Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dokle se vise trpi ovaj sarlatan na klupi? Dokle?

    Nema sanse da traje celu sezonu ovo mucenje. Zar je realno da neko i dalje napada Pogbu kao glavnog krivca za ovaj jad?
    sigpic

    Comment


    • Koja komedija od kluba je postao Junajted, ovo je haos.

      Comment


      • Ma ne dobijemo li Njukasl u subotu ide reprezentativna pauza i nema šanse da tu 2 prazne sedmice preživi, navijači su sve bijesniji i na Old Trafordu. Čak i ako dobijemo a bude neka usrana pobjeda pitanje je hoće li ostati. Od 20. otkobra nam ide gostovanje Čelziju, pa Juve, Siti itd.

        Comment


        • Govnjivom motkom ceramo jednog od najboljih koji su ikad trenirali ovaj klub, bas smo postali komedija.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Njuku gazimo, dize Murinjo procenat pobjeda lagano preko 60%, jedini u istoriji sa preko 60% pobjeda.
            A koliki procenat osvajanja eng lige i lige prvaka sa Unitedom?
            0%
            To je jedini procenat koji zanima navijače Uniteda a ne ti tvoji procenti koje podigne kad dobije nebitne utakmice


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • LVG mi je bio precesto simpa i kad smo fejlovali, i kad se pogubi.

              Ovaj nit te nasmeje. Harizma mu je spala na nivo harizme šuta Šona Meriona.

              LVG momenat kad je stavio one naocare ili kad je pao pored sudije, to mi je vrednije nego sve sto se desilo pod Murinjom, ako iskljucim onaj preokret protiv Sitija(naravno na ledjima Pogbe i instrukcije koje mu je dao Carrick)

              Dosadno, jalovo mrtvilo.

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Ma ne dobijemo li Njukasl u subotu ide reprezentativna pauza i nema šanse da tu 2 prazne sedmice preživi, navijači su sve bijesniji i na Old Trafordu. Čak i ako dobijemo a bude neka usrana pobjeda pitanje je hoće li ostati. Od 20. otkobra nam ide gostovanje Čelziju, pa Juve, Siti itd.
                Ma jok, samo sajber kurajberi su bijesni, na Teatru Murinjo i dalje ima podrsku, pa podrsku je imao i Van Gal u vecem dijelu mandata, ne kao Murinjo ali je imao podrsku, samo su Mojesa prodali navijaci jer su svi vidjeli kakva je to neznalica fudbalska, pravi navijaci znaju da su problemi mnogo veci i mnogo ozbiljniji od trenera. I sledeci trener ce kroz isto ovo da prolazi, malo se lozimo, malo nas krene i onda pakao ponovo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Govnjivom motkom ceramo jednog od najboljih koji su ikad trenirali ovaj klub, bas smo postali komedija.
                  Samo mi reci brate jel nas zajebavas?

                  Mozda mi zivimo svi u nekom paralelnom univerzumu pa ne vidimo sta ti vidis.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ma jok, samo sajber kurajberi su bijesni, na Teatru Murinjo i dalje ima podrsku, pa podrsku je imao i Van Gal u vecem dijelu mandata, ne kao Murinjo ali je imao podrsku, samo su Mojesa prodali navijaci jer su svi vidjeli kakva je to neznalica fudbalska, pravi navijaci znaju da su problemi mnogo veci i mnogo ozbiljniji od trenera. I sledeci trener ce kroz isto ovo da prolazi, malo se lozimo, malo nas krene i onda pakao ponovo.
                    Zar nisi rekao prije neki dan da treba otjerati Murinja?

                    Comment


                    • Jeste, kad se Pogbi digla neka stvar da se potrudi i odigra nešto, što se prosječno dešava na svakih 4,5 utakmica. Mislim da ne bude na njega prebacujem, ti si ga spomenuo. Likovi poput dotičnog će potkopati i sledećeg trenera kad zagusti, makar i Zidan bio.

                      Vladane ruku na srce ni Mojesa nisu tjerali, tačnije dio navijača je organizovao onaj baner što je letio iznad stadon protiv Vile, ali ga je sam stadion tad dočekao kao zvijezdu. Mada su mu zviždali ranije i napadali ga kao onaj ćelavi anonimus protiv Sitija 0-3 kad je bilo, međutim to je drugačija situacija, prva loša sezona posle 20 godina.
                      Last edited by BorisUnited99; 02-10-18, 22:41.

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Samo mi reci brate jel nas zajebavas?

                        Mozda mi zivimo svi u nekom paralelnom univerzumu pa ne vidimo sta ti vidis.
                        Nope, kad u upravnom odboru budu sjedjeli ljudi koji imaju barem neke dodirne tacke sa fudbalom i kad o transferima budu odlucivali ljudi iz fudbala, i kad nasi treneri kad dobiju ugovor budu dobili punu podrsku i da oni odlucuju o pojacanjima ili barem da imaju covjeka iz fudbala sa kojim ce saradjivati i odlucivati sta je klubu potrebno, kad stanemo na noge, kad se planski bude radilo, kad americki diletanti budu sto dalje od kluba, odnosno odlucivanja o fudbalskim pitanjima onda se moze traziti krivica u trenerima. Ne mogu gospodari fudbala Van Gal i Murinjo da nista ne znaju, sjutra to ceka Zidana, Alegrija, Zardima, pick a name.
                        Neka se dovede Marota, neka odjebe Vudvord i slicne gnjide od fudbala, neka SAF i Bobi imaju rijec, neka se vrate legende u klub, da se stvari posatve na svoje mejsto, pa onda mozemo da krivimo trenere. Ovako no, no. Nije ovo Space Jam pa ljudi izgube talenat, odjednom dva top trenera ga gube u Mancester Junajtedu i to bas u post SAF eri. To nije slucajno, i sledeceg isto ovo ceka, ovo je sablon. Problemi su mnogo, mnogo veci od trenera.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Zar nisi rekao prije neki dan da treba otjerati Murinja?
                          Murinjo je bivsi svakako, sad ili na kraju sezone nebitno je, on je bivsi. Ima stvari za koje on ne moze da se odbrani, ali da je jedini krivac za ovakvo stanje u klubu, to je suludo. Glavni krivac je Edvard Vudvord, a on je i dalje tu, on je tu od odlaska SAFa i zesce je fejlovao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma Ed Woodward loše postavlja čunjeve na treninzima, pacijent... još gubi energiju na potpisavanje sponzorskih ugovora i obezbedjivanje finansijske stabilnosti i kad su rezultati loši jer se ne koristi igrački kapacitet i potencijal.

                            Oh wait...

                            Comment


                            • A ko je kriv za to sto licimo bedno, to je i najvaznije. Nikakve transfere nece promeniti koncepciju, da je sve to jadno i bezidejno nakon 3 godine.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Vudvordu naklon do poda za marketing i sponzorstva koja sklapa, ali fudbalski dio ne treba da vodi i to je to. Ko god dođe od trenera malo pošteniji princip i to je to, da se zna koliko se trener pita, kako treba da se igra a ne ovo podrška pa zajeb. S ove distance nije ni čudo kako je na glup i sraman način Van Gal najuren.

                                Comment

                                Working...
                                X