Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čini mi se da ce dobit otkaz jedino kad budemo u zoni ispadanja


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Čini mi se da ce dobit otkaz jedino kad budemo u zoni ispadanja


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Ma otkaz tek kad teoretski izgubimo sanse da se plasiramo u ls.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Ne bi me cudilo da se ovako nesto desi, obzirom na to kako smo dzukacki oterali prethodne trenere.

        Mada ne bi bilo lose da se pokaze malo postovanja prema nasem trenutnom i uskoro bivsem menadzeru. Ta govnarska, klosarska i seljacka podbadanja koja provlacite onako sa strane bi trebala malo da se iskuliraju. Ovo je nekad bio gospodski klub, sad me malo sramota za koga navijam zbog takvih kao sto si ti. Ne sumnjam i da si Fergija terao nakon prve suse trofeja i pricao da je izlapeo sredinom prosle dekade. No dobro, ima nas raznih. Al ono, stvarno treba da pustite papucicu sa tim prozivkama, degutantno je, ruzno je citati takve stvari.

        Da treba da ide, treba. Radi li los posao sa onim sto ima? Jako los. Ali mozemo i malo bolje da se pozdravimo sa covekom moji je ostario 10 godina otkad je seo na nasu klupu, bar mu toliko dugujemo. I sam je rekao da je vec mogao biti negde drugde sa ligom u dzepu, al je zeleo ovde da uspe. Ne treba kao najvece picketine da ga besomucno udarate dok je na zemlji. To ste valjda naucili za svojih 20-30 godina zivota.
        Ne seri
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Ne seri
          Sto da ne, stvarno se ponasate kao najveca govna i izrodi
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Kako mozes ovo smece od coveka da branis sve ovo vreme???
            sigpic

            Comment


            • 3 utakmice u kojima primamo 3 gola u 7 kola, a u prve 2 Murinjove sezone ukupno 2 takve utakmice (Čelzi 4-0, Votford 3-1). Raspad sistema, a čeka nas LŠ i Valensija u utorak... Ako protiv Valensije i Njukasla bude još blamaže, treba presijeći otkazom. Koliko god mi krivo bilo i mi imali primadone od igrača, došlo je do tačke da se mora rastajati sa trenerom. Upravi na dušu što su mu dali novi ugovor pa sad će ga više isplatiti, ali ajde para bar ima, pusti rezultate hah

              Kad vidiš ovu odbranu skontaš koliki su glupani da ne dovedu Tobija, takav profil štopera baš ono što nam treba. A ko zna koliko će isti biti dostupan sledeće ljeto i hoće li ga neko drugi ugrabiti.

              Opet, umjesto da reaguju kad treba, klub će čekati da maetmatički propadnemo u svakom takmičenju u ovako toksičnoj atmosferi. Kerik do kraja sezone mi djeluje kao realnost ako Murinjo ode uskoro.

              Comment


              • Ne brani njega, brani princip. ja razumem njegov deo price, i isto sam se tako i ja postavljao kad su najgnusnije pljuvana prethodna 2 menadžera.
                Samo što je imho, takav stav za ovaj slucaj po automatizmu.

                Čovek je koketirao javno sa PSG-om zbog novog ugovora, davao ekstremno besramne izjave, a i došao je na mesto menadžera bušeći iza ledja tada aktuelnog LVGa.

                Murinjo se vanserijski gospodski ponašao u prvoj sezoni, nema tu nikakve dileme, i neobjektivno je revi da nije.
                Ali je prso posle, sve kocnice su mu otkazale, izgubio je strpljenje, nekakva sujeta ga je gurala u ambis besramnih postupaka.

                D

                Comment


                • Čak je Duncan Castles kitikovao Murinjovu taktiku danas.

                  Tom čoveku od danas niko više ne veruje, možda samo njegov pas. A broken man walking...

