo to sa Kasiljasom bio zestoko protiv Murinja ali se ispostavilo da je potpuno u pravu. Kasiljasovo vrijeme je proslo, bio je otrov sto se pokazalo kasnije sa repzentacijom i Del Boskeom, jedini igrac kojeg Del Boske nije pomenuo u oprostajnom pismu od reprezentacije, tako da je Murinjo ipak znao nesto vise, cak i Perez koji nije zelio da prizna i da mu da dostojanstven oprostaj, ali pod pritiskom navijaca mu ga je ipak dao, znaci ako jedan Perez koji vedri i oblaci u realu nije htio da mu da pravi oprostaj onda ti je jasno da je problem u Ikeru ipak bio, njegov ego je ogroman, nije prihvatio da mu vrijeme prolazi, kasnije je i u Portu postao predmet sprdnje. Ipak na kraju istorija je pokazala da je tu Zoze bio u pravu potpuno.

                  Sto se Azara tice stvarno je izgledalo kao da je izgubio sav talenat i generalno ima te probleme dje izgleda ili kao najbolji ili kao neko kome apsolutno puca kurac. Ali Azar i dalje ima lijepe rijeci za Murinja, volio bi da saradjuju ponovo, Pogba tako nesto nikad nece reci, jer Azar je svjestan kad je los i ne krivi druge za to, vec se svojim radom vrati tamo dje treba da bude. Pogbi je uvijek neko drugi kriv, prvo mu je bio kriv SAF, sad mu je kriv Murinjo, sjutra ce neko treci.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja vise verujem Inijesti na primer, on se pre mesec dana vrlo dobro izjasnio oko Murinja, sta je on napravio od El Klasika i Spanske reprezentacije. Murinjo je El Klasiko shvatio kao njegov licni rat, igraci Reala su lomili Barsine igrace, Kasiljas se nije slagao sa takvim pristupom i popusio je. Mesi je najjaci igrac koji postoji kad on u taj period nije prosao sa nekom teskom povredom, koliko su ga ovi namerno tukli u svakom duelu.

                    Comment


                    • Ali evo, ponovo vidis, Murinjo uspeva u svojim igrama Mi ne pricamo o tome koliko smo bosi i ocajni na terenu, nego opet o njegovim uspesima i neupesima, koji nemaju apsolutno ni trunke veze sa ovo sto se trenutno desava. Ima neka istorija koja se njemu ponavlja, ali nazalost ona losija.

                      Comment


                      • Dobro da igraci Barselone ne mrze Real i ne shvataju to kao rat. Pogledati pod Pike
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Dobro da igraci Barselone ne mrze Real i ne shvataju to kao rat. Pogledati pod Pike
                          Ma to je jasno, ali Pike nikad nije gazio Ronalda dok ovaj lezi na zemju I jos trista drugih prljavih stvari

                          Comment


                          • Biće veselo ako dolazi Pok. Ne može izaći iz grupe protiv ovdje označenog amatera Perišića, ispada od Genta, Arsenal im neki dan mogao 8 dati. Jedino ako se ovdje ne smatra da vodi slabiji tim, onda daj i njega neka se oproba, ko zna šta će biti.

                            Comment


                            • 15 utakmica, 23 boda i gol razlika -1...

                              Vudvorde i Glejzeri, sram vas bilo!

                              Boli me ona rabota ko ce sjesti na klupu kad sutnu ovu splacinu... jer ko god da ga zamijeni se sigurno nece blamirati po medijima sa sramnim izjavama zbog kojih bi ga svaka normalna uprava govnjivom motkom ocerala iz kluba.

                              Comment


                              • Zardim odbio Arape. Eto nama sanse

                                Comment

                                Working...
                                X