Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Neverovatan tip. Terao bih ga čak i iz Paritzana. Svi veliki šampioni i igrači su bili ponizni. Ronaldo ume da bude bahat ali taj Ronaldo piša krv na treningu i vraća timu, Mesi isto, Azar ne pravi dramu ni trunke oko ostanka u Čelziju a klasa je za ovog cirkuzanta, u kontinuitetu i dokazana, igra pod kim mu se kaže, a ovaj plaćeni gladijator bi da se pita nešto.

    Napravi prvo ime pa onda budi superstar, to se na terenu zaslužuje sa partijama u kontinuitetu.
    Ovog bi Bata Mirkovic bacao po svlacionici i zavrtao jaja, da vidis kakva dobrica bi postao.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Ma nije moj komentar o njegovoj igri, vec ponasanju. Ovo bi Ferguson sutirao u glavu, pa bi ga sutom u dupe izbacio iz kluba, tu je Zozeova greska.

      A inace sam simpatizer Celsija
      Nasa greska je sto smo isli kontra 2 Sera, 2 nase legende. Prvog koji je Pogbu odjebao a drugog koji zna se kakvo misljenje ima o Portugalcu. Proklet bio dan kad krocise Portugalac, Pogba i debeli u Utd

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Pljujte Murinja koliko hocete, nije sebi pomogao nimalo ovim rezultatima.

        Ali jezivo je koliko klub ne zna sta radi, pazi oni ne daju Pogbi i Marsijalu da idu iako zele a i Murinjo bi isto, tom istom Murinju daju novi ugovor a ne daju pojacanja.

        Igraci, nigdje jebenog lidera, polupanci poput Dzonsa za kojeg znas da ce onako sutati penal, jer si vidio vec hiljadu puta da pravi glupost kad je bitno. Stoperi generalno posebna kategorija koja zaigra kao Ramos pa useru i u krug, Smoling je tu najbolji lagano.

        Nista se ovdje ne radi kako treba, treneru se da podrska do odredjene mjere pa se stane, pa zatezanje odnosa s tim trenerom, neki tihi rat. Generalno neplanski, placemo za direktorom fudbala i nekim Ancelotijem, malo da odahnemo.

        Sve sto kazete Murinju ok, ali mnogo je sjebano u klubu. Bez pravca, lutanje, prakticno jedan covjek genije za marketing se osilio da vodi i fudbalski dio a ne zna sta zeli. Dovede Murinja, zna kakav je i hoce da ga okrece po svom. Onda se cudi kad to ne ide.

        Pogba je idiot i ne interesuje me da je 3 SPa uzeo, njegove gluposti na nivou tinejdzera mi izazivaju kljucanje krvi. Retard zeljan paznje, jebem ti dan kad smo ga doveli. Igracina i opet pokurceni debil, sto prije se makne zajedno sa svojim agentom u bilo koji drugi klub slavicu.

        De Hea je junak, hvala mu za zivce, sutra nek ode bicu zahvalan, zao mi ga.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Potrosio 350 miliona na obestecenja u momentima kada Juventus daje 100 miliona za 33godisnjaka, a on dao za perspektivnog igraca, u momentu kada PSG placa Nejmara 222 miliona,
          Kao sto ti je odgovoreno, najveci deo od tih 300 miliona funti je potrosio pre Nejmar slucaja, tj dizanja cena svim igracima. Bez da pricamo o parama. Doveo je 9 igrača, maltene ceo tim, i u tih 300 miliona na obestecenja ne ide Zlatan koji je dosao bez obestecenja ali za veliku platu.
          S jednim od njih je pogresio, pa ga je zamenio jos pogresnijim... Nikog znacajnog nije prodao, otiso mu je Blind koji mu se ne uklapa, uspeo je da se ratosilaj Runija (sto prethodnici nisu uspeli i imali su taj balast, a on je to uradio, i to mu je mozda najbolji momenat od kad je na klupi Uniteda)

          Originally posted by Uroš View Post
          To mu je najveća životna greška. Verujem da je imao dobru nameru ali iz najboljih namera se dešavaju najgore stvari. Često. Ja razumem ljude koji kažu da treba obojica da idu, ali kada neko priča kako bi Pogba igrao da nije Murinjo tu, smešno.
          Trebalo bi da odu obojicu, jer posao igrača je da poštuje klub ma koliko god da je u pravu što se tiče trenera, i kakav god da ima stav o treneru. A bez dileme sam da je Pogba u pravu što se tiče Murinja, i bez dileme sam da se Pogba ovako ne bi ponašao da nije isfrustriran.
          Ali on ne može da bude odgovorniji od onog koji je njega doveo kao zlatnu koku, pa ga onda svojim RADOM isfrustrirao.
          To sto je Pogba outspoken ne znaci da ostali to ne misle. I u Chelsea-u Azar mu se nije suprostavljao na ovaj nacin dok je Mou bio jos u klubu. Cim je najuren iz Chelsea-a, Hazard je izjavio kako konacno sad imaju trenera koji je nekad igrao fudbal na vrhunskom nivou i zna kako se vrhunski igraci osecaju.

