Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro drugo poluvreme, na ledja Pogbi naravno. Bas boli na sta licimo kao ekipa, a neki jos traze drugog krivca.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Dobro je, nismo izgubili.

      Comment


      • Zvizduci. Jel moguce?

        1 izmjena[emoji23][emoji23][emoji23]

        Koja smo mi cirkus ekipa na celu sa klovnom iz Portugala

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Koliko je lopti izgubio Pognoob, fudbaleri Valensije jedva docekali da on uzme loptu, onda znaju da je odma njihova. Sto miliona krv ti jbm

          Ali ono lomljenje kicme, a i noge mora da se nadje, avatar materijal.
          sigpic

          Comment


          • Ortak i ja kad uzmemo neki bedan tim i igramo LŠ na PES-u, Superstar nivo, pa stavimo 5-4-1 taktiku (sve defanzivne instrukcije) stvorimo vise sansi protiv Reala i to posle 4 sata igranja, kad nam se mozak pretvori u kašu, ili u medjuvremenu konzumiramo neko granje.


            Jesam od onih koji kritikuju Murinja, ali vala ja bih najurio i našu sredinu, muka mi je. Presing nam je bedan, a toliko nema fluidnosti u sredini. Pogba ima efekata kad ima nekog Pirlo/Skols/Xavi igraca (taj tip, Pirlo nije liga ova 2 boga), i plus jos jednog opakog igraca.
            Matic me uzasava.


            Mnogo bednija krila i napadaci su igrali u Junajtedu u nekim mecevima, izvodio je Fergie razne Kineze i neke gluposti u napadu pa se plesalo zato sto je postojala sredina.

            Žasu. Tuga je i Murinjo, ali su i igrači malokrvni i neki nedovoljno dobri. No, on ih je i selektirao dobrim delom...

            Comment


            • 15 miliona ga placamo da nikog ne dobija na OT po 2 mjeseca. Da gubi od WH, da ispada od Derbija. Da cepa uzasan fudbal, komedija

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Koliko je lopti izgubio Pognoob, fudbaleri Valensije jedva docekali da on uzme loptu, onda znaju da je odma njihova. Sto miliona krv ti jbm

                Ali ono lomljenje kicme, a i noge mora da se nadje, avatar materijal.
                A pod pritiskom je velikim sad poslije ovih desavanja,nije ni njemu lako.
                Ali davno sam ja bio rekao da ne vrijedi ni 50 miliona pa si mi se bio naljutio.

                Comment


                • Oce Li Pogshit(Dogshit-Pogshit shvatate luuul) braniti Murinja od Skolsa kao sto je svojevremeno Zoze branio Pogturda kad ga je Skols raznosio i zaratio sa Skolsom tom prilikom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa koliko jos utakmica necemo dobiti a da ovaj klaun me dobije otkaz?
                    Postali smo neozbiljan klub


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by reddevil96 View Post
                      Pa koliko jos utakmica necemo dobiti a da ovaj klaun me dobije otkaz?
                      Postali smo neozbiljan klub


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Vot? Covjek ima najveci procenat pobjeda u istoriji kluba.
                      sigpic

                      Comment


                      • I 0 bitnih titula.

                        Da ne pricam sto mi zgadio svaki smisao za fudbal. Ja navijam za Junajted, ne za covek sa najvecim procentom pobeda looool

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Skols nikad ne bezi od istine. Kao sto je bio u pravu kad je tad komentarisao Pogbu, i sad je bio u pravu za Murinja.

                          Pritom Murinjo nije tad branio samo Pogbu nego je prozivao Skolsa kao najgori djilkos. I njega i Ria.

                          Comment


                          • Mourinho on Scholes: "I'm not interested in what he has to say. Freedom of speech. Free country." #MUFC
                            Jose Mourinho: "But we didn't score, we didn't have enough chances, but we had a couple, we hit the post, we were not far from and I think the boys would have deserved that." #mufc
                            Nzm, ja sam gledao samo zadnjih 15 minuta i koliko god ne bilo kvalitetno djelovalo mi je da su se borili a to mi je najbitnije. Samo taj minimum da ispune svaku ili gotovo svaku utakmicu ja sma zaodvoljniji odmah ali jbg to je izuzetak.

                            Comment


                            • Njuka u subotu 18.30.

                              Najebala je Benitezova ceta

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Njuku gazimo, dize Murinjo procenat pobjeda lagano preko 60%, jedini u istoriji sa preko 60% pobjeda, otici ce sa klupe kao najuspjesniji u toj kategoriji sigurno. Kad bi se zadrzao koliko i SAF bilo bi zesce klanje. SAF, Bazbi pa Murinjo, tri najbolja menadzera u istoriji kluba.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X