Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Danas bojim se, nazalost ne mozemo bez njega nikako.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Ništa bolji Pogba nije od Freda. Problem će biti ako ni Fred ne bude u prvoj. Al svakako sam mišljenja da Fred može da pruži više od Pogbe u ovom momentu.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Nisam siguran, jeste on radilica ali treba nam neki potez igrac, necemo mnogo stvoriti danas...

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Realno danas nam treba cudo da dobijemo, a ja bih se zadovoljio i sa pristojim porazom jer mislim da moze da bude jako ruzno, a odavno nije bilo. Nama ni kad je SAF bio tu nisu takve ekipe nikako odgovarale, a sad nam jos manje odgovaraju, pa oni su nas ubili, Barsa u dva navrata se igrala bukvalno, prosle sezone je moglo da bude 5-0, jer su na 2-0 promasili sve i svasta. Jednostavno su previse brzi, previse dobro igraju izmedju linija, a nasi igraci to preslabo kapiraju. Juventus je na 1-0 imao 3-4 prilike da ubije utakmicu, Siti ce ih imati vise, bukvalno nam treba ludacka koncentracija i da kompletna ekipa igra nevjerovatno disciplinovano tokom svih 90 minuta. Mi to nemamo ove sezone, a bude li se spavalo poluvrijeme ili pola sata kao do sad, za taj period oni ce haos da prave i moze bas ruzno da bude.
        Lingard, Aleksis, Erera i Fred zajedno imaju taj kapacitet da ih sabiju sa presingom. Po meni je tu negde jedina šansa za nas. Pokušati da ih stisnemo u nekim intervalima od po 5-10 minuta. Ili naravno Fele kao plan A, B i C.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ma kakav presing, zgazice nas onda. Mi to uopste ne znamo da radimo i to moze da prodje protiv nekih ekipa ali protiv Sitija je samoubistvo jer ne radimo to kao tim.



          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Bez Pogbe svakako nemamo sanse, jer prvo on jedini zna da zadrzi loptu od svih nasih veznjaka a pod 2 jedini nije operisan polufudbaler sto svi nasi ostali veznjaci jesu, Pereira Andreas aside.

            Videli smo u proslom derbiju koliko mozemo bez njega.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Ma kakav presing, zgazice nas onda. Mi to uopste ne znamo da radimo i to moze da prodje protiv nekih ekipa ali protiv Sitija je samoubistvo jer ne radimo to kao tim.



              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              A ne znamo ni protiv ekipe koja igra presing, tako da je win-win
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Ma kakav presing, zgazice nas onda. Mi to uopste ne znamo da radimo i to moze da prodje protiv nekih ekipa ali protiv Sitija je samoubistvo jer ne radimo to kao tim.



                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Sad kad nema Pogbe sve je moguće. Opet kažem, ne presingom non-stop, već u kratkim intervalima. Nerezonski je očekivati da Smoling, Jang i Lindelof ne prime bar 2 komada ako se skroz povučemo pozadi.

                Najveći Murinjov problem ove sezone je što neće da zagrli svom snagom haos od odbrane i krene da ga Frenč kisuje. Mora jednostavno da se pomiri sa činjenicom da ćemo primati dosta idiotskih golova.
                Last edited by bici; 11-11-18, 13:47.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Pogba bi bio igrac manje, tako da sto je na klupi je odlicna stvar definitivno, igrace neko ko ce da radi za ekipu, on bi se setkao, izgubio loptu ko zna koliko puta, i samim tim im otvorio kontru ko zna koliko puta. Treba da igraju Matic, Erera i Fred, Felaini je najbolji dzoker na svijetu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Oni nece moci da iznesu loptu dalje od 30m... Ali dobro, bolje da Pogba ne igra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Matic je neki dan rekao odbranu ne cine igraci odbrane, nego kompletna ekipa, ako se kompletna ekipa ne brani dobro onda nema ni dobre odbrane. Tu je sve jasno, ali Jang je stvarno jako kritican, stalno je van pozicije, ocajan start ima i zbog njega jedan stoper ide da ga krpi i tek smo onda u problemu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako pogba ne igra bit ce nam veliki problem uopće preci centar
                        Ako je taktika 0:0 onda pogba ne treba ali s ovakvim cityem ici na 0:0 je unaprijed upisan poraz jer su svima u stanju zabit najmanje 2 gola
                        Jedina nada prema naprijed ce nam biti inspiracija martiala ali tesko ce moci sam protiv 2-3 čuvara jer ne vjerujem da ce Shaw imati dozvolu cesto ici u napad


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Prosli derbi je rijesio Sancez, kakav crni Pogba
                          sigpic

                          Comment


                          • Rasko ili Lingard desno da tu probamo iskoristit Mendija

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Prosli derbi je rijesio Sancez, kakav crni Pogba
                              Naravno da je Pogba resio, kakav crni Sancez.
                              sigpic

                              Comment


                              • Prosli derbi je rijesio Sterling

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X