Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ko je kriv sto Sancez underperformuje? I generalno cela ekipa?

    Mislim ako vam je lepo da kontrirate i lazete sebe oko Murinja, onda ok. Ali ovo na sta mi izgledamo u 80% vremena od kad je on trener je smesno. Smesno. I toliko, nemam sta vise reci, na terenu se sve prica.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      A ko je kriv sto Sancez underperformuje? I generalno cela ekipa?

      Mislim ako vam je lepo da kontrirate i lazete sebe oko Murinja, onda ok. Ali ovo na sta mi izgledamo u 80% vremena od kad je on trener je smesno. Smesno. I toliko, nemam sta vise reci, na terenu se sve prica.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Pogba

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Sancez imao celu presezonu sa timom, da nauci sistem koji nemamo, nemao internacionalne obvrske, najplaceniji igrac u ligi, poznata mu je PL godinama, i igra kao amater, nikakvu razliku ne pravi.

        A Pogba vidim odlicno podrzao Sancheza, bas fantasticna izjava.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Meni samo nije jasno sto Junajted nije doveo Mareza,takav igrac njima treba,neko ko moze i sebi i drugima da kreira,Matino vreme je proslo,drugog takvog igraca nemaju u ekipi,Sancez je krilo ili poluspic i cak ako je van forme najbolji je igrac Junajteda,jedini ima neku ideju sta ce s loptom,prvu utakmicu s Lesterom namestio je dva cista zicera Lukakuu ali ovaj svasta moze da promasi,posle toga igra kao i ekipa,ocajno.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Sancez imao celu presezonu sa timom, da nauci sistem koji nemamo, nemao internacionalne obvrske, najplaceniji igrac u ligi, poznata mu je PL godinama, i igra kao amater, nikakvu razliku ne pravi.

            A Pogba vidim odlicno podrzao Sancheza, bas fantasticna izjava.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Pogjebavanje[emoji16]

            Alexis previse odmarao ljetos, bice to bolje sledece jeseni

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Pogba je mozda nonsalatan, sarlatan, egomanijak, sta ti je znam sta sve ne ali on nije ni promil kriv za to kakav nam je klub. Van terena Glejzeri a na terenu iskljucivo Murinjo i niko drugi.
              sigpic

              Comment


              • Portugalac je bezgresan

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Nema sta, ja podrzavam Murinja al mu mnogo zameram sto Pogba ima zacementirano mesto u 11. Mozemo koliko hocemo da krivimo Pogbu za nonsalantnost i to sto je mnogo bezobrazan otkad je sezona pocela, al na kraju svega, menadzer bira ekipu. Tu su i Pereira i Fred, nije da nemamo igrace slicnog profila.
                  To je to, covjek je postao nevidjena pizda i zbog toga treba da ide. Pogkrelac je takav i tu nema promjene, vazda ce biti ocaj od covjeka i igraca ali je na Murinju da mu takav ne igra, a stalno mu igra. On je najvise kriv. Pogretard je pak kriv sto nema nikakav moralni kompas i sto daje ove debilne izjave ka menadzeru koji ga ovakog trpi dvije i po godine i klubu i navijacima ciji je kapiten, odnosno zamjenik kapitena ove godine, a prvi kapiten vec sledece.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mene je Pogba dosta razocarao, jer ispalo je tako da je grizao i trudio se sve do prvog velikog ugovora. I sad zajebancija na sve strane, plus ne ume da izadje na kraj sa pritiskom, to je bilo evidentno u onoj poslednoj sezoni u Juve, kad ga nije bilo prvih 5-6 meseci, ko izgubljen, onda se cela ekipa podigla pa i on.

                    WC je najbolji primer, kad hoce. Al ono, jak ugovor, lova do krova, bleja od sumraka do svitanja...

                    Comment


                    • Mourinho nije Ferguson pa da reši to time što će da ga izbaci i pobedi bilo koga sa Fabiom i O'Shea-om u sredini.
                      Ovaj bez Pogbe šansu ne može da stvori protiv ex/soon to be championship ekipa.

                      Kod Fergusona bi Pogba sa klupe video kako i Cleverley može da mu donese pobedu pa i imao drugačiji stav, ne bi se osećao privilegovano.


                      Autoritet se stiče dobrim radom, rezultatima i nezavisnošću. Ferguson nije imao autoritet samo zato što im se drao po svlačionicama, što zapravo i nije radio poslednjih 7,8 godina u klubu.
                      Pre svega se stiče time što igrač zna zašto će mu igranje kod Fergusona doneti slavu, trofeje, kvalitet igre, i da će postati bolji igrač.

