Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mi ga je zao, samo mu treba trener, inace je najbolji. Trebao mu je bolji od SAFa, sad mu treba bolji od Murinja. Pravda za Pogbu, Pogboom je najjaci. Neshvacen je, inace je prepametan, preinteligentan, predobar fudbaler i lider. I on ovo radi jer voli klub, ne zeli da ode iz ovog kluba, to on nikad ne bi uradio. Runi je govno kad je trazio transfer u Siti, ali Pogba je mega car i kad ga trazi u Siti, Juventus i Barselonu, mega, giga carina stvarno.

    Fanovi koji ga maltretiraju vole ovaj klub i vole SAFa, ovi koji ga obozavaju neka se zapitaju. ALi najvaznije od svega, njega niko ne bi maltretirao da se normalno ponasa, dakle sam je kriv, ipak zajebi me jednom sram te bilo, ali zajebi me dva puta, sram mene bilo.
    sigpic

    Comment


    • Nema potrebe da se sve deli na Pogba side i Mourinho side.

      Daleko od savršenih su obojica, i po učinku i po ponašanju.

      Samo što je meni Mourinho, na osnovu menadžerisanaj u Unitedu, znatno sramotniji i vazda odgovorniji za ovo stanje.
      A odgovoran je i Pogba, da se ne zajebavamo, samo mnogo manje.


      Mora Pogba bolje i konstantnije, i sa ponašanjem i sa igrama.



      Više me nervira šiljenje patke na Martialu, on baš nema nikakve veze sa Pogbom.

      Comment


      • Inače nekima je vrlo verovatno zanimljivo, nama navijačima Uniteda i nije baš, kako smo sklop nedovoljno dobrih fudbalera sa odličnim mindsetom i ljudskim kvalitetima, i dobrih fudbalera sa nedovoljno dobrim ljudskim kvalitetima i mindsetom.


        Neću da koristim ovu situaciju da pravdam ni Martiala. Ima i on svoju krivicu za njegove igre. Veliki igrači uspevaju da pobede svakakve prepreke.

        Odlična stvar je što će Mourinho sad mnogo više poštovati i ceniti Martiala, nikad neće da zaboravi ovo kako mu je sad spasio dupe.
        Mourinho možda jeste svakakav, neretko i pogan, ali je odan igračima, to se ne može poreći.

        Comment


        • Ma dzabe to pricas, decko najtalentovaniji nas igrac i umesto da ga brusimo mi mu jebasmo sve po spisku. Zalosno

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Mozda je Pogba neshvacen, mozda navijaci ne vide kakav ce biti, mozda mu je potreban drugi trener (ovo je sigurno zapravo, mada je i pitanje ko njemu odgovara), ali on ne moze biti kapiten, on nije od tog stofa. Na stranu izjave, reko- nije reko, njegov stav na terenu je uzasan u vecini meceva ove godine, on ne moze sebe da digne i natera da da sve sto moze u tom trenutku, a nekog drugog ce...ma kakvi... i to je nedopustivo, taj mlak i malodusan stav jednog toliko skupog igraca, bez obzira u kakvim odnosima bio sa trenerom. On vodja nije, iako se ljudi menjaju, mada nesto sumnjam iskreno da ce i on ikada.
            Za sinocnu predstavu, svaka cast, ali da vidimo sada i kontinuitet neki, to s mene pa na ustap, ne pije vise vodu, a i opasno me nervira.

            Odbrana je katastrofalna. Jang i Baji mi ne bi prismrdeli ni D timu i iskreno nemam pojma kako ce taj problem da rese. Ono je strasno koliko rupetina zjapi pozadi, koliko sporo i tromo svi tamo izgledaju, kako ih svi rade ko klince na poljancetu.
            Da su Njuke napadale bar delimicno kao mi, pa ne znam kako bi prosli na kraju.

            Treba napomenuti da cist penal nije sviran za njih, kao i da zamalo primimo opet debilan gol, kada se lopta iz skoka, odbila od Felinih ledja, promenila pravac, ali srecom Lukaku, koji nikako da proradi u napadu, nekako izbija sa gol linije.


            I za kraj, meni samo nije jasna ta prica oko Zozea i tzv. gubljenja svlacionice i da mu se to svake dve godine desava u klubovima, pa mislim wtf??? Je l on to namerno radi??
            Ihhh da sam mogla juce da ih slusam iz svlacionice na poluvremenu i na kraju meca, da sam bila neki paucak na zidu... samo to da cujem.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Murinjo ce ove godine osvojiti LS.Pazite sta vam kazem.
              Mislim to sam rekao i prosle godine ali sad sam siguran,prosto ne moze takav fudbalski genije kao sto je Jose Mourinho da sjebe svaki klub u zadnjih 8 godina,negdje mu se mora okrenuti sreca.
              Last edited by E1_PG; 07-10-18, 10:16.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Murinjo ce ove godine osvojiti LS.Pazite sta vam kazem.
                Mislim to sam rekao i prosle godine ali sad sam siguran,prosto ne moze takav fudbalski genije kao sto je Jose Mourinho da sjebe svaki klub u zadnjih 8 godina,negdje mu se mora okrenuti sreca.
                Ne staj nam na muku[emoji23]

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Murinjo ce ove godine osvojiti LS.Pazite sta vam kazem.
                  Mislim to sam rekao i prosle godine ali sad sam siguran,prosto ne moze takav fudbalski genije kao sto je Jose Mourinho da sjebe svaki klub u zadnjih 8 godina,negdje mu se mora okrenuti sreca.
                  A trostruku krunu?
                  Ne pričaj viceve
                  Nije vrijeme za to


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Spilberg ne bi mogao režirati takav zaplet kako Murinjo odvodi United na krov Starog kontinenta.
                    Nemojmo se sprdati i pričati bajke...

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Mirror: United naredio Zidaneu da odbije sve ponude i da čeka Mourinhovu smjenu


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Louis van Gaal in March 2018: “What I find wrong is when a CEO says we're totally happy with you, do not believe the press. Then you win the FA Cup and still be fired." #mufc [Bild]


                        Vudvord smece.
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Primljeni golovi u ligi

                            Fulam 21
                            Hadersfild 17
                            Kardif 17
                            Mancester Junajted 14

                            Vudvord i Pogba krivi, nema ko drugi. Da i Marsijal, sa sve uzasnim stavom
                            sigpic

                            Comment


                            • Naravno da su krivi ako su izgubili loptu ili nisu ucestvovali u onim zadacima u kojima su trebali. Ne vidim problem da je ceo tim kriv, pored ocajne odbrane naravno.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zidanov agent

                                "I do not think that he will manage in England. It is much less his style. I have discussed it with him, it does not really attract him. He has chosen to have a year out, he will not dive in again before that is over."
                                Potpuno normalno i ocekivano, nije Zizu budala da prihvati ovaj posao, nikome nije kome je stalo do reputacije i karijere. U ovom trenutku bolje je preuzeti Milan nego Mancester Junajted.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X