Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo rasplakacu se zbog Moua zlatnog, mi ga vredjamo on place siroti... Mrs iz kluba. Fulam ima svoju igru mi nemamo. Ko ga jos brani...

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Evo vam pesmica za Moa:
      Mo(u)ze li se

      Moze li se pogledati pravo
      U trenutku izrazito teskom?
      Dici glavu, hrabro reci, zdravo
      S Odlazecim-Dolazecim smeskom.

      Mogu li se izgovori skriti
      U dubini izrecenih reci?
      Moze li se tada posten biti
      I krenuti ka sopstvenoj sreci.

      Mogu li se predvoditi ljudi
      Kroz ratove preteske i nove?
      Ako ponos u napred bitke gubi
      Ako ego unistava snove.

      Moze li se ipak srecan biti
      Kad te od svud samaraju, biju?
      Ili mozda srecu treba skriti
      Zaren obraz sake jada kriju.

      Moze li se reci sad je dosta
      Povuci se na vreme, al smelo?
      Kukavicluk, ta rec samo osta
      Onima sto mrze lik i delo.

      Mogu li se ipak smirit strasti
      Medj dve strane, razjarene, lude?
      Tvrdoglave rane mogu srasti
      Ako ljudskost lek ponosu bude.

      Moze li se pobeci od hvale
      Onih koji bezuslovno vole?
      Laznu sliku najboljie namere svale
      Na teret teski, sto jako vuce dole.

      Moze li se odbraniti cutnjom
      Od prezirom upucenih reci?
      Uvek smo se borili sa slutnjom
      Dal tisina vodi nasoj sreci.



      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ovo iznad je nešto najbolje sto sam procitao na ovoj temi vec duži period.

        Smučilo mi se vise prozivanje svega i svačega... Od Pog-nešto do Murinja, pa Vudvorda, vlasnika...

        Postalo je mučno i besmisleno ulaziti u ovu temu, posto vec unapred znam šta me čeka.

        Kritike su u redu, ali se treba barem držati neki nivo u svemu tome... ovo do sada je daleko ispod nekog renomea za ovu temu koja je posvećena ovom klubu za koji svi navijamo... tj većina nas u ovoj temi.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Ocete li da se trampimo,vi nama Murinja mi vama Valverdea?

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Ocete li da se trampimo,vi nama Murinja mi vama Valverdea?
            Mi vama Portugalca i Pogbu a vi nama Mesija[emoji23][emoji23][emoji23]

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Mi vama Portugalca i Pogbu a vi nama Mesija[emoji23][emoji23][emoji23]

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Smoling statisticki najbolji stoper iz PL u dosadasnjem dijelu sezone, steta sto nema s kim da igra odbranu. Vazda sam zborio, Smoling+1. Eno je kupio i pacijente sa rc svojim sjajnim partijama, mada on ovako igra cetiri sezone vec.
                Smoling je najbolji igrač ove sezone. Jedini on nešto igra i nikad mu ne manjka volje, to je za sve pohvale. Šo je isto tu uz njega, ali je imao par losih utakmica.

                Comment


                • 'We talk about footballers and managers, not every player is going to get on with the manager, the manager is not going to like every player,' Keane told Notts TV.
                  'But what you do as a footballer, and whatever disagreements I've had with one or two managers, when you cross that line, you play for your team.
                  'I don't care what fallout you've had with your manager, I don't care if you've been at each other's throats, because that is part of the industry, people do fall out.
                  'It happens in other industries, but unfortunately when you're Man United – one of the biggest clubs in the world – things will get exaggerated.
                  'But if you're a footballer for Manchester United and you put that jersey on and you walk out and you don't give 100 per cent because you might be upset with somebody, then, no, good luck to Mourinho.'

