Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne za prvi gol je kriv samo De Hea, Smoling se okliznuo i pogrijesio, ali De Hea je primio najgluplji gol ikad, direktno u njega, iz pozicije dje Mustafi ne sutira uopste jako, niti skace visoko pa da ne moze da procijeni let lopte, svako je okrivio De Heu jer je jedini krivac i stvarno ne brani dobro ove sezone. Vi stvarno ne vidite sta on radi tokom utakmice i koliko ocajno reaguje i koliko preda cistih lopti u noge protivnika. Fora sa Baljijem je sto ima pet briljantnih momenata i pet isto toliko katastrofalnih, samim tim on je haos na terenu, totalna labilnost. Samo na kraju smo trebali dva da primimo zbog njega.
    sigpic

    Comment


    • Na kraju dana Vlajko sve je ovo nebitno sta mi komentarisemo oko individualaca, kad je svako ispod svog nivoa, kad svako gresi i ne igra dobro. Kad ovo izgleda totalno disfunkcionalno i sistemski uzasno. Zna se ko je tu krivac i ko treba da ide, sve ovo je gubljenje vremena i zivaca.

      Comment


      • Neka ide ali ce neki od njih opet da prave iste greske, pa kad im se kod drugog trenera nesto ne bude svidjalo opet ce i njega da bojkotuju i tako u krug. Igraci su nedorasli, i tu su zajebali i Van Gal i Murinjo., ali najvise Vudvord. On je odgovoran za svako pojacanje.
        sigpic

        Comment


        • Sta me zajebavas pa ne bira im Vudvord ove Bajie, Lindelofe, Lukakue, Matice, Pogbe, koji nista ne igraju kod njega. Nijedan ne igra kako treba, pa nisu svi igraci krs. Fred ni ne postoji za njega.

          Comment


          • Vudvord je odgovoran za svako pojacanje, od odlaska starog i Gila samo jedan covjek je i dalje tu, a to je Vudvord. Njegova vladavina je ocajna.
            sigpic

            Comment


            • 15 utakmica, 8 mesto, negativna gol razlika, rekordi se ruse. Naravno da je i Vudvord kriv ovde, kriv je sto ce Portugalski Pjulis docekati jutro na klupi Junajteda posle ovakvih blamaza.

              Comment


              • Vudvord je trebao i Van Gala da otpusti u decembru, pa nije. Pa kad ga je otpustio ponio se kao najveci bijednik. On je zadovoljan sa ovim, i sa ovim igracima i sa trenerima. Prodaju se dresovi, prodaju se novine. Fudbal je u drugom planu.
                sigpic

                Comment


                • Uzas.

                  Comment


                  • [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Zaista boli kad vidis Lukakua, Matica i Felainija zajedno na terenu, nijedan ne moze da odigra dobar pas, nijedan ne moze da potrci kako treba. Oni nisu fudbaleri, ustvari jesu ali ne smeju zajedno da budu na terenu nikad. Jedan je dosta

                      Comment


                      • Nakon francuske publike koja je izvizdala Pogbu to je uradjeno i na Old Trafordu. Shvati poruku stari, nepozeljan si, odjebi iz kluba.
                        sigpic

                        Comment


                        • I da, Murinjo na Teatru ima podrsku i dalje.
                          sigpic

                          Comment


                          • To nista ne znaci, na teatru je i Mojes imao podrske do samog kraja. A ako produzimo ovako i ako ostane do kraja sezone bicemo gori rezultatski od Mojesa. Dostignuce

                            Comment


                            • Murinjo se mnogo gore ophodio prema nekim igracima tokom svoje karijere koji su kasnije ginuli za njega ali ova gnjida i pizda najveca sto mu je dao traku i sto mu je dvije sezone titrao kozicu i kojeg sad vjerovatno pokusava da trgne kritikama i drugacijim pristupom, a on izadje na teren i automatski imas igraca manje, navijaci si rekli svoje. Labilni pokazao si svoje pravo lice. Labilni odjebi iz naseg kluba.
                              sigpic

                              Comment


                              • E bas mi je drago da su izvizdali umisljenu zvezdu, malo sam bila iznenadjena, ali tako treba
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X