Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio 2. sa krš timom ispred Liverpula na čiju igru onanišete? Mislim ne mrzim ja Liverpul,naprotiv, i top igraj, i drago mi je, ali ono, komedija. Najbolje je da ode pa da se spustite na 6o mesto sa ovim igračima. I veseli Arsenal će vas prestići.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pravi klub za njega. Moraće tako visok da se sagne nisko da popuši penis Mesiju posle prvog izdrkavanja ili nezadovoljstva. Najbolje neka ide kod Gejmara u PSG da se takmiče ko je veća dijabola.
      On u Barsi da igra sa ovim stavom i ponasanjem? Bice za pola godine da ga Mesi sutira sa noge na nogu. PSZ je za njega, klovn fest. Samo mi zao Kilijana i Kavanija, zasluzuju mnogo vise.
      sigpic

      Comment


      • Ko onanise na te?
        Bili smo vec 6 pod vodjstvom sadasnjeg.

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Nevjera sta on izjavljuje. Ej, ko da smo mi jedina ekipa kojoj se ovo desava. Ko da protivniku ne pucaju bekovi penale. Bolest

          Last edited by Miki28; 25-09-18, 23:27.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Pogotovo Kavani, ono je najbolji špic uz Dijega danas. Lagano im predložiti trampu neku i doplatu Pogba-Kavani. Ali ne bi pristali.

            Kakav je da je Mesi i koliko ne mislim da je najbolji ikada, pa voleo bih da ovog idiota na tribine pošalje. Cirkuzant, totalno je kao Vestbruk samo što Vestbruk da 40 poena. Dakle klipan i to bez pokrića.

            A koji ste bili pre Murinja Miki? A koji je bio Siti, je l konstantno iznad vas?
            Last edited by Cassius Clay; 25-09-18, 23:27.

            Comment


            • Ma Vestbruk je superstar kakav je da je, ovaj je Brajan Kardinal.
              sigpic

              Comment


              • Bili smo 5 Uki. Ajmo dalje

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Klub sa takvim sredstvima da ne dodje u istu rečenic sa Vrsaljkom ili bilo kim sa nekim imenom i da prespava letnji prelazni rok, ko to može da pripuše menadžeru i ko misli da Murinjo nije tražio nikoga? To su laži kao kada Vučić kaže da svakih 10 sekundi poginu čistači prozora, one urnebesne.

                  Kad je jedan Klop skontao da mora da kupuje i troši, zna se koliko je sati.

                  Comment


                  • Da, Pogba se nervirao sto igrac kome on baci ne sutne, pa mu unisti asist, kao to sto radi Vestbruk.

                    Da su Vestbruku toliko asistencija unistili saigraci kao Pogbi, on bi ih bacio pod neki kombajn u Oklahomi...

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Klub sa takvim sredstvima da ne dodje u istu rečenic sa Vrsaljkom ili bilo kim sa nekim imenom i da prespava letnji prelazni rok, ko to može da pripuše menadžeru i ko misli da Murinjo nije tražio nikoga? To su laži kao kada Vučić kaže da svakih 10 sekundi poginu čistači prozora, one urnebesne.

                      Kad je jedan Klop skontao da mora da kupuje i troši, zna se koliko je sati.
                      Sva sreca pa nije potrosio skoro 350 miliona samo na obestecenja i dosta na plate, mislim najvise u celoj ligi.

                      Comment


                      • Aj pogledajte jos neku utakmicu gce ce da vas bole oci, i onda zapitajte se o cemu jos raspravljate

                        Derbi bre jebeni Kaunti drzi cas fudbala na OT nasem skoro najjacem sastavu, a vi o Pogbi. Nek odu zajedno.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Potrosio 350 miliona na obestecenja u momentima kada Juventus daje 100 miliona za 33godisnjaka, a on dao za perspektivnog igraca, u momentu kada PSG placa Nejmara 222 miliona, kada Siti dovodi svake godine igrace dobre bez obzira ko je trener, u momentims kada Liverpul koji ruku na srce prodaje igrace, dovodi stopera i golmana za 150 miliona samo njih dvojicu.

                          Kada Barselona daje 120+ miliona za Kutinja.

                          On je potrošio skoro 350-Pogba znači 250 miliona. Potrošio je jednog za jednog Nejmara i racionalno ulaganje u Pogbu za kojeg nije znao da je debil. Wow.

                          Comment


                          • Ja nisam video nijedan tim na svetu da izgleda ovako bezidejno.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • On je to trosio prije Nejmara, prije Kutinja, prije Alisona i ostalih.

                              On je opizdio 100 meleona za Pogbu i pljunuo po starom a sad mi kukate na Pogbu. Mani me bre.

                              Izgubis od jebemog Derbija a vi se uvatili Pogbe. Sramota od igre, bruka

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Last edited by Miki28; 25-09-18, 23:40.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Aj pogledajte jos neku utakmicu gce ce da vas bole oci, i onda zapitajte se o cemu jos raspravljate

                                Derbi bre jebeni Kaunti drzi cas fudbala na OT nasem skoro najjacem sastavu, a vi o Pogbi. Nek odu zajedno.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Od kad postoji klub vece sramota od vracanje Pogdebila nije bilo. I to je na Murinju svakako, svaki dan koji taj sarlatan provede u klubu je samarcina za najveceg. Neka idu obojica, ali nakon ovakvog ponasanja Francuza ako ostane, onda ovaj klub treba da se ugasi. I posle nekima Runi kriv, pogledaj ga sta radi, a nista, ali ama bas nista nije uraido za ovaj klub.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X