Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Darmian je u odbrani dobar standardno. U napadu je kriminalan
    Dobar, to me i plasi
    Ume da se dobrano pogubi... a za napad sam znao mada sam ocekivao da ce naci neku "zicu", bar za neki centarsut ali ne...
    Na zalost to se danas ne trpi. Ma i on mi ide u listu razocarenja, da se ne lazemo.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Our wage against total revenue was at like 41%. The lowest in the league and far behind all of our rivals in the league and Europe.
      I tu nije uracunat cut od 25% koji ce igraci dobiti kad se ne domognu LS. Lagano tri igraca sa platom od preko 300 000 funti moze da se iznese, ali samo jedan i moze traziti takvu platu, Ibra.
      sigpic

      Comment


      • Meni se za sada ne dopada Mateo. Tačniji opis osećanja koja izaziva.. ne uliva mnogo sigurnost i često može da kiksne za glupost, a ne volim to. Šteta, počeo je odlično sezonu... ali što bi bio izuzetak od većine. U svakom slučaju očekujem da se stabilizuje tek, ipak mu je prva sezona, sa puno oscilacija u svemu, timu, povreda, trenerove rotacije...etc..
        Last edited by miloolja; 11-04-16, 14:55.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja sam zadovoljan generalno sa njim. U odbrani nema problema samo mora da se zna ko je startni bek. I da on generalno igra. U napadu je očajan ali cela ekipa je očajna. Da ne zna da centrira ne zna. Ali ne zna ni Mata a ni ostali što se da videti iz cele sezone. Tako da se tu uklopio u sivilo.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • @DiMarzio has supposedly reported that Man Utd have met with Kostas Manolas' agent. Mourinho's Chelsea had a bid rejected for him in Sept.
            Ne pratim Romu ali Manolas navodno odlično igra ove sezone.

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ja sam zadovoljan generalno sa njim. U odbrani nema problema samo mora da se zna ko je startni bek. I da on generalno igra. U napadu je očajan ali cela ekipa je očajna. Da ne zna da centrira ne zna. Ali ne zna ni Mata a ni ostali što se da videti iz cele sezone. Tako da se tu uklopio u sivilo.
              Ja sam u decembru odustao od nekog prevelikog kritikovanja, kao i hejtanja igrača Uniteda. Apsolutno sam siguran da nijedan od njih ne pruža ni blizu svog maksimuma sa ovakvim menadžerom, tako da ću za konačnu ocjenu Darmiana pričekati normalnog trenera.

              Ok, za Rojoa se može reći da često dok igra utakmicu, mozak ostavi kući.

              Comment


              • Pored Manolasa DiMarzio je potvrdio da cemo pokusati dovesti Andre Gomesa iz Valensije, sto bi znacilo da pored Felainija i Kerik bi mogao da napusti Junajted. A ako budemo isli i po Sanceza mozda bi i Erera mogao biti prodat.

                U svakom slucaju ocekuje nas buran prelazni rok, twiter ce da gori, najbolje ce biti ne citati nista.
                sigpic

                Comment


                • Dok ne dodje Mo. Sve su ovo sanjarenje.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ako ti je lakse eno ga i bokser se javio kako je bilo lepo upoznati Murinja i kako misli da ce voditi Junajted sledece sezone.

                    Ali potpuno te razumem, treba sacekati da Mou potpise a onda gledati ostale stvari sa naravno mnogo vise optimizma.


                    Sta mislite kakve su nam sanse za prolazak dalje u kupu? Ja nam dajem nekih 10-15% sanse, tj ako oni pobede sami sebe onda prolazimo dalje. Jang u napadu naravno, treba dokazati da je ipak imao pravo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Di Marzio

                      England's Premier League is appearing more likely as a possible landing spot for Kostas Manolas of Roma, with a number of teams targeting the central defender. Chelsea loves the player, to add to Conte's new slate, and appear in a good position, already having met with Roma. But the Blues are not alone, Manchester United is also launching an attempt. United have held a meeting with the defender's agent in the last few days and are now looking to move ahead of their English rivals for the signature.
                      Naldo i Manolas, biste li bili zadovoljni s tim?
                      sigpic

                      Comment


                      • Smoling i Manolas prvi Naldo rezerva ? Naldo kao rezerva da. Ako se ne može do Markinjosa, Stonsa, Varna onda ok. Ne pišem Laporte zbog povrede.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Smoling je vjerujem zabetoniran, a mnogo ce mu biti laksi zivot kad pored sebe bude imao pravog stopera. Jer su nam sto se mene tice bekovi sjajni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ko god da dodje od stopera bice ogroman napredak u odnosu na sadasnju situaciju, o ovom Manolasu ne mogu pricati posto ga nisam gledao dovoljan broj puta, jedino sto znam je da je tehnicki potkovan stoper, Naldo je jako dobro jeftino resenje za bekap stopera. Ali ne brinem oko stopera ako Mou dodje, gde god je radio imao je odbranu jako dobro skockanu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dakle, trenutno vjerovatna pojačanja: Manolas, Naldo, Gomes,Ibra. Plus još krilo i to je to?

                              Comment


                              • Trenutno je 0 pojačanja.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X