Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by reddevil96 View Post
    Nažalost svi naši konkurenti dobili
    Sad zaostajemo 7 bodova za četvrtim mjestom a za prvim 9


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ni to nije nedostizno ako bismo usli u pravu seriju pobjeda ... U kojoj nismo bili od 2012 vjerovatno

    Comment


    • Manchester United

      Originally posted by mikisavic89 View Post
      Ne znam samo odakle tebi taj info za taj veto i prodaju?.
      Di si bio ovo ljeto i proslo kad je svugdje pisalo da ga Mou zeli dati u razmjenu za perisica a ovo ljeto za williana
      Pa su u klubu to blokirali hvala Bogu
      Nitko nije rekao da je Barca nudila 100 mil za njega ali realnije bi bilo da su njega doveli nego Malcolma koji uopće ne igra a i potrebnije im je lijevo krilo nego desno



      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Last edited by reddevil96; 21-10-18, 09:28.

      Comment


      • Koliko smo krhki pozadi pokazuje podatak da je mreža De Hee zatrešena čak 16 puta. Samo 4 ekipe i to iz donjeg doma imaju goru defanzivu od nas.
        Ni ove činjenice niti podaci nisu dovoljni Vudvordu da poteže sa kvalitetnim rešenjima. Kulibali i Bleki su mu preskupi i postoji mala, za crnju iz Napolija gotovo nikakva, šansa da neko od njih dvojice zaduži opremu u budućnosti.
        Verovatno ćemo i za sledeće leto da se naslušamo priča oko navodne kupovine Aldervajlda, i opet neće biti pronalaženja zajedničkog jezika sa tvrdim pregovoračem Levijem.
        Mukotrpno je svakog vikenda gledati United pozadi, pogotovo na čelu sa Lindelofom.

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          Di si bio ovo ljeto i proslo kad je svugdje pisalo da ga Mou zeli dati u razmjenu za perisica a ovo ljeto za williana
          Pa su u klubu to blokirali hvala Bogu
          Nitko nije rekao da je Barca nudila 100 mil za njega ali realnije bi bilo da su njega doveli nego Malcolma koji uopće ne igra a i potrebnije im je lijevo krilo nego desno



          Sent from my iPhone using Tapatalk
          To sto se piskara su teske gluposti i izmisljotine i nemaju veze s mozgom. Ne razumem zasto uopste citas a tek verujes u te klikbejt gluposti. Ono sto ja vidim jeste teren, cim su Marsijal i Sou podigli nivo odmah su dobili minute. Jel Sou bio debeo? Jeste. Jel sam rekao da se plasio duela, jeste. I sad Murinjo treba takvog da ga stavlja u prvi tim? Marsijal los na treninzima los kad igra, evo ga sad iskoristio losu formu Sanceza eto mu minuta. Uporedi samo kako je igrao Rasford kako Marsijal u poslednje vreme. Dzaba njemu talenat ako ce da ladi jaja uz aut liniju ne moze tako da se igra. Murinjo jedino Pogbi ugadja sve ostalo mu je na mestu.

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            Ne znam samo odakle tebi taj info za taj veto i prodaju?
            A odakle tebi da Murinjo nema podrsku uprave? Za to imas proverenu informaciju jer si sedeo sa njima na kafu, a za ovo drugo nemas...
            Kad se dejlimejl piskara da se Woodward i Murinjo mrze i da Murinjo nema podrsku kluba, tad je to tacno i nije piskaranje, nego se uzima kao nepobito cinjenicno stanje.
            Kad se pise da Murinjo hoce da najuri Martiala, onda to nije istina jer se nakon odredjenog momenta ispostavi da ga je taj Martial spasio otkaza 2 kola zaredom. Iako je sam Murinjo izjavio da je bio kaznjen platom,


            Jbt, pomislite li na trenutak koliko pokusavate da vredjate drugima inteligenciju sa takvim dvostrukim arsinima i logickim manipulacijama....

            Comment


            • Vala bas. Sve vase pretpostavke su bazirane na shitteru i zutoj stampi te nekim debilnim piskaranjima. Ono sto ja gledam je teren i sta je uradjeno konkretno. Onakav prelazni rok ukazuje da Murinjo nema podrsku uprave, teren pokazuje da igraci kad igraju na nekom adekvatnom nivou i to minimalnom za Junajted igraju, kada lade jaja ne igraju. Prosto. To sto neki daju sebi za pravo da igraju lose pa posle izjavljuju kako je zbog menadzera treba isutirati iz kluba. Eno ti sta su konktetno legende kluba izjavile sto de tice tima. Jel sam Runi izjavio da nije bilo do Van Gala vec da su lose igrali. Al jbg to je Runi Pogba ce uvek da nadje izgovor i da se krije. Al ne bitnije izgleda klikbejt vest da se cita jer jelte poseduje vau efekat.

