Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A u šta se on to kao meša? Sklapa taktiku Murinju, odredjue dinamiku i način treniranja?
    Murinjo hteo Moratu pa mu ovaj doveo Lukakua?
    Murinjo hteo Gundogana pa mu ovaj doveo Matića i Pogba?
    Murinjo hteo Salaha pa mu ovaj doveo Alexisa?


    Toliko ste opičili po hiperboli sa tim narativom da ga Woodward šikanira. "Nije mu ispunio sve želje".
    Najsmehotresniji pokušaj argumenta. Pa ni Pepu nisu ispunjene sve želje, i on je sigurno hteo Neymara, Mbappe-a, a verovatno i Messi-a.

    Ne znam da l' postoji trener kome su u 3 vezane sezone isporučene sve želje koje je hteo u prelaznim rokovima. A tu mislim na one koji žele 3+ plus igrača po sezoni.
    Dobro, verovatno je nekom treneru Atletik Bilbaa ispunjeno sve što je poželeo.


    Ed Woodward može najviše da se pljuje zbog odabira menadžera. Od Moyesa na ovamo... Iako ih ne volim, i ne bi mi bilo drago da budu treneri Uniteda, najviše je imalo smisla da se uhvati za Simeonea i Kloppa.

    Comment


    • Ne treba da se pita što se tiče fudbalskog dijela i tačka.

      Comment


      • Protiv Njukasla bi bilo dobro da ovo vidimo

        De Hea

        Valensija Balji Smoling Sou

        Felaini Matic <!--Pogba-->

        Jang Lukaku Sancez
        sigpic

        Comment


        • Secam se kada je Pogba presao u Utd i kada sam napisao da ce propasti tamo i da nece biti ni senka igraca, svi me pljuvali da sam ljubomoran i besan sto je otisao.
          Eto vam sad, vi se nervirate a ja uzivam.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Od kada nismo ovakav fudbal gledali

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Secam se kada je Pogba presao u Utd i kada sam napisao da ce propasti tamo i da nece biti ni senka igraca, svi me pljuvali da sam ljubomoran i besan sto je otisao.
              Eto vam sad, vi se nervirate a ja uzivam.
              Svaka cast

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Pepinjo

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Raspada se ove sezone

                  Ferdinand, a former England central defender, suggested Lukaku needed to position himself more intelligently because he is currently simple to defend against.
                  He told BT Sport: ‘When the ball is developing more in central areas of the pitch he just stands and really he's got to be moving even if he's sometimes standing offside.
                  'Make defenders think and at the moment defenders are seeing exactly where he is, he's not moving so you know what he's doing and for a defender that's a dream.
                  'You need players moving in behind, making your defender changing position and changing the eyeline.’

                  Scholes, who used to supply United's attacking line, said Lukaku needed to do more to help those making passes forward.
                  He added: ‘Lukaku is disappointing. His movement is non-existent at the minute. It looks like he needs coaching and telling where to run into.
                  'There was a couple of occasions when Paul's [Pogba] hit good balls into him but they are not balls he is making a run for, they are balls that he's been made to chase and Paul needs that. Midfield players need that.’


                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ali kada navodiš mučenog Andersona kao argument za dobar fudbal
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Ne bese tako davno, kad je izjavio da mu ne treba napadacko pojacanje i da je zadovoljan sa tim sto ima, jel tako Zoze?

                      Sada im fali technical ability?

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Ne bese tako davno, kad je izjavio da mu ne treba napadacko pojacanje i da je zadovoljan sa tim sto ima, jel tako Zoze?

                        Sada im fali technical ability?

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Pa poznato je da voli da mu stoperi grade akcije.
                        Voli posjed

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ne moze nikoga dobiti, kritizira svoje igrače non-stop, imamo najviši i najsporiji vezni red za kojeg je on najviše zaslužan i jos nije dobio otkaz
                          Gori smo od arsenala


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Zali se na napadace da zbog njih odbrana skripi, zali se na defanzivce da zbog njih napad skripi.
                            Doveo Lindelofa u odbrani (najveci kvalitet je taj ball playing) i doveo Alexis koji je poznat da ima taj work rate.

                            Čovek je apsolutna budala, komedija, besraman je, nema petlju da kao muško kaže da niko ne radi dobro posao, ukljucujuci i njega, da je igra skandalozna i da mora da se radi da se popravi to.
                            Postao je jedna od tih kreatura koje bi mogle završit kod Andjusa.

                            Mogu samo da spremim kokice i da gledam kako ludi dok ga tovare svi, dokazane legende Uniteda, legit fudbalska javnost.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Ne treba da se pita što se tiče fudbalskog dijela i tačka.
                              Odgovori mi šta to znači, nemoj da ponavljaš tu frazetinu koje ne ukazuje na išta. Za takve stavove moraš da obrazložiš na šta se tačno misli.

                              Šta to on radi pa se meša U FUDBALSKI DEO?
                              Bira taktiku?
                              Bira igrace na dan meča?
                              Vodi trening?
                              Odredjuje Murinju ko ce mu biti pomocnici?
                              Ne dovodi igrace uopste, ili ako ih dovodi uopšte ne pita Murinja da li zeli tog igraca?


                              Šta sve ljudi neće da izmisle/umosle kao deo paketa fiktivne istine u koju zele da veruju...

                              Comment


                              • Ovo je Valencia lajkovao na instagramu.

                                Last edited by Busby Babe; 03-10-18, 10:44.

                                Comment

                                Working...
                                X