Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa cete onda i tog Poketina da cerate govnjivom motkom za godinu i po dana kao sto ste radili sa Van Galom ili sad sa Murinjom, a sto je najjace ni tada necete ukapirati da problem nije u trenerima. Kad se srede stvari unutar kluba, kad se Vudvord odjebe sa ove pozicije, kad se planski pocne raditi, kad se dovede sportski direktor koji zna o fudbalu i ako se onda ne isporuci, e tek onda moze da se krive treneri.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Prvo potjerati trenera pa onda Radit čistku jer skoro sva njegova pojačanja su promašaj teški i onda bi bio suicid dati mu novih 300 Mil
      Dovesti Pochea i dati mu tih 300 Mil i slobodne ruke neka dovodi kog hoće i onda vidjet za 2-3 g kakvi ce biti rezultati

      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Mislim da simpatizeri MU nisu za njega, bila je vec diskusija o njemu. Ne secam se nekih razloga, osim onog da nema trofej.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ma neka Murinja jos, ja vjerujem i dalje da moze nesto uraditi iako je stpljenje pri kraju..
        Zamjeram mu samo na ovim transferima tipa Fred, Sanchez... Kao da nismo imali dovoljno takvih poluigraca pa nam ih falilo.. Brate ili lupi pare za klasu ili nemoj nikako..

        Comment


        • Nema trofej, nema plan B, nema kontinuitet na nivou sezone, tacno se zna u kom dijelu sezone mu ekipa pada, koliko bodova osvaja, kad je pritisak najveci popusta. Kad kontrolise utakmicu precesto je gubi jer ne umije da cita desavanja na terenu. Ali sve i da dodje Poketino isto ce biti, on naravno ne moze biti bolji od Murinja jer nije ni blizu dobar trener kao Murinjo ali ako Vudvord ode onda bi uz pravu podrsku i planski rad mogao da radi solidan posao, tipa top 4 konstantno, o trofejima nema ni govora, lik je zesci gubitnik. Upgradeovani Mojes, ljepsi za oko, u dubini duse pizda kao i on.
          sigpic

          Comment


          • Nema plan b?
            Pa kod nas bi mu to bio fella kao i mourinhu
            Cuj ovo da nema šanse da bude bolji od mourinha Haha pa nije mou pep pa da je prvi i igra najbolje


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Da bi bio bolji od Murinja morao bi da uzme neki trofej, sto on nikad u zivotu nije uspio, a kako je krenuo i nece. Mozda da ode u Bajern pa uzme super kup Njemacke.

              Da, nema plan B, uopste nije sposoban da iskontrolise dobijene utakmice, x puta mu se desilo da vodi i ima potpuno kontrolu i onda izgubi i to samo u nekoliko minuta. Kralj je nebitnih utakmica.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Ma Sandu ne pričam uopšte o Murinju, već o stanju tima. Ok, jasno je da razliciti treneri zahtevaju različite tipove igrača. Ali koji će trener za 2-3 godine ozbiljno računati na Matica, Janga, Valensiju, Sančeza, Felainija, Ereru, Matu, svi sa 32+ godine, ako se od njega očekuje da osvoji titulu? Ko će u bilo kom momentu računati ozbiljno na Džonsa, Darmiana, uvek povređenog Roha, Mektomineja?
                To je tacno ... treba investirati, ali pametno investirati. Pare problem nisu, pa cak i da se pretplate odredjeni igraci u koliko ce oni u buducnosti ostvarivati svoj potencijal ili opravdavati vec postojecu klasu.
                Tako da bi trebalo sto vise mladjih igraca dovoditi i gurati ih u vatru. A postepeno se ovih matorih otarasavati. Bez obzira bio na klupi Murinjo ili neko drugi to je put kojim treba da se ide. Nadjes mladog perspektivnog klinca i puknes lovu na njega. Nista starije od 28 godina ja kupio ne bih (i to eventualno jednog - dvojicu), a najvise bi klincurdiju dovodio. Jos bih i postojecem omladinskom kadru dao sansu ....

                Valjda ce za dve-tri godine svi ti koje si nabrojao biti u nekim drugim klubovima.
                Last edited by Sandugp; 13-11-18, 14:51.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Manchester United

                  Kakve veze imaju trofeji u karijeri s tim ko ce imati vise bodova u ligi?
                  Evo vidim ove sezone tko je ispred iako nije nista potrošio na pojačanja

                  Ti nikako da shvatiš da je Mou prošlost
                  Svaka mu čast na tim trofejima ali kakve mi imamo koristi da je on prije 4- 5 g osvojio eng ligu a s nama nema nijedan bitan trofej
                  Da bilo tko dođe za trenera vi bi rekli da nije ni blizu mourinhu, onda ne znam koje je rjesenje, ugasiti klub, molit fergija da se vrati ili dati mourinhu doživotan ugovor


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by reddevil96; 13-11-18, 14:58.

                  Comment


                  • Proslost je, ali kad se vratis u proslost od manje od dvije godine shvatis da Poketino opet nista nije osvojio, a Murinjo je i dalje sposoban da osvaja trofeje. Mi sa njim imamo bitan trofej, to sto taj trofej mene ne zadovoljava nije bitno, ali on se smatra bitnim trofejom.