              Comment


              • Žuta štampa je nekoliko puta pisala kako je Mou otpisao Šoa nezadovoljan te njegovom kilažom, te zalaganjem i formom. I da su mu dani u klubu odbr9jani.
                Sada odjednom cveta ljubav na toj relaciji što samo potvrđuje kako štampa jedva dočeka nešto da napiše makar to bila notorna laž.
                Zato sve treba uzimati sa rezervom...

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kakve se ovdje lazi prosipaju to nisu istine, Murinjo je i sam rekao moras da budes bas problematican da te ovaj klub kazni, od kad je on u klubu, kaznjen je samo Martijal, nije ga Murinjo kaznio platom, vec klub, dakle uprava koja toliko stiti tog vaseg Martijala koji odjednom na tw objavljuje sliku i drzi se sa grb, a prije par mjeseci je obrisao sve sto ima veze sa klubom i trazio napolje. Da, sjajan je bas, odigrao 40 minuta, dobice 220k funti nedeljno i ajmo svi da titramo svoju kozicu na njega. A to sto je pokazao da je govno jedno od covjeka i da mu je klub bitan koliko i crno ispod nokta to nista. Amnezija jbg, a posle svega Murinju on stalno igra, od kad je u klubu dobio je toliko prilika, sto kod drugog sigurno ne bi. Murinjo je kriv sto on ne zeli borbu, Murinjo je kriv sto je nebitan za reprezentaciju pa ga ne zovu, Murinjo je kriv sto nije htio da bude na pripremama, jadni mali Entoni Martijal. valjda ce utjehu naci u jos nekoj zeni, napraviti joj dijete pa ce mu lakse biti da skloni misli od zlog vuka Murinja. Tako da sto se mene tice neko ko dva puta trazi napolje, ko dva puta brise sve sto je vezano za Mancester Junajted, ko nije spreman na zrtvovanje, borbu i ko ima zescu kurcobolju u 80% utakmica moze da bude Mesi licno, za mene je govno jedno koje ne zelim u svom klubu. Nazalost i takav kakav je, nije najgori, uvijek ima gori. Pogledajte pod Pol Labilni Pogba. Stanje u kom se nalazi ovaj klub je dno dna, ali nista ne moze da nadmasi da su genijalci dali Luku Sou 200k funti nedeljno. To je za ozbiljno ispitivanje.
                    sigpic

                    Comment


                    • E da, toliki biser, a Borusija iz Dortmunda ga nije zeljela, niko nije sem mozda Totenhema, a to je veliko mozda. Jer je suludo pored Sona dovoditi Martijala.

                      Radi se o veliko talentu koji je razmazen, problematican, nije profesionalac jednostavno. Mozda ce jednog dana to biti, sad nije. Pa ovdje su ga sprdali i poredili sa Zezusom, govorili kako nije ni blizu Brazilcu, da ne pricam da su neki zeljeli da ga zamijene sa Karaskom, a sad ga ti isti brane po svaku cijenu. Smehoteka. Patoloska mrznja prema Murinju. A Murinjo ima brdo problema trenutno, to sto je postao ovako mlak mu je jedan od najvecih.

                      I slobodno pohvalite Matu, ne budite pizde. Najbolji je u poslednje dvije utakmice, pogledajte malo dalje od vaseg neopjevanog heroja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Manchester United

                        Otkud tebi info da je dvaput trazio da ide iz kluba?
                        Sad odjednom vjeruješ novinama a kad ti nesto ne odgovara onda govoriš da su to lazi
                        Normalno Ajmo potjerati martiala i Ajmo uzivat u majstorijama najsebicnijeg nogometaša koji je plaćeniji od hazarda (tragedija)
                        Ajmo također uzivat u majstorijama velikog pojačanja mourinha lindelofa i velikog talenta Mctominaya
                        Ajmo uzivat u najsporijem veznom današnjice maticu
                        A lukakua da ne spominjem
                        Umjesto martiala dovesti neko krilo od 30+ godina i pretplatit ga naravno pa ce za 2 mjeseca grijati klupu kraj sancheza
                        Svi oni valjaju ali samo je martial problem jer odigra jednu utakmicu loše nakon sto bude na tribini 5 utakmica
                        Puno puta su on i pogba pokazali da jedino oni u ekipi mogu odigrat neke normalne akcije u kojima sličimo da pripadamo europskom vrhu a ne kao uvijek igramo dosadni spori staromodni nogomet


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by reddevil96; 21-10-18, 12:38.

                        Comment


                        • Luk Sou je placen koliko i Azar. Tu zavrsava svaka prica.