                      Ne postoji toliko lud igrač koji bi u ovom momentu pomislio da će ovaj Murinjov United da ga kanališe u world class igrača.
                      I za to je kriv samo Mourinho i niko drugi.

                      Pogba nema širu odgovornost da se dodatno žrtvuje, to nije bajno, ali to nije trafično, i nije u njemu suštinski problem. Njegovo ponašanje je samo manifest rada trenera.
                      Ne veruje u Murinja, niti ima razloga da veruje u njega. Čovek je izgubio svaki kredibilitet, i to najbolje govori način na koji brani sebe. Što bi reko Neil DeGrasse Tyson "Momenta kad izvučeš diplomu kao argument u diskusiji, automatski si priznao poraz i da nemaš legitiman argument" Murinju su prethodni rezultati diploma na koju se poziva. On nema valjane, legit argumente za sadašnju stvarnost.
                      Već treću sezonu smo sve mrtviji i mrtviji.

                      Ovde se ljudi postavljaju kao da se svima podrazumeva da je klub najvažnija stvar na Svetu. Možda nama kao navijačima jeste, ali igrači imaju svoje živote, neki od njih na fudbal gledaju tako što žele i da igraju lep fudbal, da uživaju u njemu.
                      Nisu kod Fergusona došli svi zaljubljeni u Manchester. Ferguson im je samo omogućio da u Manchesteru i pored kiše uživaju, igrajući lep i uspešan fudbal. Imali su zbog čega da se žrtvuju. Za šta imaju razne Pogbe da se žrtvuju? Momak nije navijač Uniteda od desete godine, samo nam fali i da ga krivimo zbog toga.
                      Igrači igraju mrtav, dosadan i neuspešan fudbal, stavite se na njihovo mesto... Ne treba ih osudjivati ako pozele da odu negde drugde, gde ce istu platu primati ali igrati lepsi i uspesniji fudbal.
                      Last edited by Busby Babe; 25-09-18, 15:05.

                      Comment


                      • To opet neka previranja na relaciji sef-kapiten?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Pogba je mozda nonsalatan, sarlatan, egomanijak, sta ti je znam sta sve ne ali on nije ni promil kriv za to kakav nam je klub. Van terena Glejzeri a na terenu iskljucivo Murinjo i niko drugi.
                          Nije egomanijak Pogba, to je misperception.

                          Apsolutno je nemoguce da neko bude egomanijak a da ujedno bude i prvi koji potegne pesmu N'Golo Kante, u momentu kad ceo Svet priča kako Pogba bez Kantea ništa ne može.
                          I ne samo to, u mnogim intervjuima, u gestikulaciji, njemu se vidi da nije egomanijak.


                          Pogba je samo lik koji nekad ne zna da kontroliše svoju potrebu za zabavom. Nešto kao klinac. Nema dovoljno razvijenu svest i uz pravi očinski autoritet nekog trenera on bi se drugo ponašao. Kada je dolazio u United, mislio je da će imati to sa Mourinhom.
                          Ali nema, jer Pogba je pored svega i ambiciozan, iako ne zna da kanališe savršeno svoje ponašanje shodno ambicijama, ali želi velike stvari.

                          Pep je rigidniji, veći je smarač od Mourinha što se tiče instrukcija igračima. Možda bi i više smarao Pogbu nego što to radi Mou, ali Pogba bi njega slušao jer Pep pobedjuje i daje golove, Mou to ne radi.
                          Pogba ne vidi razlog da mu Mou bude ta neka trenersko-očinska figura. Ne veruje mu kao treneru, ne veruje da može da se sa njim igri ili uspešan ili lep fudbal. A takvim osobama kao što je Pogba, ništa ne možeš da implementiraš kao autoritet ako ti ne veruje. U suprotnom, možeš dosta ako ti veruje.


                          Dakle, nije on savršen, ali je previše puta pokazao da je daleko od tog nekog ponašanja pojedinih NBA morona, šta mu se i imputira.
                          Last edited by Busby Babe; 25-09-18, 19:01.

                          Comment


                          • Rooney nas je valjda naučio šta je egomanijak, ali daj da ne zovemo baš svakog egomanijakom...

                            Comment


                            • Svako se danas naziva egomanijakom

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Nekad su se jedva cekale ove utakmice da se vidi podmladak a danas klupa Felaini, Alexis, Fred, Smoling, Darmian, Grant.
                                Nevjerovatno da nema nekog klinca i Pereire u timu

                                Last edited by Miki28; 25-09-18, 19:17.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X