Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu krivi i Vudvord i Glejzeri, ali tuzno je da se brani Murinjo na svakakav nacin, nisu oni krivi uopste sto mi ne mozemo da dobijamo Sautempton, Barnli, Brajton i ostale osrednje ekipe. Nisu oni krivi sto mu ekipa izgleda kao da se prvi put sakuplja na tekmi. Nisu oni krivi sto je promasio sa svim igracima kojih je doveo, nijedan nije napredovao kod njega. Nisu oni krivi sto izlazi sa 7-8 defanzivaca protiv nikad goreg Sautemptona i primi 2 komada za 20 minuta. Nisu.

    Comment


    • Emeri najebao si, ceka te sutra Portugalski specijalitet[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Murinja vise niko ne brani, ja sam bio jedan od njegovih poslednjih stubova odbrane, i ja prvi kazem da on treba da ode, medjutim moj problem kad ode ostaje isti, dovodjenje novog trenera nece nista rijesiti dok se dvoglavoj azdaji ne skinu obje glave. A nece se skinuti nijedna.
        sigpic

        Comment


        • Isto tako odbijam da povjerujem da Zoze Murinjo, Majkl Kerik, Rui Farija do ove sezone, Silvino Louro, Kiran Mekena, Stefano Rapeti, ili Luis van Gal, Albert Stulvenberg, Rajan Gigs i Frans Hok nista ne znaju, da ne mogu da im objasne osnovne defanzivne i ofanzivne kretnje vec da to izgleda kao da si skupio deset random likova sa ulice i sklepao im taktiku za cetiri minuta. Moj um odbija da povjeruje da Zoze Murinjo koji tokom cijele karijere ima nevjerovatno dobre defanzivne kretnje i branjenje prostora za tri sezone nista ne moze da ih nauci. To je nemoguce.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Jesu krivi i Vudvord i Glejzeri, ali tuzno je da se brani Murinjo na svakakav nacin, nisu oni krivi uopste sto mi ne mozemo da dobijamo Sautempton, Barnli, Brajton i ostale osrednje ekipe. Nisu oni krivi sto mu ekipa izgleda kao da se prvi put sakuplja na tekmi. Nisu oni krivi sto je promasio sa svim igracima kojih je doveo, nijedan nije napredovao kod njega. Nisu oni krivi sto izlazi sa 7-8 defanzivaca protiv nikad goreg Sautemptona i primi 2 komada za 20 minuta. Nisu.
            Ljudi ne treniraju zajedno, to je definitivno. Posle 2 i po godine da skupis nas sa foruma i da nas Bard trenira pa imali bi neke konture tima a ne razbijene bande

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ali isti taj Zoze Murinjo je jedan od najrigidnijih trenera svih vremena.

              Imali smo mi dobre momente sa Murinjom, samo problem kod njega je uvek kad malo krene na losije on baca igrace pod voz, minimum 10 puta se to desilo u ove 3 sezone, minimum. To mu se desavalo i u bivsih klubova, jednostavno je on takav tip. Ne pali to kod svih igraca i timova. On ne ume na drugi nacin hendlovati stvari.

              Pre neki dan je rekao da su klinci i da teze sazrevaju. Bas lepo, onako boost im daje u javnosti. Kad vec pricas o sarkazmu o fudbalskim analfabetama onda i Rio je takav, jer je on osudio to. Skols takodje. I mnogo drugih.

              Comment


              • Čudno da Mou nije zagrizao za defanzivnog vezistu Svetaca iz Pariza.
                I ovako u timu ima samo 4-5 igrača sličnog kova.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ovoliko pesimističan pred Arsenal na OTu sam bio samo 2016. kada su savladali Lester kući i jurili titulu u tom trenutku. Baš ništa ne igramo trenutno...

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Ovoliko pesimističan pred Arsenal na OTu sam bio samo 2016. kada su savladali Lester kući i jurili titulu u tom trenutku. Baš ništa ne igramo trenutno...
                      Urednici kladioničarske rubrike Mozzarta zacementirali dvicu na 'Gunere' iz Londona.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Murinjo svakim danom istupima u javnosti pokazuje svu svoju slabost, da ne kažem totalan gubitak kajasa u samoj svlačionici.
                        Problemi sa Pogbom datiraju davnih dana, epicentar sukoba eksplodirao posle Sotona i nanovo traženja krivca u Polovom ne zalaganju.
                        Osvrnuo se ponovo Žoze na kritike bivših legendi - Pola Skolsa i Rio Ferdinanda oko "slučaja Rašford" i Murinjovog deranja na mladu vedetu posle promašenog zicera protiv Bojsa.
                        Vrhunac njegove demagogije, priče koje ni sam ne veruje, tiče se sramotnog stanja na tabeli. Naravno po njemu krivca treba tražiti u Edu, Amerima, kuvarima i pomoćnom osoblju, jedino je on amnestiran od grešaka, loše procene.
                        I dalje vrti izlizanu i napamet naučenu staru ploču. Niko ne ceni šta je urađeno u prošloj sezoni. Po njemu su drugo mesto, finale FA Kupa i pol pozicija grupne faze LŠ nešto za klanjanje, za stavljanje rame uz rame sa SAF-om.
                        Što pre rešiti se Portugalskog pajaca dok se još spas'ti nešto može...

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Samo Matic i Lukaku da zaigraju vcrs od starta, ostalo je nebitno.

                          E da i Pogba na klupu, ne bih izgovore

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Svaka im cast, sjajno. Ajmo i vcrs opet

                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X