Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poketino? Polij me vodom device Marijo.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Pa bolje i Pelegrini nego Poketino. Iako je i Manuel pizda i luzercina barem gine u ljepoti. Daj Ludaka da jebe sve po spisku Pogbi i sl. debilima, platio bih da se to desi
      sigpic

      Comment


      • Manchester United

        Originally posted by Vladan View Post
        Ja za tebe nisam ovaj gore, nego ovaj gospodin gore.

        Konte hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah

        Ja ne mogu, ne mogu jednostavno. Lik koji pljuje Murinja za antifudbal bi sad doveo Kontea krv ti jbm. Samobanovacu se.

        Sad i ovo vidim, Poketino hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahha hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahha

        Najveci luzer na planeti Zemlji taj Poketino. Kako ljudi to vise ne vide, zar im nije dovoljna cijela njegova jebena karijera koja se odvija po sablonu i kako gubi utakmice po automatizmu u kojima je bolji i ima kontrolu. Sautempton je njegov nivo.
        Gospodin sigurno nisi, to si pokazao prije par tjedana kad si banovan
        Jesi li nepismen? Gdje sam napisao da bi doveo kontea
        Čitaj opet
        Slobodni su konte i zidanea
        Zidane nebi preuzeo ovo je li
        A za kontea nisam nista napisao
        Tebi su luzeri kloop Kovač Sari valverde pa vode najveće klubove
        Kloop ti je najveći luzer od trenera pa ima 6 bodova vise od najboljeg trenera svih vremena
        Sari 0 trophy u 4 utakmice mu je ekipa vise pokazala nego u tvog jazavca u 3 godine
        Bayern želio dovesti Pochea ali ih je odbio
        Čudno da tako velik klub ima Muda dovesti tako lošeg trenera a ti veliki stručnjak procijenio da je luzer
        Uzivaj onda u velikim rezultatima velikog Mourinha

        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Last edited by reddevil96; 23-09-18, 12:17.

        Comment


        • Jesam. Lupi nedje zarez ili tacku slobodno, pismeni.

          Klop ima osam bodova vise, znas li ti da brojis? Valverde je kanal, njega ne vole ni navijaci Barse, ali ih je utegao defanzivno prilicno. Klop izgubio sest ili sedam finala, nije osvojio nista godinama, da bas je pobjednik.

          Sari mi je jedan od omiljenih trenera, nemoj da se bavis laganjem sad. Nikad nista nije osvojio niti ce iako se nadam da grijesim i da ce uzeti sad PL, ali ja Sarija obozavam. Ipak oni nemaju sta da traze u prici sa Murinjom, drzi se teme. Dakle, slobodni su ZIdan i Konte. Zasto bi to napisao ako nisi sa Kontea onda? Jesi li ti gledao Kontea u Celsiju? Jesi li vidio kako se otarasio mozda i najboljeg centarfora svijeta? jesi li cuo izjave Vilijana i da on sigurno ne bi ostao da je Konte ostao? Vjerovatno bi sad i Azar bio bivsi da je ostao.

          Zidan je previse pametan, inteligentan i normalan da mu ova glupost ne treba u zivotu. Zidan mi je omiljeni sportista i najsrecniji bih bio kad bi dosao i preuzeo Mancester Junajted ali on je otisao iz najdomanantnije ekipe mozda i svih vremena jer je pritisak bio ogroman, jer je smatrao da je to to, da ekipa ne moze vise od toga, dje je vjerovatno imao i odredjeni pritisak od Pereza sto se tice transfera i sad takav covjek da dodje u neizbalansirani Mancester Junajted da ga jebe Ed Vudvord biznismen.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Zidanea sam spomenuo jer je ovaj gore napisao da je pogba umislio da je Zidane i da mu fali motivacije, a Zidane je kao motivator jedan od najboljih na svijetu
            Ako Mou dobije otkaz slobodni su Zidane i conte, ali da ne vjerujem ni ja da bi Zidane pristao voditi ove igrače zato bi ja dao carricku da odradi sezonu do kraja i ako se ne pokaze ici na sve za Pochea


