Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog tebe. Zato što si provocirao.

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni [emoji2400
      ;1900774]Zbog tebe. Zato što si provocirao.
      Decko, smiri se

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Biconegro, vratićeš se jači. Taman imaš dva dana da skokneš do Mančestera da rešiš stvari i postaviš klub na svoje mesto.

        Inače, možda bi Bielsa bio stvarno dobra šok terapija kad se racionalno razmisli. Staviš ludaka u unapred otpisanoj sezoni, a možda se i kockice poklope. Spustila bi se očekivanja i ako bi se on snašao, nekim čudom... Sa druge strane i ovim kretenima bi bilo marketinški bolje, iako ja mislim da Konte nije uopšte loš trener, nije on za Mančester.

        Jedino što je vezan Bielsa inače bih voleo da vidim taj eksperiment, Vladan ga je pominjao a ja sam tog čoveka i zaboravio. Kako taj lik doživljava fudbal, čudi me da nije umro do sada.

        Comment


        • Uki, mozes i ti al samo da ovaj ode

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ako je odluceno dati otkaz Murinju, onda se to treba desiti jos ujutru. Svaki trening, svaka utakmica je gubenje vremena sada.
            Al nema ni Vudvord muda da to uradi.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Нема,јер мора да му отплати 20 милиона. Ко га јебе што му је дао оволику уговор. Ја се сваки пут понадам да има вести да је Мурињо бивши али очигледно то нећемо дочекати у скорије време,бар не до среде.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Jeste do srede ali srede 24.4.2019.

                Edit: Sou, Smoling, Jang, Valensija, Dzons, Darmjan, Erera, Mata, Marsijal su igraci kojima istice ugovor na leto. Svi oni sto ce otici kao slobodni nisu mogli da se prodaju a pritom su suvisni. Mozda je jos neko u takvoj situaciji mrzelo me za sve da gledam. Ovo je nedopustivo u ozbiljnom klubu. Ovde samo Smolingu obavezno i mozda Sou produziti eventualno Valensiji zbog godina sezonu po sezonu. Jedno je sigurno, promene nas ocekuju samo tako sto je i dobro. Sa druge strane gubitak para od transfera sa ovim cenama i stiskanjem amera ko zna kakav ce biti tim i koji kvalitet narednih sezona.
                Last edited by mikisavic89; 30-09-18, 23:09.

                Comment


                • Lepo je rekao Mekmanaman, sve je jasno.

                  @Vladan

                  5:15

                  https://youtu.be/JWrGMhC7jmY



                  3:32

                  https://youtu.be/AxpC46opRkw
                  Last edited by Ser Deni ®; 30-09-18, 23:14.

                  Comment


                  • ....

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • DoakKrRXUAEENSG.jpg

                      Opsada novinara u trening centru. Marketinski magovi. Ko je sledece pojacanje? Vrv neki ugovor o reklamiranju indijskih kombajna...

                      Comment


                      • Jose Mourinho has lost the Manchester United dressing room. Players believe he will be sacked, with Zidane the most likely to take over. The former Real Madrid manager has spoken with Patrice Evra about joining his backroom staff IF he replaces Mourinho. [RMC]
                        RMC bi trebao biti pouzdan.

                        Comment


                        • Zidan bi trebalo da vam pomogne,on je predodredjen za velike stvari.Pravi je pobjednik.I Francuz je pa mozda sa Pogbom ostvari dobru komunikaciju natjera ga da odigra nesto do ljeta kada ce vjerovatno da ga proda.

                          Comment


                          • Kako god bilo, o Zidanu se ni u kom slučaju ne može pričati kao o menadžeru koji će nekoga da "proda". Zidan je pre svega i isključivo trener, kao što je i Murinjo bio, dobro su poznati njegovi jalovi pokušaji da uradi nešto po pitanju igračkog kadra ovoga leta.
                            Pozicija "menadžer" više ne postoji u Mančesteru.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            Last edited by La Jugoslavia; 01-10-18, 13:20.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Portugalac ili Wood moraju da odu iz kluba. Najbolje bi bilo obojica, a znamo da od toga nema nista. Umisljenu zvijezdicu obavezno odjebati u Juve ili Barsu. Zar stvarno mislite da bi Zizu preuzeo klub u ovom stanju?

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Portugalac ili Wood moraju da odu iz kluba. Najbolje bi bilo obojica, a znamo da od toga nema nista. Umisljenu zvijezdicu obavezno odjebati u Juve ili Barsu. Zar stvarno mislite da bi Zizu preuzeo klub u ovom stanju?
                                Veliki je izazov a vjerujem itekako da mu je primamljiv. High risk high reward posao.

                                Vrati Utd na pravi put i odmah ulazi u pricu vrhunskih menadzera jer ga dosta ljudi osporava u fazonu i ja bih to uzeo sa Realom.

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X