Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rašford ako postane igrač za velike klubove, ja ču se banovati sam. Sredina tabele PL, a la Ihenačo.

    Comment


    • De si Uki? Ovaj tvoj nastavlja da se blamira za sve pare. Koja olupina od menadzera

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ne blamira se on nego čitav klub. Ali to sve pokazuje da ih ne interesuje rezultat. Šta da se radi.

        Comment


        • A da, nikad nije kriv. Zaboravio sam. Prastaj

          Najgori start Utd u PL. Portugalac[emoji23][emoji23][emoji23]

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Kriv je ali nije samo do menadžera, ko god dodje sa ovakvom transfer politikom, lagano se korača stazama Arsenala. Ali dobro pao je i veliki Liverpul pa što ne bi i veliki Mančester Junajted.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              A jel taj Kutinjo kod Klopa igrao brutalan fudbal ili je briljirao kod Rodzersa kad je plodio trio Suarez, Staridz, Sterling?

              Kad vec navijas za ovaj klub onda znas da nije sve u davanju 100+ miliona vec da nadjes talenat i da ga pretvoris u svetsku klasu.

              Zasto Januzaj, Memfis, Marsijal, Rasford ne ispinjavaju svoj potencijal kod nas?

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Zato sto nisu dovoljno dobri. Za ovolike godine mi nabrajamo par potencijala. To se za sezonu zameni kad vidis da nema nista od njih. Kod Fergusona za sezonu bi ti igraci prosli i otisli kao sto je bio slucaj. Kad neko pokaze klasu ostane da se razvija.

              Comment


              • Jel ima novosti nekih, prica se da ce da dobija nogu ?

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Marsijal je pokazao da je jedan od najtalentovanijih klinaca. Nemoj mi sad price da decko veze nema.

                  Ako ti u 3-4 godine propadne toliko talenata onda je neki dublji problem u pitanju. Nije samo do igraca

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Jel ima novosti nekih, prica se da ce da dobija nogu ?

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Nope, nece svakako dobiti otkaz dva dana prije LS, ako ga dobije to ce biti pred pauzu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Jel ima novosti nekih, prica se da ce da dobija nogu ?

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Nista, mrka kapa. Ovo moraju SAF i Ser Bobi da presjeku

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Mm okej, samo se nadam da nece izbrzati i dati neki ugovor nekom old style trenerom,.ako treba Kerik neka vodi do kraja sezone. U Spaniji ima brdo fantasticnih trenera, Zidan je slobodan takodje.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Zidan ako sad preuzme Mancester Junajted je ili najveci mudonja svih vremena ili najveci ludak. Izmedju nema.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Koj pa pritisak bi imao? Gore od ovoga ne moze, ocekivanja otisla u podrum. I nije da je upao u cipele u koje je uso Mojes

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Zidan ako sad preuzme Mancester Junajted je ili najveci mudonja svih vremena ili najveci ludak. Izmedju nema.
                                Ne vidim zasto, nece imati nikakav pritisak titula ove sezone, od naredne vidjecemo kako ce se odvivati i prelazni rok.

                                Gore od ovog ne moze, to je jasno.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X