Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 26 remi Mourinha na klupi Uniteda
    Napredak ne postoji ni u trećoj sezoni, Liverpool Chelsea i city gaze a nas ceka borba za ligu prvaka


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Jbga moracemo da osvojimo ls
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Bit ce uspjeh ako nas i valencia ne osramoti


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Bruka i sramota. Bez Matica i sa ovakvim Pogbom nema leba. Lukaku los, Sancez isto, Lindelof ponovo smesan, zabrinjavajuce. Murinjo definitivno treba da ode pa lepo da sa ovim cirkuzantom sto trckara po sredini i sa amerima lepo propadnemo pa valjda odu i mozda bude ponovo nesto od tima. Ovo nema smisla. Da se ne kupi stoper letos, ludost, ajde za krilo i da se krpi. Ako su pare problem pa prodaj 2 dovedi jednog. Smesno.

          Comment


          • Nije kriv Mourinho sto posle skoro 800 dana nista nismo bolji, sto ne napredujemo.

            Krivi su Ed Woodward, krivi su igraci koje je doveo Murinjo, kriv je Pogba sto je ekipa koja je usla iz Championshipa stvorila vise sansi nego mi na Old Trafordu...

            Comment


            • Sve u svemu razocaravajuca sezona za sad.
              sigpic

              Comment


              • Treba rebnuti po plati svakog igraca i menadzera. Sramota da ovako odigraju ispred starog. Nista im sveto nije

                Naravno, DDG iskljucujem iz te price.

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Last edited by Miki28; 22-09-18, 17:01.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Postacemo klub koji je najbolji u Evropi da od njega kupujes igrace.

                  Dovedemo/vec imamo dobrog igra, upropastimo mu cenu za kratko vreme, ode negde i onda tamo pokaze sta zna.

                  #MourinhoEra

                  what a great time to be alive....

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Nije kriv Mourinho sto posle skoro 800 dana nista nismo bolji, sto ne napredujemo.

                    Krivi su Ed Woodward, krivi su igraci koje je doveo Murinjo, kriv je Pogba sto je ekipa koja je usla iz Championshipa stvorila vise sansi nego mi na Old Trafordu...
                    Jbg nisu došli Perišić rose i william pa bi se spremno potukli sa cityem Liverpoolom realom barcom


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Svakako Vulvsi jesu lepo organizovana ekipa, pa pre par kola su igrali 1 1 sa Sitijem tako da nisu za potcenjivanje. Ono sto je problematicno je do nasih igraca. Nije problem igrati remi ali ovakve partije su problem.
                      Jebeni Ed Vudvord dovodi igrace, dovodi menadzere, odredjuje plate. Nista on tu nije kriv. Tako lepo da nastavimo prepucavanje preko igraca i menadzera a pare zna se gde idu. Neozbiljno je ovo, a jos vise brine koliko ce sve to da traje.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Treba rebnuti po plati svakog igraca i menadzera. Sramota da ovako odigraju ispred starog. Nista im sveto nije

                        Naravno, DDG iskljucujem iz te price.

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Shaw je bio odlican, Fellaini ok, i Pogba izuzev te greske je bio fenomenalan.

                        A toliko smo jadni da na svom terenu ne mozemo da pobedimo kad Pogba napravi jednu gresku.

                        Kad razmislim ni Valencia nije bio ocajan. A mi smo bili ocajni, bez obzira na rezultat.

                        Moral of the story, nije do igraca bez ikakve dileme...

                        Comment


                        • Ma sve odreda, smucili su mi se svi. Sramota kakve nastupe gledam iznova i iznova na OT.


                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Postacemo klub koji je najbolji u Evropi da od njega kupujes igrace.

                            Dovedemo/vec imamo dobrog igra, upropastimo mu cenu za kratko vreme, ode negde i onda tamo pokaze sta zna.

                            #MourinhoEra

                            what a great time to be alive....
                            Koji si ti smarač. Pa gde si bio pre Murinja prijatelju? Šta braniš onog smora Pogbu i Lukakua, i igrače. Murinjo jeste kriv ali kriv je i klaun Pogba.

                            Comment


                            • Platio bih da vidim jedan trening naseg tima. Prosto ne mogu da verujem da tim koji trenira zajedno svaki dan bude ovako razbucana banda.

                              Ja mislim da kad bi igraci sami vodili trening, da bi izgledalo bolje, da bi se sami organizovali da lci na nesto.
                              Ovako stvarno izgleda kao da ne treniraju zajedno, kao da se skupe tamo po teretani da odrzavaju fizicku formu, izadju na travnjak da istrce da odrzavaju cardio i to je to.

                              Mi ne umemo da odigramo jedan jedini one-two. Ne postoje 2 igraca u celom timu koji znaju jedan za drugog kakav pas mu najvise odgovara.


                              Sramota je za bilo kog trenera da mu na ovo lici tim. Sve i da smo pobedili 2-0 npr. Ovo je sramota, teska.
                              I tako je cele sezone. Kakve price "Igrali smo dobro". TO sto kao i nekad ZALIČI na nešto, to je zato što se protivnik ili sam ubije, ili zato što igrači izvuku na inispiraciju svog ličnog kvaliteta. Plus ima budala koji nas jos respektuju. Ko se drzne malo da igra fudbal, moze svako da nas nadigra.
                              Bukvalno mislim da 12,13 timova iz lige mogu da nas nadigraju u polju, samo da ne odluce da se brane rigidno jer smo MANCHESTER UNITED.

                              Ni Young Boys nismo nadigrali, Pogba je imao samo svoj trenutak magije, kao sto je imao i danas kod prvog gola, i pitanje bez toga da li bi i stvorili sansu. Toliko smo bedni u polju. Toliko bi trebalo da bude sramota menadžera ovog tima.
                              Last edited by Busby Babe; 22-09-18, 17:17.

                              Comment


                              • Najviše mi je žao sto je bas danas prvi put u sezoni fergi dosao na old trafford i prisustovao jos jednoj lošoj partiji Uniteda
                                Za njegovo zdravlje nadam se da ce uzeti duži odmor od gledanja naših utakmica


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X