Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosle sezone nismo mogli da se spojimo kad Rom nije igrao. Ono sto on ove sezone igra je bas sramotno, bukvalno igrac manje u polju i ne samo to, nego je sve spakovano tako da bi on trebao da bude fokalna tacka napada, al on ne postoji na terenu, tj. postoji al bukvalno samo smeta. Na stranu promaseni ziceri, svaka reakcija mu kasni celu sekundu. Nadam se da ce se vratiti u formu vrlo brzo, jer sa ovakvim Romom, koji je prosle sezone bio nas najbolji igrac, ne mozemo se nadati ni plasmanu u top 4.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Juce je bas katastrofalno izgledao na terenu.

      Ali reakcija Lindelofa kod gola Wolvsa je loodilo. Sta je on ondje pokrivao da mi je znati

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Prosle sezone nismo mogli da se spojimo kad Rom nije igrao. Ono sto on ove sezone igra je bas sramotno, bukvalno igrac manje u polju i ne samo to, nego je sve spakovano tako da bi on trebao da bude fokalna tacka napada, al on ne postoji na terenu, tj. postoji al bukvalno samo smeta. Na stranu promaseni ziceri, svaka reakcija mu kasni celu sekundu. Nadam se da ce se vratiti u formu vrlo brzo, jer sa ovakvim Romom, koji je prosle sezone bio nas najbolji igrac, ne mozemo se nadati ni plasmanu u top 4.
        Bas sinoc igramo Srle i ja Fifu i pricamo koliko je ocajan, sporiji je masu nego prosle sezone, i kad udje u sansu promasi je, ali precesto je sad u ofsajdu, precesto kasni na dobre lopte, jednostavno kao da je potpuno iscijedjen, kao da kapi energije nema, kretanje je cijeloj ekipi bez lopte krajnje zabrinjavajuce ali njegovo je trenutno najgore.

        Mora Zoze da igra sa Erikom pored Krisa, neka prestane da se glupira, Lindelof je ocajan stoper.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Bas sinoc igramo Srle i ja Fifu i pricamo koliko je ocajan, sporiji je masu nego prosle sezone, i kad udje u sansu promasi je, ali precesto je sad u ofsajdu, precesto kasni na dobre lopte, jednostavno kao da je potpuno iscijedjen, kao da kapi energije nema, kretanje je cijeloj ekipi bez lopte krajnje zabrinjavajuce ali njegovo je trenutno najgore.

          Mora Zoze da igra sa Erikom pored Krisa, neka prestane da se glupira, Lindelof je ocajan stoper.
          Bas je problem jer nije to samo jos jedan igrac van forme nego igrac od koga bas mnogo toga zavisi. Kad Ibra nije igrao i kad Rom nije igrao, bas nista nismo mogli da iskreiramo. Sad kad vidis Roma ne znas dal je gore da igra ili ne igra. Da smo bili pametni i uzeli Zirua ili nekog slicnog, sad ne bi imali takve probleme. Rom bi imao dosta vremena da malo dodje sebi i odmori se. Al dobro, obzirom na to da nismo popunili par gorucih pozicija, nerealno je ocekivati da Murinjo dobije jebenog backup napadaca.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Prosle sezone nismo mogli da se spojimo kad Rom nije igrao. Ono sto on ove sezone igra je bas sramotno, bukvalno igrac manje u polju i ne samo to, nego je sve spakovano tako da bi on trebao da bude fokalna tacka napada, al on ne postoji na terenu, tj. postoji al bukvalno samo smeta. Na stranu promaseni ziceri, svaka reakcija mu kasni celu sekundu. Nadam se da ce se vratiti u formu vrlo brzo, jer sa ovakvim Romom, koji je prosle sezone bio nas najbolji igrac, ne mozemo se nadati ni plasmanu u top 4.
            Nije onde ništa spakovano brate. Ono izgleda kao da svako igra na svoju ruku.

            Rom je jako nekonstantan. Jedan promašaj njega istera iz takta i onda promaši narednih 5-6 šansi.

            Ne znam što se ovde Pogba predstavlja kao najveći problem. Pogba je često najbolji igrač tima. Zna se gde leži problem. Murinjo je odustao od ovog tima, ne znam da li to radi iz inata ili se jednostavno oseća pobedjenim od konkurencije. Verovatno pomalo od oboje.

            Je li imao neke izjave posle jučerašnje utakmice?

            Comment


            • Sjecas se reakcija kad je trebalo dovesti Mandzukica, kao da navijaci ista znaju o fudbalu. Ma Murinjo je bivsi, a i ne zasluzuje nista bolje kad posle svega mu igraju Pogba i Martijal, ajde Lukaku ima kredit i borac je, a i jedini je pravi napadac u ekipi, ali ova dvojica pakao da su na terenu stalno. Inace Lingard je bas ocajan, morao je juce da drzi Sanceza kao ss barem, a da izvuce Lingarda, promasio je i sa izmjenama bas.

              Izjava je bila da se igraci nisu borili i da im nedostaje pobjednickog stava.
              sigpic

              Comment


              • Murinjo je bivsi i je kreten zato sto mu tim igra gore od Barnli, ne zato sto igra Pogba. Toliko je jednostavno.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Onog trenutka kad je vracen Pogba pljunuto je u facu najvecem svih vremena, covjeku koji nas je stvorio na ovom nivou i sa nestvarnom konstantnoscu i pokazali smo da nismo fudbalski klub nego fabrika za pravljenje novca. Ocekivao bih da Murinjo zna bolje od toga, za vudvorda znam da ne zna. Ali Pogba je sigurno Murinjovo pojacanje, jer Murinjo svoje igrace uvijek gura, da nije ne bi viidio terena. Isto kao sto je i Lindelof njegovo pojacanje, mozda i najgore pojacanje u karijeri.

