Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima podrsku na Old Trafordu od svih onih azijata, indijaca i ostalih turista sto se kote po Engleskoj. Bravo Murinjo! Volimo te i ti si najbolji!

    Sve je Vudvord kriv... mada i jeste kriv jer je ovoj neopjevanoj splacini umjesto noge u dupe dao novi ugovor. Ovo je najgori Junajted od kako pamtim...

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      E bas mi je drago da su izvizdali umisljenu zvezdu, malo sam bila iznenadjena, ali tako treba
      Labilko misli da može da se hinjski sakrije i da sva krivica padne na Murinja, valjda posle zvižduka skonta koliko se jadno ponaša.

      Rekao je Vladan nemam šta da pišem, ko god dođe kao trener čim dođe kriza Pogba i slični će da pokažu govnarsko lice a ostali da pokažu koliko su nedorasli za klub. Murinjo sam je pristao na Pogbu, pristao na ovu ekipu, na to da se ne prodaju Džons, Roho i sl i sad mu niko drugi nije kriv. Trebao je ljetos da ode čim se vidjelo da ne štima između njega i uprave oko pojačanja.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Ima podrsku na Old Trafordu od svih onih azijata, indijaca i ostalih turista sto se kote po Engleskoj. Bravo Murinjo! Volimo te i ti si najbolji!

        Sve je Vudvord kriv... mada i jeste kriv jer je ovoj neopjevanoj splacini umjesto noge u dupe dao novi ugovor. Ovo je najgori Junajted od kako pamtim...
        Kakvi Azijati, Indijci, pa čovjek ima prije svega podršku na gostovanjima gdje idu najvjerniji navijači. A turisti i plastika će prvi tjerati trenera kad ne ide, pobrkao si.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Kakvi Azijati, Indijci, pa čovjek ima prije svega podršku na gostovanjima gdje idu najvjerniji navijači. A turisti i plastika će prvi tjerati trenera kad ne ide, pobrkao si.
          Izvini, molim te... priznajem da sam pogrijesio.

          Comment


          • Namazani Portugalski govnar, namjerno ga ubaci da bi mogao sa skrene pricu. Nece da moze.

            8 mjesto na tabeli, negativna gol razlika, uzasna igra. Ne moze nikog da dobije na OT.
            Bruka i sramota. Ispusena mustikla, procitan lik.

            Potrosio 400+ miliona da bi mu ti igraci bili na klupi i tribiniama i ima obraza da trazi jos.

            Posle 2 i po godine nema naznake sistema, nema naznake neke igre, igraci djeluju ko razbijena banda, ko da ne treniraju zajedno.

            Odjebi iz kluba

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Opušteno, samo da naglasim da je drugačije nego na društvenim mrežama (bilo to ispravno ili ne).

              Comment


              • Inace, sve se boijm da kad uvedu VARa da ce Felaini morati da se penzionise, kao i Smoling s obzirom koliko vuce igrace za dres Ono je bilo uzasno od strane Felainija nad onom malom. Uzasno. Pa on je prvi plakao kad su ga kosu vukli. Huth je dobio 3 meca suspenzije kad je vukao njega za kosu, i on mora bar toliko dobiti.
                Last edited by Ser Gagi; 05-12-18, 23:04.

                Comment


                • Budalcina
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Inace, sve se boijm da kad uvedu VARa da ce Felaini morati da se penzionise, kao i Smoling s obzirom koliko vuce igrace za dres Ono je bilo uzasno od strane Felainija nad onom malom. Uzasno. Pa on je prvi plakao kad su ga kosu vukli. Huth je dobio 3 meca suspenzije kad je vukao njega za kosu, i on mora bar toliko dobiti.
                    Smoling je prvi protiv koga ce svirati penal, to je odavno jasno. Vuce brat za sve pare na svski prekid i to godinama.

                    Protiv Kejna? Pa svirace po nekoliko penala za Totenhem.

                    Sto se Fele tice, nista novo od njega. Bas sramotan potez i nadam se da ce ga kazniti

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Opušteno, samo da naglasim da je drugačije nego na društvenim mrežama (bilo to ispravno ili ne).
                      Iskreno, nisam ni imao pojma kakva je situacija kad su navijaci u pitanju jer ne gledam vise svaku utakmicu i ne pratim kao nekad jer mi zbog vremenske razlike ne odgovara a i ispizdim kad ustanem rano samo radi utakmice i onda gledam Murinjovu simfoniju raspada... zato gledam samo LS i ove derbije.. eventualno jos po neku utakmicu uhvatim eto ako sam vec budan. Kakvo je misljenje generalne navijacke populacije, ne bi znao reci jer ne pratim sta se pise i prica o Junajtedu ni po medijima ni po drustvenim mrezama.

