Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    RVP tata ove igre
    Steta sto nije dosao ranije. Kakva zver od napadaca. Jedan od najomiljenijih

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Ovde ljudi komentarišu kao da su prvi put čuli/videli Zidana. Za sve njegove godine u Realu, ostaje zapisana njegova nemoć da spreči dominaciju Barselone (dve duple krune u dve i po sezone Zidana u Realu).
      I sada neko očekuje od Zidana da preokrene točak istorije u Premijer ligi, da prođe pored Sarija i Poketina za početak, da bude bolji od Klopa i njegove brižljivo sklapane mašine i na kraju da nadmaši jednog Pepa Gvardiolu?

      Presmešna očekivanja i sanjarenja, hvatanje za slamku nepovratno izgubljenog davljenika.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      Nije da nisi u pravu, treba dobro izvagati i promisliti. Ja sam za Poketina pa Zidana, ostalo su mi nerealne/neozibljne opcije. Volio bih da je Anćeloti slobodan, a sa Žardimom i sličnim ne bih rizikovao. Mada šta znači rizik, probali sa Murinjom kao jednim od najvećih u 21. vijeku pa evo problemi sad. Teško je biti pametan.

      Kerik par mjeseci svakako, pa možda i Niki Bat, on je trener mlađih koliko znam.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Steta sto nije dosao ranije. Kakva zver od napadaca. Jedan od najomiljenijih

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Baš sam to pomislio kada sam video ovaj slobodnjak sada, posprdao bi se lagano da je došao npr, pet-šest godina ranije, i ovako je bio brutalalan za ovo malo vremena što je proveo kod nas, el grande Robin

        Comment


        • Шта вреди,ето Покетино има добар тим зар не(?) и опет из сезоне у сезону не прави неки искорак а притом и ови су ми шкртице што се тиче финансија (због изградње стадиона) и биће у наредним сезонама сигурно,јер је исто овако било са Арсеналом,док нису успоставили финансије ове сезоне па и ту и тамо прошле. И Мурињо је хиљаду пута кукао да му нису довели појачања,што не значи да неће Покетино па и неко други. Не кажем да Покетино,Зидан итд не би донели успех али да би добио успех мораш да будеш истрајан,да ти верују,да се отвараш за појачања,биће и грешака али са већином ћеш погодити и да циљ буде освајање лиге а не овако,битно је да уђеш у ЛШ а други спортски мотив немаш.

          Ситуацији са Мурињом је ван контроле,то свако зна,не зна се да ли му и опште Вудворд верује,играчи не,бар пола њих. Зидана бих прихватио оберучке,нек гради системски али нека се зна циљ,јуримо лигу,доводимо појачања,па не мора у првој сезони,нек буде друга или трећа али да се види напредак.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Jeste bio kratko ali je ostavio dubok trag sto se ne moze reci za sadasnju garnituru, cast izuzecima.



            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Marco View Post
              Шта вреди,ето Покетино има добар тим зар не(?) и опет из сезоне у сезону не прави неки искорак а притом и ови су ми шкртице што се тиче финансија (због изградње стадиона) и биће у наредним сезонама сигурно,јер је исто овако било са Арсеналом,док нису успоставили финансије ове сезоне па и ту и тамо прошле. И Мурињо је хиљаду пута кукао да му нису довели појачања,што не значи да неће Покетино па и неко други. Не кажем да Покетино,Зидан итд не би донели успех али да би добио успех мораш да будеш истрајан,да ти верују,да се отвараш за појачања,биће и грешака али са већином ћеш погодити и да циљ буде освајање лиге а не овако,битно је да уђеш у ЛШ а други спортски мотив немаш.

              Ситуацији са Мурињом је ван контроле,то свако зна,не зна се да ли му и опште Вудворд верује,играчи не,бар пола њих. Зидана бих прихватио оберучке,нек гради системски али нека се зна циљ,јуримо лигу,доводимо појачања,па не мора у првој сезони,нек буде друга или трећа али да се види напредак.
              Pa vjerovalo se Portugalcu i dovedeno mu je dosta toga ali jednostavno nisu isporucila ta pojacanja.
              Novi trener bi imao svoju listu zelja pa bi vidjeli kako bi to islo.
              Bitno je dovesti ali isto tako i rascistiti klub od mediokriteta jer ih se bas nakupilo.

              Vidjecemo, na moju zalost Portugalac je i dalje trener tako da nije vrijeme za price o novom treneru. Bice i za to vremena

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • When asked for his verdict on United’s performance, Pogba replied: “You want me dead?”
                Mrs iz kluba govno jedno retardirano
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Mrs iz kluba govno jedno retardirano
                  Zbog njega neymara i jos par takvih nogometaša bude mi muka kad se sjetim nogometa sa Ronaldom Ronaldinhom Zidaneom i tom ekipom i onda vidim ove danas balerine koji igraju


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Dobra stvar. Kakva su mišljenja ovde? Da li je Zidan taj?

                    http://sportwitness.co.uk/frances-rm...days-numbered/

                    http://sportwitness.co.uk/man-united...rmer-teammate/

                    BTW, ko će večeras da bude kriv u slučaju poraza? Pogba, Marsijal, Džons ili će neko novi da nastrada? Mislim da će ovaj put Lukakua malo da iskritikuje.

                    Comment


                    • Ne smije on Pogbu izbacit iz tima u ovom trenutku ali ne bi bilo lose da to uradi.

                      So je uz DDG prvo ime u timu ove sezone. Vrvt ce Rasford i Alexis pravit drustvo Romu u napadu a trojka Matic, Fela i Pogba na sredini

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Njukastl nam dolazi u goste u subotu. Mozda i vidimo neku pobjedu na OT

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Znaci Alexis u startnih 11 vcrs

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Njukastl nam dolazi u goste u subotu. Mozda i vidimo neku pobjedu na OT

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Benitez je sličnih pogleda na fudbal, i jak bod bi bio odličan rezultat.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Benitez je sličnih pogleda na fudbal, i jak bod bi bio odličan rezultat.
                                Al ce Rafa biti naostren da on bude taj koji ce zadati zavrsni udarac

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X