                  Fudbal se igra 90 minuta, sa koncentracijom od 90 minuta, sa borbom i trcanjem od 90 minuta. Pogba u 90 minuta izgubi previse lopti i previse sansi stvore protivnici preko njega, odnosno previse otvore teren da bi pricali da nije problem, pritom se premalo bori, premalo cuva gol, premalo radi i trci u defanzivi. Itekako je problem, njegov nedostatak ozbiljnosti i koncentracije, njegova nonsalantnost je veliki problem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne moze Sancez da igra SS sve dok ne mozemo da igramo 4231 ili klasicnu 442. Ja verujem da je Pogba doveden za 4231 da sa Maticem drzi sredinu. Ali posto je cirkuzant i ako se secate kakav je problem bio jer u tom slucaju ne moze toliko napred da ide jer ostaje promaja nazad. Tada ga je Murinio kritikovao i nastao je ogroman problem pa je promenio na 433 sto nije smeo da popusti. Kad je je tada popustio eto mu sad. Pogba je trebao da se proda i dovede neko drugi jer on prosle sezone i ove ne igra nista u odnosu na ono sta je igrao prve sezone tacnije dok je Ibra bio na terenu jer nije mogao da izigrava cirkuzantske fore. Sam Murinjo je popustio tada i nije prodao ovog sad mora da ode. Zasto se ovde menadzeri vise ne pitaju toliko oko transfera ne znam i zasto mi igrace tesko prodajemo i kupujemo godinama unazad je misterija zvana Vudvord ali ovako ne funkcionise na terenu. Otici ce Murinjo i ovi bacaci hejta ce biti zadovoljni doci ce neko drugi bice isti problemi i ponovo ce bacaci hejta biti zadovoljni jer je bitno samo da se sere po nekome. Dakle ne moze da se igra sa Sancezom iza Lukakua i Marsijalom levo jer gosn Pogba nece da igra sa dva u vezi tako da zaboravite na to.

                    Comment


                    • Ja razumijem da je Pogba retardiran, neko ko konstantno iz nedelje u nedelju ponavlja iste greske iako moze bolje je retardiran ili bezobrazan, trece nema, ali onaj ko ga drzi posle svega je isto toliko retardiran. Kad je bio DLP klasicni zgazio je nekoliko utakmica, kad je na Mundijalu igrao kako treba, povuceno, disciplinovano, zgazio je, a znamo koliko su ga busili i Desam i francuski mediji za igre prije toga i koliko je ocajan bio, njemu ni Kante nije mogao da pomogne, ali je eto tih 20ak dana bio brutalno dobar, a imao je on tih momenata i u Junajtedu, problem je sto on ne zeli toliko da se zrtvuje ocigledno, utripovao momak da je Zidan, pa se samo guzi, gradi medju trojicom, izgubi je pa siri ruke i trazi faul, izvodi neke trikove, a spor je kao puz, pa kad ga stignu i oduzmu mu je opet siri ruke i trazi faul, a to kad je izgubi obicno je vrhunska kontra za protivnika. Maticu orden da se da koliko mora da radi na terenu sto igra pored klovna jebenog.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pogreška bi bila da smo ljetos prodali pogbu a doveli ga da nosi ekipu
                        Ja bi ga ostavio pa da vidimo s novim trenerom kako ce igrati pa ako nastavi ovako onda ga prodati
                        Ako dođe Zidane uvjeren sam da ce Pogba igrati nikad bolje u karijeri
                        Dobit ce novu motivaciju i idola za trenera



                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by reddevil96 View Post
                          Pogreška bi bila da smo ljetos prodali pogbu a doveli ga da nosi ekipu
                          Ja bi ga ostavio pa da vidimo s novim trenerom kako ce igrati pa ako nastavi ovako onda ga prodati
                          Ako dođe Zidane uvjeren sam da ce Pogba igrati nikad bolje u karijeri
                          Dobit ce novu motivaciju i idola za trenera



                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Kakav Zidan dal si normalan krv ti jbm
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Isti onaj Zidan koji je shvatio kako treba pa mu Kazemiro postao esecijalan igrac iako je imao sredinu od dva mozda i najbolja vezna igraca svijeta, sa kojima Pogba ne moze ni na istu stranu, kamoli recenicu? Taj Zidan ce sigurno da trpi klovna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Kakav Zidan dal si normalan krv ti jbm
                              Zidanea sam spomenuo jer je ovaj gore napisao da je pogba umislio da je Zidane i da mu fali motivacije, a Zidane je kao motivator jedan od najboljih na svijetu
                              Ako Mou dobije otkaz slobodni su Zidane i conte, ali da ne vjerujem ni ja da bi Zidane pristao voditi ove igrače zato bi ja dao carricku da odradi sezonu do kraja i ako se ne pokaze ici na sve za Pochea


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Ja za tebe nisam ovaj gore, nego ovaj gospodin gore.

                                Konte hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah

                                Ja ne mogu, ne mogu jednostavno. Lik koji pljuje Murinja za antifudbal bi sad doveo Kontea krv ti jbm. Samobanovacu se.

                                Sad i ovo vidim, Poketino hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahha hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahha

                                Najveci luzer na planeti Zemlji taj Poketino. Kako ljudi to vise ne vide, zar im nije dovoljna cijela njegova jebena karijera koja se odvija po sablonu i kako gubi utakmice po automatizmu u kojima je bolji i ima kontrolu. Sautempton je njegov nivo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X