Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta dobijamo u budućnosti angažovanjem Robena? Šta će nam fudbaler kome karijera izmiče. Zar nije bolje misliti na budućnost i pojuriti mladu zvezdu koja će klubu dati sebe narednih nekoliko godina.


    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ne treba nam Robben nego samo Arnautović, Boateng i Witsel i iduće sezone titula je naša


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by reddevil96 View Post
        Ne treba nam Robben nego samo Arnautović, Boateng i Witsel i iduće sezone titula je naša


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Toliko smo jadni na terenu da se mozemo is sprdat na svoj racun.

        Dajemo Marsijala, Bailly i Andreasa za tu trojicu[emoji23][emoji23] titula stize

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Comment


          • Ne dobijamo ama bas nista i samo bi bacili pare na njegovu platu koju bi on najvjerovatnije zaradjivao na bolovanju. Idealno pojacanje za ovakav Junajted

            Edit: ahahahahahaha ono kad je kap koja je prelila casu to sto nisi mogao Junajted raspali da dobijes nakon 2:0
            Last edited by powerslave; 03-12-18, 10:45.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Toliko smo jadni na terenu da se mozemo is sprdat na svoj racun.

              Dajemo Marsijala, Bailly i Andreasa za tu trojicu[emoji23][emoji23] titula stize

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Ddg-young lindelof boateng valencia
              Pogba Matić witsel fella
              Lukaku i Marko

              Cak bi imali šanse postati 31. Nba klub s obzirom na naš stil igre


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Tako se to radi. Da li ima nekog sa mozgom u klubu da i nas spasi ove muke

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ako je Real mogao pružiti priliku Solariu onda ne vidim razlog da mi ne pružimo priliku Carricku
                  A Real moze puno vise izgubiti nego mi


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Woodward nema muda da otera Murinja, mukica. Ljubomoran sam na ostale klubove koji daju otkaze, majke mi

                    Comment


                    • Originally posted by reddevil96 View Post
                      Ako je Real mogao pružiti priliku Solariu onda ne vidim razlog da mi ne pružimo priliku Carricku
                      A Real moze puno vise izgubiti nego mi


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Ma mi smo već dosta izgubili.
                      Real svake sezone uzme nešto veliko, mi od penzionisanja Fergusona ne možemo se sastaviti.
                      Ličimo na razuzdanu bandu gde svako radi šta hoće.
                      A kraj se ne nazire... Majke mi ne vidim ko nas može vratiti ubrzo na nivo starog Uniteda.
                      Da ne doživimo višedecenijsku sudbinu Liverpula.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ma mi smo već dosta izgubili.
                        Real svake sezone uzme nešto veliko, mi od penzionisanja Fergusona ne možemo se sastaviti.


                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        To sam mislio u smislu da je Real trostruki zaredom osvajač lp i isto se usudio dati priliku Solariu iako ima istrošen kadar a mi igramo užasno borimo se za sedmo mjesto, negativna gol razlika i isto ne želu smijeniti trenera iako tesko da nam moze biti gore s idućim


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Doveo bih Robena bez razmišljanja. Nama trebaju dva desna krilna. Svakako da treba nekog mlađeg dovesti, ali Robena kao backup je top opcija. Mada je bas pitanje planiramo li uopšte da dovedemo pojačanje dovoljno dobro da bencuje Robena.
                          Last edited by bici; 03-12-18, 11:30.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by reddevil96 View Post
                            To sam mislio u smislu da je Real trostruki zaredom osvajač lp i isto se usudio dati priliku Solariu iako ima istrošen kadar a mi igramo užasno borimo se za sedmo mjesto, negativna gol razlika i isto ne želu smijeniti trenera iako tesko da nam moze biti gore s idućim


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Jedini razlog zašto je Murinjo još tu gde jeste nije vera u njegove trenerske sposobnosti. Niti vera da će naći izlaz iz trenutne apatije. Već Glejzerima podrhtava guzica od cifre koju u slučaju otkaza moraju Portugalcu isplatiti.
                            Davnih dana bi se oni zahvalili Mou.
                            Ne može nam sigurno biti gore. Samo ne pada mi na pamet ko bi bio taj mesija da izvuče tim iz totalnog kolapsa.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Jedva cekam da vidim novu genijalnost Portugalca sa sastavom tima

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Nadam se da uprava ima neku zamjenu ali mozda nije dostupna sada, nego na ljeto. Ja bih opet oterao Murinja jos sada, nije kasno, popraviti se necemo sa njim, ne ide jednostavno. Moze neki caretaker do kraja sezone, Celzi je jednu jedinu njihovu LS ne bi osvojili ako nisu promenili trenera.


                                The Christmas football period is something I look forward to every year, lots of games with teams generally being a bit more open due to the intense run of matches. A perfect time to restore some of the early season damage. It's a great time of year and we need some fresh impetus at this club right now. Even if a caretaker boss comes in with no reputation, I can't see anything getting worse because we are just not playing football at the moment & every single player is underperforming.
                                Slazem se u potpunosti.
                                Last edited by Ser Gagi; 03-12-18, 13:52.

                                Comment

                                Working...
                                X