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Da li ti razmislis pre nego napises nesto nekad? Konte se posvadja sa Kostom jer ovaj vrv nije postovao neke njegove insrtrukcije a covek je gazio, davao golove kao nenormalan i mozda najszasluzniji za titulu koju su uzeli. I sad ce on da dodje da trpi Pogbu kako se guzi? Neka otici ce Murinjo jer mi ovde izgleda mora da menjamo trenere da bi prodali igrace. To sto je Pogba asistirao juce Fredu je nebitno to on i treba da radi ali sta on radi 90 min? Ajde ko ne gleda neka izme snimke i gleda Pogbu 90 min. Ja i dalje ne verujem sta on igra, ono je zabrinjavajuce. On kapiten? On da je kaputen dao bi loptu za penal Lukaku pre par tekmi za het trik a ne da se trti stepuje ko debil i promasi isti. Jebem ti takvog kapitena. Ok kapiram losa forma i sve ali ovo prevazilazi sve to a Murinjo neka plati sam je kriv.

            Comment


            • Samo Alegri, samo maksimalno

              Al nije ni on lud toliko. Mada, mozda i jeste.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Samo Alegri, samo maksimalno

                Al nije ni on lud toliko. Mada, mozda i jeste.
                Ma dati nekoj legendi neka se uci i trpi, kao da je problem u trenerima. Da se pritom barem ne lozimo.
                sigpic

                Comment


                • Mozda Ranijeri,je li on jos uvijek u fudbalu,trenira li koga.Ili Skolari,on bi bio idealan za ovaj tim.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ma dati nekoj legendi neka se uci i trpi, kao da je problem u trenerima. Da se pritom barem ne lozimo.
                    Ima smisla i ta solucija.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Jesam.

                      Klop ima osam bodova vise, znas li ti da brojis? Klop izgubio sest ili sedam finala, nije osvojio nista godinama

                      Sari mi je jedan od omiljenih trenera, nemoj da se bavis laganjem sad. Nikad nista nije osvojio niti ce, ali ja Sarija obozavam. Ipak oni nemaju sta da traze u prici sa Murinjom, drzi se teme. Dakle, slobodni su ZIdan i Konte. Zasto bi to napisao ako nisi sa Kontea onda? Jesi li ti gledao Kontea u Celsiju? Jesi li vidio kako se otarasio mozda i najboljeg centarfora svijeta? jesi li cuo izjave Vilijana i da on sigurno ne bi ostao da je Konte ostao? Vjerovatno bi sad i Azar bio bivsi da je ostao.

                      .
                      Uh 8, srećom da nisam tablicu gledao pa bi mi veca muka bila
                      Nije ni Mourinho ozbiljan trofej osvojio godinama (zadnji ozbiljan trofej eng prvaka sa Che)ali razlika između njega i kloppa je sto kloop ozbiljno napreduje i ekipa mu izgleda brutalno a ovaj je u padu jednakom kao sanchez
                      Spomenuo sam vrhunske slobodne trenere u slučaju da dobije mourinho otkaz u sred sezone a sigurno su Zidane i conte najveća imena slobodna
                      Ja kontea nikako nebi jer nikako ne volim taj stil nogometa i donosi samo kratkoročni uspjeh
                      Zato sam i rekao da mi je najrealnije da Carrick bude do kraja sezone pa ako ostvari dobre sezone (nadam se) neka preuzme klub za stalno i to bi bila najbolji i najromantičniji rasplet za klub i za nas navijače


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Mozda Ranijeri,je li on jos uvijek u fudbalu,trenira li koga.Ili Skolari,on bi bio idealan za ovaj tim.
                        Ranieri je najbolji trener za klubove u kojima se ne očekuju trofeji a united uvijek očekuje trofeje tako da nista od njega


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Iduce ljeto dovedite Jokanovica i Mitrovica.Davno sam ja rekao da je to najbolja solucija

                          Comment


                          • Originally posted by reddevil96 View Post
                            Ranieri je najbolji trener za klubove u kojima se ne očekuju trofeji a united uvijek očekuje trofeje tako da nista od njega


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Zajebava te. Isto kao i sad za Jokana i Mitrovica, objasni mu da nisu Junajted materijal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pogba i drugari ocete totalni cirkus? Mozete ga imati.

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Pogba i drugari ocete totalni cirkus? Mozete ga imati.

                                Bic pliz:

                                Spoiler
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X