                  Comment


                  • Dali smo gol iz kornera koji je čini mi se Martial izvuko. Jedini put u celoj utakmici da smo ušli u šesnest, a da to nije duvanje i neki centarsut na postavljenu odbranu, je kad je Martial napravio onaj dribling kod gol linije.
                    I on je i dalje ciničan povodom Martiala.

                    Do sad je gresio sa taktikom i gameplanom, ali je u prve 2 sezone bio često ok sa selekcijom tima i izmenama, danas je ostavio Mctominay na stopera O.o kao dobar je McTominay u ball playingu.
                    Prosto prime Pique da mu pozavidi...

                    Comment


                    • Covek menja formaciju, menja igrace, pokusava. Sve je to ok ali dzaba izgleda. Eto nema Sanceza i sta je bilo isti djavo. Jebo ja ako ces Marsijalu partiju ocenjivati sto je izborio korner i jednom uso u 16, pa Sancez i vise od toga uradi pa mu se drvi. Jednostavno ne ide sa Murinjom i treba da plati cenu. On je doveo tog Pogbu, on sastavlja tim i formaciju on ce prvi platiti a potom se zahvaljivati pojedinim igracima. Svakako ne ocekujem bista ozbiljno jer je ovo neozbiljan klub postao.
                      Pod Van Galom je makar bila neka igra, imalo se utisak da jednostavno nemamo kvalitet u napadu tj u poslednjoj trecini narocito sa onakvim Runijem sto i jeste bio slucaj ali bar je neki sistem igre postojao i mogli smo da vidimo sta hoce. Ovo ne li ni na sta. Ova utakmica podseca na Mojesove formacije.
                      Last edited by mikisavic89; 29-09-18, 17:06.

                      Comment


                      • Nije posao Uniteda da POKUŠAVA da ispada sve gluplji i gluplji. To mozemo svi mi ovde za mnogo manju platu.

                        Comment


                        • Ma LVG je madjionicar za Murinja. LVG je imao problem sto je mislio da sa svakojakim mediokritetima moze da dominira kao prime Barsa u PL. Kore su bitne, al sa govnima se ne pravi pita.

                          Comment


                          • LVG nas je više ujebao nego iko, doveo hrpu prosjeka a prodao skoro sve koji su ostali iz Fergijevog doba, a mogli su biti iskorišćeni dosta dobro, poput Rafaela, Nanija, Čičarita itd. Fudbal najdosadniji koji je ikad iko igrao, da ne zaboravimo pošto se sad zbog ove katastrofe od rezultata sve zaboravlja. Ne može se reći ni da nije trošio jer jeste kao i Murinjo. FA kup i donekle Rašford (uveo ga jer nije imao koga drugog) su njegova zaostavština.

                            Comment


                            • Meni je ono bilo superfunny i superexciting u odnosu na ovo.

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                LVG nas je više ujebao nego iko, doveo hrpu prosjeka a prodao skoro sve koji su ostali iz Fergijevog doba, a mogli su biti iskorišćeni dosta dobro, poput Rafaela, Nanija, Čičarita itd. Fudbal najdosadniji koji je ikad iko igrao, da ne zaboravimo pošto se sad zbog ove katastrofe od rezultata sve zaboravlja. Ne može se reći ni da nije trošio jer jeste kao i Murinjo. FA kup i donekle Rašford (uveo ga jer nije imao koga drugog) su njegova zaostavština.
                                Dosadan mozda jeste nekome ali je kontrola utakmice bila tu. Imali smo posed i plan igre, to sto su igraci bili staticni u poslednjoj trecini nije samo do njega vec i do kvaliteta igraca. Sa Murinjom vec trecu sezonu ne da nemamo startnih 11 nego nemamo ni osnovnu formaciju ni plan napadanja a evo vise ni plan odbrane. Nista ne funkcionise. Covek se pogubio. Kad on ne moze jebenog Pogbu da obuzda i zabrani da luta napred da bi se igrala 4231 sto je u pocetku i bio plan on mu menja pozicije i ugadja. Eto mu ga sad.

                                Comment

                                Working...
                                X