                      Ima ljudi koji i ne odgledaju utakmicu ili neki sportski dogadjaj, ali pogledaju highlight pa onda procitaju sta su sve mediji, navijaci i ostali razni strucnjaci pisali o toj utakmici/dogadjaju... obavezno se prelista tviter i onda na osnovu toga formiraju "svoje" misljenje i drze se jedne strane kao pijan plota.

                      Ja napr odlgedam utakmicu, zivot mi se smuci, pa na osnovu mog shvatanja i onoga sto sam ja vidio formiram misljenje. Sta pisu tviterasi i ostali mudraci po internetu me apsolutno ne zanima. Jedino volim vas odje da citam jer se ima dosta razlicitih stavova a i bogami je interesantno citati dokle neki ljudi na ovom forumu idu...

                      Priznajem, ovo mi je novo da trenerska splacina, Murinjo, ima podrsku navijaca na gostovanjima. Nije mi jasno na osnovu cega, ali jbg to je sto je... nece ni on jos dugo valjda.

                      Edit: i samo da dodam... Maticu, rupetino!!!
                      Last edited by powerslave; 05-12-18, 23:23.

                      Comment


                      • Manchester United

                        Originally posted by Vladan View Post
                        I da, Murinjo na Teatru ima podrsku i dalje.
                        Mourinho najveću podršku ima od navijača suparničkih klubova
                        Njima naravno odgovara da sto duze bude historycoach na našoj klupi
                        Edova greška nije sto ima najsporiju veznu liniju u ligi i sto nova pojačanja nikad ne igraju a Ed sigurno nije doveo Freda zbog nekog marketinga u favelama
                        Stavi modrica ili Iniestu iz najboljih dana u veznu liniju sa maticem i fellom i on ce izgledati kao prosječan nogometaš
                        Kad Mourinho shvati da je 21. Stoljeće a ne 20. Tek tad moze krenut u korak s današnjim nogometom ali bojim se da ce prije toga on završit u Kini ili Americi
                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by reddevil96; 05-12-18, 23:48.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nakon francuske publike koja je izvizdala Pogbu to je uradjeno i na Old Trafordu. Shvati poruku stari, nepozeljan si, odjebi iz kluba.
                          E kad sam ja i jos neki ovde kritikovali Pogbu vi ste govorili da je jedan od najboljih veznih (mozda i igraca) u ligi.

                          Comment


                          • Sta je s Marsijalom,je li ozbiljnije povredjen?

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Inace, sve se boijm da kad uvedu VARa da ce Felaini morati da se penzionise, kao i Smoling s obzirom koliko vuce igrace za dres Ono je bilo uzasno od strane Felainija nad onom malom. Uzasno. Pa on je prvi plakao kad su ga kosu vukli. Huth je dobio 3 meca suspenzije kad je vukao njega za kosu, i on mora bar toliko dobiti.
                              Sex masochism Van Gal bi rekao

                              Comment


                              • Junajted je igrao dobro na pocetku meca i pocetkom drugog poluvremena. Sve ostalo je lose. Nakon prvih dvadesetak minuta su svesno dali loptu arsenalovim igracima i povukli se .... To jedino moze da bude instrukcija trenera. A znamo svi kako Arsenal nista preterano jak u defanzivi nije i kako mogu lako da puknu ako se pritisnu; dok sa druge strane mogu da budu prejebeni u koliko im das prostora i loptu u noge - sto su ovi upravo uradili. Zasto?
                                Po primljenom golu krenuli su nesto angazovanije i uspeli da izjednace (iz prekida naravno, mislim da se ni sami ne secaju kada su krsten gol iz igre dali) ali bitno je da su izjednacili. Diskutabilna pozicija, verovatno mali ofsajd.
                                Drugo poluvreme slicna prica. Na kraju su se batrgali da izvuku bod. Treba napomenuti da su oba gola primljena izuzetno smesno. Ali nista bolji ni njihovi golovi nisu bili. Sve u svemu ne preterano kvalitetna ali zanimljiva utakmica.
                                Moze ovaj Junajted mnogo bolje. I moze i mora.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X