          Kao sto i sve legende Uniteda mrze nacin na koji Mourinho vode pa ili ne pricaju o tome, ili suptilno pokusavaju da ukazu na to, ne znaci da ne misle svi kao Skols koji se posere po Murinju. Jer to je Skols, boli ga uvo šta će ko da misli, i nema obavezu da titra jajca nikom ili da bude lazno politicki korektan.
          A cak je i on iz prijatnosti blazi nego sto verovatno misli. Cim njegov sin psuje i vredja Murinja, mozes da pretpostavis od koga je cuo da Murinjo mora da leti i da nije za Man Utd.




          Sir Bobby Charlton je pocetkom 2000ih molio Fergusona da ostane jos (kad je Fergi prvi put pozeleo da se povuce), pomagao Fergiju na pocetku Fergijeve ere u Unitedu. I mi smo zdravo za gotovo uzeli njegove reci da Murinjo ne sme da postane menadzer Uniteda.
          Sramota me je sto nisam beskompromisno stao uz taj stav jos na pocetku kad je dolazio Murinjo. Iskreno, pravio sam se lud i trudio sam se da zaboravim na to.
          Ali od istine ne smes bezati.
          Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Smoling je tu najbolji lagano.
          Smoling je zrtva povrsnih navijaca Uniteda, i zbog odnosa navijaca prema njemu ne zasluzujemo da imamo krstene stopere. Smoling je godinama bio kriv i za greske Jonesa, Evansa i Roja.
          Stavljan je u isti kos sa Jones-om, omalovazavan je kao da je najsugaviji. Dobro je i sto imamo ovakvu produkciju od njega, s obzirom da te toliki broj, ogromne armije navijaca, pljuje stalno i pravi na idiota.
          Promil ljudi veruje u njega. Jones sjebe nesto "Eto, od njega i Smolinga nece nikad nista biti, nisu to igraci za United".
          Last edited by Busby Babe; 26-09-18, 01:33.

          Comment


          • Sve ce se ovo zavrsiti odlaskom Murinja i nadam se dovodjenjem DoF-a, sto bi pomoglo da klub prodise. Onda lagano ratosiljati se sto bi ti rekao balasta, zadrzati kvalitet i one koji su solidni squad igraci plus borbeni, tipa Erera, Valensija i lagano raditi kako treba. Polako ali planski, kroz koju sezonu bicemo negdje. Inace ovo kako smo do sad, brzim Vudvordovim rijesenjima u afektu, bez plana jer ni ne konta fudbal bas vjerovatno, sve se radi onako napamet pa gdje ubodemo. To ce se promijeniti jer dovodimo dirketoea fudbala bar tako izgleda, Monci ili tako neko.

            Comment


            • A sta mislite da ce da reši taj famozni DoF?
              Je l to pozivanje na neku misaoni imenicu ili šta?

              To može samo da bude dodatni nivo hijerarhije u timu, što može da bude loše. Već vidim dodatni razlog da se priča "DoF dovodi igrače van želja menadžera"

              Nema tu neke filozofije, menadžer ima svoje želje, tu su Ed Woodwardi da pregovaraju oko tih igrača, i to je to. Murinju nisu ostvarene sve želje, to stoji, ali ga to ne pravda u punoj meri, sa ovim igračima igra MNOOOOOOOOOOGO ispod mogućnosti tog istog tima. Niti se svim menadžerima ispune sve želje. Misliš da Pep nije hteo Neymara ili Mbappe-a?

              Neće taj DoF da donese magični štapić zbog kojeg će tim na terenu da igra bolje, neće on da ih uigra i napravi od njih funkcionalnu celinu na terenu. Možemo da se lažemo da hoće, ali neće.
              I baš da vidim koji bivši fudbaler je kao DoF napravio klub najboljim timom u Evropi. Sve je nas uzdigo neki bivši igrač kao DoF, sve je Barsi napravio Xavija i Messija neki tamo DoF.