                          Dva puta je izbrisao sve sto ima veze sa klubom, dva puta je preko agenta i Buhafsija pravio pricu kako zeli da ide, ovog ljeta je pak prevazisao sebe jer nije zelio ni da trenira u jednom trenutku, pravio problem oko broja u cemu sam ga ja prvi podrzao jer smatram da to nije trebao da se radi bez njegovog znanja i pitanja, dobio dozvolu da ode sa priprema i da se vrati, nikad se nije vratio, klub jedino njega disciplinski kaznio od dolaska Murinja.

                          Lukaku je svojim pozrtvovanjem i borbom zasluzio kredit, Matic najbolji igrac prosle sezone, necu da otpisujem covjeka posle dva tri mjeseca sezone jer je igrao nevjerovatno mnogo u psolednjih godinu dana, imao operaciju, to mogu samo maloumnici da rade.

                          Lindelof zesci promasaj, pa ja to prvi pricam od kad je doveden. ALi ti si nesposoban da das ikakvu konstruktivnu kritiku, ti imas mrznju prema Murinju i to je ok, ali ti dozvoljavas da igraci pisaju po tvom klubu, a samim tim i tebi na neki nacin i umjesto da zatvoris usta otvorio si ih i gutas li gutas. Pritom jos uzivas. Ja nikad necu da dozvolim da neko pisa po meni jer sam navijac Mancester Junajted, Pogbu ne podnosim ali kad odigra dobro kao drugo poluvrijeme protiv Njukasla, pa i juce uviejk cu to reci, kad Murinjo nesto lupi osudim, niko nije veci od kluba, menadzer kad dodje do tacke bez povratka treba da ide, do prije dvije nedelje sam mislio da je do te tacke doslo, generalno i dalje mislim jer je bas previse soft trenutno, ali probaj da budes konstruktivan barem nekad posto si generalno ocajan forumas. Kako mozes da mrzis MekTomineja, momka iz akademije, sve ono sto bastinimo je on i ti njega tako pljujes, nista ti momak nije uradio, nista nije uradio navijacima, igra, bori se, trazi svoje mjesto pod Suncem. Odigrace mozda deset utakmica u sezoni, klasicna rotacija, sto bi ti smetao sve ono sto je satkano i sto je bit Mancester Junajteda. Bas jad.

                          Evo Sancez ne igra pa ga i dalje pljujete, kad igra i stvori nesto opet ne valja, kad trzci i bori se i dalje ne valja? Sta treba, da ga boli kurac kao Martijala, da ima jedan ili dva flesi poteza na utakmici da bi vi svrsavali na njega? Ili da je direktan krivac za pola golova kao Pogba ove sezone? Covjece taj Pogba te juce kao i ko zna koliko puta ove sezone kosta bodova, preko njega sve primamom, ali samo uzivajte u tim majstorima, Pogba trazi u Siti, Juventus, Barselonu, trazi glavu menadzeru javno i preispituje taktiku, Martijal brise sve sto ima veze sa klubom, trazi da ide, ali ajde da se drzimo tih ljudi, to su heroji. Sancezova plata ako ti smeta jbg, znam da ti ide iz dzepa, ali nista momak nije uradio ni priblizno lose kao Martijal ili Pogba, mozda uradi, ako uradi bicu tu prvi da ga pljunem. Za sad pokazuje da je profesionalac par ekselans.

                          Stvarno dok ovo kucam pitam se jeste li vi ludi ili ja sto odgovaram? Ako trolujete kapa dolje, ali znam da ne trolujete.

                          Sad su svi ukapirali ko je najslabija tacka i svi je eksploatisu. Labilni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Takodje do juce se odusevljavali Baijem i mai tai potezima dok se Smoling pljuvao nevidjeno a covek sam drzi odbranu 3,4 sezone. Ja i dalje mislim da od Baija i Lindelofa moze biti nesto, jednostavno igraju kako igraju jer su mladi i neiskusni za stopere zato treba Smolinga upariti sa jos jednim adekvatnim, Bai i Lindelof zamene ostalo prodati. Prosto ali kad nema ko da radi transfere sve je komplikovano.

                            Comment


                            • Bravo za Marsijala zbog ove partiej i prošle, takvog ga uvijek očekujemo.

                              Već sledeću ligašku utakmicu bih stavio Marsijal-Mata-Aleksis trojac iza Lukakua ili Rašforda. Protiv Juventusa nešto opreznije, posle 0-0 sa Valensijom treba nam nešto iz mečeva sa Juveom, bod najmanje.

                              Valjda Daloa vidimo uskoro, dobar je bio na debiju.

                              Comment


                              • Steta sto ga ne do'vati Murinjo bar jednom kako treba, ko zna kakav kompleks vuce ovaj ljakse


                                Comment

                                Working...
                                X