                  'Players who get upset with a manager, or coaching staff, and think "I'm not going to train properly because somebody upset me" – there's a lot of cry babies out there, lots of cry babies,' he added.
                  'When you walk out on that pitch, you're playing for your pride, you're playing for your family, you're playing for your city, whatever it may be. Don't get that worried about what the manager said about you or the coaching staff. You get out there and play.
                  'You can fall out after the match, but when the game's going on, liven up, play with pride, play with energy, play with spirit. Hopefully play with a bit of skill, but you can't always play with skill, you can have a bad day, but on your bad days you roll up your sleeves and you fight for that jersey and don't get distracted by the balloons out there.


                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Svaka cast Kinu, ovim pizdama treba neko da ih dobro postroji, da ih isamara, nazalost Murinjo vise nije sposoban za tako nesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne tako davno najiritantniji lik zbog ponašanja mnogim navijačima je bio Runi, i to zbog činjenice da je 2010. htio u Siti. Međutim na stranu to, nikad na terenu nije izdao, možda je bio loš kao zadnjih par godina ali da se ne bori to nije bio slučaj. Nikad neću zaboraviti ono ljeto kad je Mojes došao a on navodno treba da ide u Čelzi, međutim odmah na početku sezone baš protiv tog Čelzija odigrao nevjerovatnu partiju, bukvalno srce na terenu ostavio i vratio navijače. Sadašnje primadone ajde što van terena pričaju i hoće da idu, nego i na terenu više pametuju nego što trče. Tuga

                      Comment


                      • Sancez trci pa jesi zadovoljan njegovim partijama otkad je stigao?
                        Valensija trci ko konj i pokriva desnu stranu vec djgi niz godina pa jesi zadovoljan njegovim partijama zadnje 2 sezone?
                        Nije sve u trcanju


                        Najveca vrlina Runija je bila ta pozrtvovanost i kako je to prolazilo tako je i on padao.
                        Znao si kad napravi pogresan pas i izgubi loptu ide pun sprint da oduzme loptu protivniku ili da pravi faul. Borben do bola ali je platio visoku cijenu takvom stilu igre plus to sto nije brinuo o svom tijelu kao neki iz njegove generacije.




                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Kapelo: “This summer at a meeting of the coaches, I met Mourinho. He was looking for two defenders: one was Skriniar and the other was Koulibaly…”.

                          Comment


                          • Kakve sve primadone imamo u klubu, nevjera...

                            Sanchez is said to be frustrated at having to play on the right wing — rather than in his preferred position on the left — against Valencia.

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Samo da ne vadite neke budjave vesti i izmisljotine od svakakvih debilnih izvora. Lepo je pisano ranije koji izvori mogu da se koriste a ne sun i mirror. Onaj dan pisali kao mu Murinjo rekao da nece vise da igra sad ove gluposti. To vazi za sve. Eno i za Valensiju. I za Pogbu se pise svasta netacno ali on jedini ide i laprda tako da je jedino vazno to sto igrac izjavi i to treba da se pogleda lepo jer se izvlaci iz konteksta. Izgleda je bitno da se baci doza hejta tek onako jer krece apstinencijalni sindrom...
                              On mora da igra desno jer tako jedino ima neki balans u napadu a ne da je ta strana suplja. Murinjo je taj koji im odredjuje pozicije i ako ne moze da obuzda Pogdebila da igra 4231 zajedno sa Maticem treba prodati govedo. Ako to ne uradi nece imati ni navijace na svojoj strani i treba da popije otkaz. Mada i za ovo ovoliko sto mu ugadja je zasluzio otkaz. Metni ga na poziciju pa ako ne igra na klupu i mars iz kluba. Ovako ako se nastavi da ima neko ko se razume u fudbal a ne Vudvord i najuri obojicu.
                              Last edited by mikisavic89; 05-10-18, 11:43.

                              Comment


                              • Ali kako vi pricate, Murinjo je zasluzio otkaz samo.za situaciju s Pogbom, i jeste, ali i jeste za jos 3 druge bitnije stvari zasluzio otkaz, Pogba je tek tamo cetvrti razlog recimo.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X