              Bukvalno najveća obmana ikada je da bivši sportisti jedini zaslužuju takve poziicije. Šutirali loptu ceo život, ne znaju da izgovore reči osnovnih funkcija menadženta (P-O-V-K), ne znaju psihologiju pregovaranja, nemaju stručnu kompetenciju ni za šta osim da igraju fudbal, ali ajde da im damo da budu funkcioneri, jer će u odelima da budu dobri.
              Biva, ali preretko, i kad biva to nije samo zbog njih, niti su key...

              Comment


              • Pocinjem da verujem da Junajted namesta utakmice.

                Comment


                • Kako je Murinjo iskusno skrenuo pažnju sa sebe na Pogbu, a narod se prima. Čovek je znao da će da izgubi od Derbija. Na kraju meča dođe i zagrli Džonsa za kamere, a posle se pravda novinarima kako su oni krivi.

                  Comment


                  • Sobzirom u kom smeru nam klub ide tacno ce Drveni dovesti Vengera za menadzera, nekako mi se bas uklapa u
                    trenutnu politiku i ambicije kluba.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Kako je Murinjo iskusno skrenuo pažnju sa sebe na Pogbu, a narod se prima. Čovek je znao da će da izgubi od Derbija. Na kraju meča dođe i zagrli Džonsa za kamere, a posle se pravda novinarima kako su oni krivi.
                      Upravo to. Zabolje me ona stvar jel zamjenik kapitena ili me. Zanima me sto mu je tim ocajan? Sto ga Brajton, Wolvsi, Derbi oducavaju od fudbala? Dje je spucao 400 miliona i zasto posle 2 i po godine igra je i dalje go k....?

                      To mene zanima a ne ove sarlatanske price

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ali ne smemo da dovedemo Poketina jer je on luzer i ne osvaja trofeje, a Murinjo brat kod nas sve osvojio, bas ono pobednicki mentalitet, branis se protiv Derbi Kauntija, dobru poruku das igracima

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Busby nema šta on da bude u pravu za Murinja on igra za sebe. Nikada više neće biti ovako mlad. I Sergeju se ne igra u Laciju i nervira gs Lotito pa mora jer je profesionalac i jer igra za sebe. To što ne igra maksimalno u ovim godinama, samo sebi odmaže. Napadački fudbal? Pa ne može on rob jedan plaćeni da bira koji će fudbal igrati.

                          Rob si, plaćen si skupo za to, zabavljaj narod i donosi rezultate ili ćuti.

                          Cene su progresivno rasle i Murinjo iako pre Nejmara nije ništa prekršio. Sve je to bilo ispod 100m.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Trebaju obojica da idu, smaraju previse licnim ratom, klub trpi. Ali Pogba ove sezone igra dobro, cak posle Shawa je nas najbolji igrac, to se nrme moze reci za Muribja, koji propada sve dublje

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            i ja mislim da je Pogba trenutno najbolji igrac, sto vise govori o ostalima

                            Comment


                            • Dao je 100m za Pogbu, 84 za napadača koliko je Liverpul otprilike dao za štopera, Fred i Dalot 82 miliona(posle Nejmara), doveo je Matića o kome svi imate ok mišljenje, Baji Lindelof i Mikhtarijan. promašaji, s tim što se Mikhtarijan zamenio Aleksisom.

                              I da je išao na Moratu pogrešio bi. Pogba promašaj ali bio je vrh potencijal. Dosta transfera je promašio, ali on sem Lukakua ne znam da li je imao koga da kupi, i Morate.

                              Pep je doveo mnogo više igrača iz bolje pozicije jer je perspektiva Sitija mnogo bolja od Junajtedove bila. Kao što je pre Liverpul morao da preplati kante, sada će polako trčati tamo da igraju.

                              Siti je na tim koji je bio već prilično dobar dodao 13 igrača koji su jako dobri, dobar upgrade.

                              Comment


                              • Ocemo sad opet istu pricu?

                                Mozes ti da ga branis do sutra sa tim pricama ali cinjenica ostaje da ga je Brajton razbio. Da je Totenhem onanisao po OT, isto tako i Derbi a da njegova ekipa izgleda ko grupa amatera i kukavica.
                                Ima on svoj posao koji ne radi kako treba. Ne zadovoljava

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Last edited by Miki28; 26-09-18, 09:19.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X