                    Ali nema nista idiotskije i malicioznije od ovog nikog Poketino nije doveo. Poketino se ne pita nista, Levi gradi stadion, ima odlicnu ekipu, on ne moze da je unaprijedi maltene, doveo je Lukasa u januaru, on moze takve igrace da dovodi(btw ja sam prvi bio za Lukasa, ali su strucnjaci ovdje procijenili da je go kurac) i zavisi od toga kad ce ovi igraci reci dosta je bilo igranja za kikiriki, idemo da uzmemo pare u neki veci klub. Razbili su banku da bi zadrzali Kejna i izgradili stadion i sad cemo da vidimo sta ce s njima da se desi. Dakle Poketino da dodje, a Vudvord da ostane tu dje je, tu je kraj Mancester Junajteda kao kluba, on je ona klasicna pizda, on bi bio klimac glavom ,Vudvord bi radio sta zeli ovaj bi sve prihvatao a pricao sam vec kako je pukao na najnebitnije pitanje i kako je zamalo prekinuo pres i to na pitanje oce li Aldevereld ostati u januaru, wow, kakav pritisak je na njemu i kako je to majstorski ishendlovao, not, pa njega bi upropastili mediji da je menadzer Junajteda. Da je trener Reala zavrsio bi na nervnom vjerovatno. Poketino nije nikog doveo jer Levi nije nikog nije htio da dovede. Oni imaju okosnicu, imaju igrace na svim pozicijama, rade planski vec duzi vremenski period.

                    Pogodio je sa nekim igracima, sa nekim je zesce fejlovao jer to ne pominjemo nikako, to se samo Murinju broji, medjutim opet tesko da se on ista pita, tesko da se iko ista pita pored Levija, ali na kraju dana gradnja stadiona je upropastila Arsenala, Totenehma jos uvijek nije, zadrzali sto imaju i nisu nikog doveli, wow, veliko iznenadjenje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Doveo bih nekog trenera koji ce da im vezba samo dupli pas, ovaj nas to ne zna, preveliki je to zalogaj.

                      DUPLI PAS, to je sve sto hocu da vidim ! Daj Nagelsmana, Schmidta ili bilo ko, da nas uce duplih paseva

                      Comment


                      • Ja prvi cisto sumnjam da Zoze sa njima ne radi nista sto se napadacke igre tice. Ili da radi mizerno. Verujem da bas bas bas rade .... ali na terenu to izgleda kao da nista pod milim bogom ne rade. Nisu oni idioti da ne mogu da nauce, niti je on krembil da ne moze da ih nauci ... nego je porblem druge prirode. Previse defanzivnih zadataka im da i stil igre mu je takav da su bas dosta vremena svih 11 igraca iza lopte, a sredina je spora ko kurac i vecinom tehnicki nepotkovana, tako da oni ne mogu nikakvu tranzicionu igru da ostvare. Da se saceka murinjovska protivnicka greska, pa da se iz te greske nesto napravi. Onda mora Matic koji je u stanju da oduzme protivniku loptu; da tu loptu distribuira momentalno napred, i da se odmah sam ubacuje i otvara prostor za druge igrace. Ali on ovo drugo-navedeno ne zna da radi, njegova svaka lopta ide ili na stranu ili nazad; niti on niti Fela. Jedino Pogba, medjutim ne moze ni sam Pogba, treba mu podrska ostalih. A ostali beze od lopte, da slucajno ne doda nekom od njih, i umesto da se otvaraju oni se kriju. Onda Pogba izgubi loptu, i onda je Pogba magarac ...... Zato se cudim sto Fred ne igra ... on je opasan igrac i igrac koji je u stanju da tranzicionu igru ispostuje maksimalno i veoma kvalitetno.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Murinjo je veca kukavica od svih menadzera zajedno. 12 utakmica, 20 bodova, gol razlika -1... ja stvarno ne znam odakle vam obraz da ga i dalje branite.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Murinjo je veca kukavica od svih menadzera zajedno. 12 utakmica, 20 bodova, gol razlika -1... ja stvarno ne znam odakle vam obraz da ga i dalje branite.
                            To je tacno. Treca sezona a progresa nigde uz neke vrlo sramne cinjenice. Primera radi -1 gol razlika ... Nikada u PL Junajted u ovom trenutku sezone nije imao losiju gol razliku. Bez suta na gol na derbiju (ako se izuzme onaj pokusaj glavom Smolinga i penal Marsijala).
                            A mnogo je tu igraca sa kojima vec trecu godinu radi. Ako je druga sezona ligaski bila progres u odnosu na prvu, ova je svakako (barem trenutno, a nista ne ukazuje da ce biti bolje) nazadovanje.
                            Bez obzira sto nije dobio sva pojacanja koja je zeleo i bez obzira sto je u prethodna dva meca zaista igrao protiv prejakih protivnika, to nikako ne sme biti izgovor za ovako jadnu igru ekipe.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Brane ga zbog CVa, kako to Zoze ne moze da ne uspe, ovo mu je mozda prvi put da nije uspeo u nekom klubu. Sve je islo na to da ne uspe, ko gleda sta se desava na terenu I van njega razumeo je.

                              Nije ni 20% to sto je nekad bio, ni 20%. Sad ce neko da kaze da je postao previse mekan, jeste, veca kukavica ne postoji trenutno, posle onakve sramne episode protiv Sevilje, I samo iznova se potvrdjuje ko je I sta je postao. Tuzno. Ali neka ga brane, ne mogu jednostavno da trpim ovaj nas "fudbal", izgledamo kao ekipa iz 80tih, ali neka prezadnja tamo, ne iz vrha. Samo 2 igraca, sve bi se promenilo.

                              Comment


                              • Ovaj kolega Sitijevac danima pise za Murinja, decko uzivaj, prvi ste Murinjo nema pojma kukavicki igra sta je problem. Prvi ste i svakog boli neka stvar jer u principu niti ste kome glavni rival niti imate trenera seljaka, Pep kulturica lik.

                                Ostali, opet prezvakane teme posle poraza. Da, nije Murinjo stari i nek pokusa ovakav kakav je sad da uradi nesto. Ne uspije li bice valjda kandidata, tu su Anceloti, Zidan, Poketino, Zardim. Kerik

                                Comment

                                Working...
                                X