Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l ovo Murinjo radio prosle sezone posle utakmica? Prilazak navijacima, dugo tapsanje, razmena sal-kaput i to?
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Uki, nisam jer ima jos mnogo posla ali svakako da je ovo dobar put.

      NSG, nije. Radi pametan posao sto se tice toga. Ako uradi iole dobar posao tj da ima dobre rezultate ove sezone moze imati ludilo podrsku od strane navijaca jer svi navijaci su protiv Glejzera.


      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nekad sam voleo sto je ovoliko proracunat, na sve misli. Sad je poceo da radi to ocigledno, vidi se da gubi konce.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          Nekad sam voleo sto je ovoliko proracunat, na sve misli. Sad je poceo da radi to ocigledno, vidi se da gubi konce.
          Sto gubi konce? Zna da su ovi navijaci uz njega, samo im zahvaljuje na ovaj nacin.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Sto gubi konce? Zna da su ovi navijaci uz njega, samo im zahvaljuje na ovaj nacin.
            Kad ne moze da promeni stvari na terenu onda trazi pomoc navijaca. U julu je govorio mu ne treba podrska navijaca i da ne dolaze da gledaju tim koji vodi, ma ko igra u njemu. Verovao je da ce SP igraci izneti ovaj razdor njega i onih iznad. Posto igraci to nisu ucinili na nacin na koji je ovekivao, poceo je da se okrece navijacima.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              U julu je govorio mu ne treba podrska navijaca i da ne dolaze da gledaju tim koji vodi, ma ko igra u njemu.
              Nope
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Uki, nisam jer ima jos mnogo posla ali svakako da je ovo dobar put.

                NSG, nije. Radi pametan posao sto se tice toga. Ako uradi iole dobar posao tj da ima dobre rezultate ove sezone moze imati ludilo podrsku od strane navijaca jer svi navijaci su protiv Glejzera.


                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                Ma kakvi vi sa foruma navijaci MU i svi drugih klubova ,koji ne vole Murinja,a daju podrsku upravi Glejzerima i Edu,kad se ujedinite i krenete dzabe Mou sva podrska navijaca iz Engleseke ,letece ko kanta

                I kao sto rekoh za pljuvace nikad ne valja nista,kad se pobedi igra je ruzna,kad je lepa igra, a izgubi se jebes lepu igru,kad pozdravis navijace ne valja,kad odes u tunel odmah bez pozdrava opet ne valja,lose je to lose

                Secam se letos,kad ste igrali sa San Hozeom 0-0 ovde pljuvacina teska ,par dana posle dobije se RM 2 -3 posta

                Comment


                • Lose je i to sto ako osvojimo nesto Zoze je najjaci, ako ne osvojimo jebe ga uprava i lose igrace imamo, i to je lose.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Lose je i to sto ako osvojimo nesto Zoze je najjaci, ako ne osvojimo jebe ga uprava i lose igrace imamo, i to je lose.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Pa jeste al sa ovim sa cim on radi (igraci ) i ova atmosfera oko njega ulazak u TOP 4 je premija,da su njemu doveli sve sto je trazio,ove sezone i on ispusi za ligu ,ja bih prvi rekao da ja pukao i da je glavni i iskljucivi krivac Mou...(al znam sad ce te vi reci da MU ima super igrace koji mogu da lagano osvajaju PL i LS)al to nije tako ovo je maksimum sto Mou izvlaci iz tima i nijedan drugi trener to ne bi mogao sa ovakvim timom i uslovima

                    Comment


                    • Znaci da je dobio Tobija i Vilijana/Perisica on je trebao da osvoji ligu?

                      Bio bi ono legitimno prvi favorit?

                      Hmmmmm.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Lose je i to sto ako osvojimo nesto Zoze je najjaci, ako ne osvojimo jebe ga uprava i lose igrace imamo, i to je lose.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Uvijek ce se naci izgovor. Za poraze su svi krivi a za pobjede Portugalac.

                        Sjajno ke juce spremio ekipu i izabrao tim, tu nema pogovora ali isto tako protiv Brajtona nije briljirao. Da bi se izgurala sezona kako treba moraju i igraci ali i menadzer da budu na visini zadatka.

                        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                        Last edited by Miki28; 03-09-18, 14:37.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Znaci da je dobio Tobija i Vilijana/Perisica on je trebao da osvoji ligu?

                          Bio bi ono legitimno prvi favorit?

                          Hmmmmm.
                          Prosle godine Perisu ili ove svejedno onda bez Wilija,a ove godine 4-5 pojacanja kako je trazio za osvajanje lige, lagano bi bilo u PL, mozda i LS.Da sto se men tice moze Tobi/Wili i po meni DL i jos jedan na sredini ne mora Modric,mogao je Naingolan da se pojuri,uostlaom to su moje neke zelje,ali koje god da je Mou trazio pa bio to ,neko iz Oksforda da mu se ispuni i ako ove godine izduvao aj cao majstore los si,mislim to bi ja tad rekao
                          Last edited by 61563; 03-09-18, 15:10.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Znaci da je dobio Tobija i Vilijana/Perisica on je trebao da osvoji ligu?

                            Bio bi ono legitimno prvi favorit?

                            Hmmmmm.
                            Ne samo eng ligu nego i ligu prvaka


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Lose je i to sto ako osvojimo nesto Zoze je najjaci, ako ne osvojimo jebe ga uprava i lose igrace imamo, i to je lose.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Isto kad pobijedimo pa to je samo jedna utakmica, to je do igrača, do Marsijala majstora, kad izgubimo Murinjo je propo, i to je loše.

                              Laž je da nije išao do navijača posle utakmica do ovih par mečeva, protiv Selte je proslaivo s navijačima finale LE, pa ono izvinjavanje za poraz protiv Čelzija, išao nekom klincu davao bilješke posle neke pobjede prošel sezone, hvalio navijače na konferencijama (ruku na srce i kritikovao ponekad zbog slabe atmosfere), a znam i da je više puta išao do navijača da im se zahvali za podršku, takođe slao igrače da isto rade. Znači gluposti opet. Ko mi ne vjeruje internet i lagano će naći.

                              Sada to radi očiglednije ali i neka je tako, potrebno je klubu koliko i njemu.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Prosle godine Perisu ili ove svejedno onda bez Wilija,a ove godine 4-5 pojacanja kako je trazio za osvajanje lige, lagano bi bilo u PL, mozda i LS.Da sto se men tice moze Tobi/Wili i po meni DL i jos jedan na sredini ne mora Modric,mogao je Naingolan da se pojuri,uostlaom to su moje neke zelje,ali koje god da je Mou trazio pa bio to ,neko iz Oksforda da mu se ispuni i ako ove godine izduvao aj cao majstore los si,mislim to bi ja tad rekao
                                Ne bi Fiks, ne bi. Nemoj lagati i nas i sebe. I tada bi nasao neki razlog da ga opravdas.
                                Ovo mu je treca sezona. Ako ostane do kraja iste, a trebalo bi, onda neka se podvuce crta i vidi sta je ave za tri sezone uradio. I rezultatski (tu pojacanja, dovedeni i nedovedeni igraci imaju uticaj); i sto se tice igre ekipe (tu eventualni nedolasci nemaju nikakav uticaj).
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X