Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Uhhh potpisuj. Jel ima 29 godina ili je mladji?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Za mjesec i pol 30 godina, 188 cm i afro frizura
    Znaci savršen Mourinhov igrač
    Samo šteta sto nije 2-3 cm viši



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Kao neko od vas bi izmedju Rome i Barse izabrao Romu?
      Sve zavisi kakav si covek u sustini. Nije poenta sto je on izabrao Barsu pre Rome, vec sto je pogazio svoju rec. Mada mu ocigledno nije ni bitno. Zato je za mene dzukac.

      I ovo sto Busby prica je istina, to sam zaboravio. Barsa poslala jacu ponudu u poslednjem trenutku. Samo sto je i Roma htela da posalje jacu ponudu, ali stvar je vec bila gotova.

      Malcom zabalavio za Barsom, dogovor postugnut i cao zdravo. Bordo srecan, Malcom srecan, Roma zavrnuta.

      A sad kuka...jadni Malkom...
      Last edited by z0La; 26-11-18, 19:39.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • Na kontu priče od pre par dana.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Jbte, gledaju li sta ti nutricionisti, strucnjaci i ostali strucni stab? Vidjaju ga svaki dan i paze oko njegovog fitnesa, ishrane i slicno...i opet ovako izgleda.

          Neko ozbiljno ne radi svoj posao, pored Lukakua naravno.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Imali smo vec problema sa nekim ko ke znao da se ugoji ko svinja pa su ga slali za Ameriku da trenira da se dovede u red

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Lukaku klupa, Matic klupa vcrs. Moze i na tribine. Malo da se zapitaju sta i kako, dosta je bilo da im se titraju j...

              Pogba ako krene sa zajebancijom i njega na klupu sto prije.

              Fred, Pereira i Pogba ako ne mogu da izdominiraju YB onda nek ide sve u k...

              Mata, Alexis i Marsijal naprijed.

              Lindelof je izgleda out 3-4 nedelje tako da se glupko vcrs vraca, veliki Fil Dzons. Jedva cekam

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Meni je Phil Jones i dalje bolji od Lindelofa, sto dosta govori o Lindelofu.

                Comment


                • Originally posted by Abel View Post
                  Victor Lindelöf
                  Height: 1.87 m

                  Cheikhou Kouyaté
                  Height: 1.92 m
                  Jasno pise u skoku, imao je ogromnu prednost u skoku, ali on ne umije da izgura, da se postavi, nema snagu, nema brzinu, jbg ja zelim da on bude dobar ali jednostavno nije dobar.

                  I uopste nije bio najbolji protiv Palasa, Darmijan je bio najbolji igrac odbrane i odlican i u napadu.
                  Originally posted by bici View Post


                  Na kontu priče od pre par dana.
                  Uzas, ne zna se ko je gori, Lukaku koji ovo sebi dozvoli ili Murinjo kojem on ovakav svaku igra. Sancez kakav je da je pro je od glave do pete, ovo je bas neozbiljno.

                  Ode Zlatan u Milan na pozajmicu, steta, treba neko u toj svlacionici da im objasni sta znaci biti profesionalni fudbaler.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Sve zavisi kakav si covek u sustini. Nije poenta sto je on izabrao Barsu pre Rome, vec sto je pogazio svoju rec. Mada mu ocigledno nije ni bitno. Zato je za mene dzukac.

                    I ovo sto Busby prica je istina, to sam zaboravio. Barsa poslala jacu ponudu u poslednjem trenutku. Samo sto je i Roma htela da posalje jacu ponudu, ali stvar je vec bila gotova.

                    Malcom zabalavio za Barsom, dogovor postugnut i cao zdravo. Bordo srecan, Malcom srecan, Roma zavrnuta.

                    A sad kuka...jadni Malkom...
                    Ma kakav god da si covek kada imas ispred sebe mogucnost da igras za Barselonu i da se automatski takmicis za sve bitne trofeje koji postoje u klupskom fudbalu i sa druge strane imas mogucnost da igras za Romu i da ganjas top 4 i neku epizodicu u LS, pored toga dodajmo jos jednu "sitnicu" a to je da imas priliku da igras i treniras sa najboljim igracem svih vremena, dodjemo do toga da se tu nema sta puno razmisljati. E sad sto je on mislio da ce vise igrati nego sto je to slucaj je vec neka druga prica.


                    Ovo za Lukakua je bas neshvatljivo, kako je on uspeo da od sebe napravi ovako nesto i zasto klub ne intervenise meni stvarno nije jasno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Baš je problem sa Lukakuom. Najbolji igrač prošle sezone, trenutno nije u mogućnosti da igra fudbal. Baš mi je nejasno šta se tu desilo. Prvo što Murinjo nije lud da traži od igrača da se ovako uništi, jer jelte ovo nije salo već mišićna masa, morao si krv da ispisas da je nabacis ovako, a kao drugo Rom je ozbiljan profesionalac koji ne bi tek tako ovo uradio sebi. Na sve to da dodas i da je Rom uvek bio prilično brz, sad nit je brz niti jak u duelu. A sa loptom je na vi.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Ma kakav god da si covek kada imas ispred sebe mogucnost da igras za Barselonu i da se automatski takmicis za sve bitne trofeje koji postoje u klupskom fudbalu i sa druge strane imas mogucnost da igras za Romu i da ganjas top 4 i neku epizodicu u LS, pored toga dodajmo jos jednu "sitnicu" a to je da imas priliku da igras i treniras sa najboljim igracem svih vremena, dodjemo do toga da se tu nema sta puno razmisljati. E sad sto je on mislio da ce vise igrati nego sto je to slucaj je vec neka druga prica.
                        Pa vidiš da ipak nije sve tako jednostavno. To što je krenuo preko reda mu je unazadilo karijeru, umesto da je ponese napred. To je probem sa većinom mlađih igrača. Što zagrizu više nego što mogu da pojedu.

                        Umesto da bude ključni igrač u Romi, on je rezerva u Barsi. I to u Barsi koja na njegovim pozicijama ima Messija, Dembela i Coutinha. Sad ti vidi da se uglaviš između njih za neku pristojnu minutažu.

                        Mada, to i nije poenta. Samo sam hteo da kažem da je ispao dzukac i da mi ga nije žao. Ali ajde, još je klinac.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Valensija, Baji i So pocinju veceras, prenosi MEN

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Jasno pise u skoku, imao je ogromnu prednost u skoku
                            Ja bih rekao po startnoj markaciji da Pogba nije smeo da dopusti da Kouyate prođe iza njega i dohvati loptu, nije Lindelof mogao mnogo šta da uradi kad ga je Pogz ispustio.

                            Comment


                            • Da li ce OT konacno vidjeti gol domace ekipe???

                              Ajmo daj Lukakua i Matica u startnih 11

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • I evo sastava. Nevjerovatni Nemanja je i dalje tu ali Pogba i Lukaku na klupi. Alexis se umorio protiv CP

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X