Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jadni smo mi mnogo, kad Felaini resava u 90 na OT protiv jebenih Jang Bojsa, njima 3 komada nije uterao samo onaj ko nije hteo kad igraju u gostima

    Comment


    • 15ak igraca treba prodati, ali ovo na kraju kad se niko ne krece, a svi cekaju loptu, to su nejasne stvari bas
      sigpic

      Comment


      • Zamalo ostasmo jedina ekipa koja nije dala gol kod kuce, o tugo Portugalska

        Treba prodati i igrace to stoji, ali prvo ovaj da ode, ovo stvarno vise nema smisla, Hodzson bi bolje vodio posao nego on

        Comment


        • Ovom pobedom prolaz dalje je resen. Jel tako? I da se izgubi od Valensije to nista ne menja. 4 Boda ima vise Junajted?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • FC Fellaini

            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

            Comment


            • Tako je Šandu, obezbeđen je prolaz dalje

              Comment


              • Abdelatifu i Hafidi Felaini da se uruci zahvalnica.
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Tako je Šandu, obezbeđen je prolaz dalje

                  That celebration was an explosion of joy seeing Lukaku knock down a hoof for Fellaini to score. If you could make a script for his ideal goal, that would be it

                  Comment


                  • Comment


                    • Lepo je Rio rekao, ovaj celebration je samo da on opet bude u centru paznje, sve Zoze za Zoze

                      A i Matic je pravi uzas, ali dokaz kad Murinjo voli nekog on ce da mu igra i kad je najgori na svetu bukvalno
                      Last edited by Ser Gagi; 27-11-18, 22:22.

                      Comment


                      • Koliko je Smoling opusteniji kad nema Lindelofa, Dzons je raspad ali je za Lindelofa Maldini licno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          15ak igraca treba prodati, ali ovo na kraju kad se niko ne krece, a svi cekaju loptu, to su nejasne stvari bas
                          Neki ozbiljniji remont ekipe je nemoguce napraviti na master ligi ispod 3 sezone a kamoli ovako

                          Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Ja bih rekao po startnoj markaciji da Pogba nije smeo da dopusti da Kouyate prođe iza njega i dohvati loptu, nije Lindelof mogao mnogo šta da uradi kad ga je Pogz ispustio.

                            Da, ovde je Pogbina krivica, nema šta, nije to Vladan dobro ispratio. To uopšte ne menja činjenicu da je Lindelof jako loš za sada. U nekom Pepovom sistemu bi možda on uspeo, ali u sistemu gde se braniš vecinu vremena on nema sta da trazi. Na stranu sto je dobar s lotpom u nogama (iako od toga neke fajde nismo imali) Fizicki je preslab, na sve to jako nezreo i bez samopouzdanja. Provalio sam ga cim je dosao.

                            Veceras sam nesto u preskoke gledao, jbg ne gleda mi se vise uopste. Rapsodija, koliko sam video, ne zna se ko sta igra, na kraju sve i komicno ispalo. Rasford nastavlja da masi sanse. Treba on da ide na neku pozajmicu i dooobro trenira da bi bilo nesto od njega.

                            Comment


                            • Ali koliko nam je vezni red nepokretan, baš bolno za videti. Fred je bio razvučen na sve strane, baš vapimo za takvim igračem i nije mi jasno zašto on ne igra više. Pogba ne može ovo da pruži. Momak je pretrčao 7km za poluvreme, na sve strane je išao. Treba nam još veznjaka sa takvom energijom, on ne može sam. Al dok je Pogz tu, ništa od toga.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                nije to Vladan dobro ispratio.
                                Vlajko ne zna sad dal da bude smoren što je izgubio raspravu ili da se raduje što je ipak Pogba, jos jednom, po verovatno 10.put ove sezone, zasrao kod primljenog gola nezgodne situacije.

                                Edit: El može snimak situacije? Verujem da je Pogz opet mahao ekstremitetima u pravcu Lindelofa kao da se brani od malaričnih komaraca,, kao onomad protiv ne znam koga kad je isto krivio Lindelofa što nije ispratio i svog i Pogbinog igrača.
                                Last edited by bici; 28-11-18, 00:11.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X