Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gnusna laz, ja to nisam rekao, Ti glasas za Vucica za jedan sendvic ja u zivotu nisam napisaoi, to je klasicno podmecanje.

    On je sam rekao, citiram

    Da, nemam zivot, i glasam za Vucica da bih imao zivot.
    Jer verujem da ce on da mi donese i posao i okruzenje da mogu da imam i zivot i sredstva da se kvalitetno druzim sa ljudima.
    Kako sam ga onda uvrijedio? Ja sebe ovdje realno vidim kao nekog ko je pomogao drugom ljudskom bicu da shvati sta je i ko je. Helper.
    sigpic

    Comment


    • Pa evo odmah da ti objasnim, obojica ste odgovori tako da ćete dobiti dvije sedmice hlađenja.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Ne zelim da budem banovan koliko i ova suva inteligencija, zelim tri nedelje, znam da sam bolji od njega barem za tu nedelju dana.
        sigpic

        Comment


        • Vladane imas fakultativni izlet dvije sedmice u Banoviće.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Drugari novi sam na forumu i kao prvo želeo bih sve da vas pozdravim te se nadam lepoj komunikaciji sa svima vama. Za Junajted navijam od 2006 ili eventualno 2007 godine.

            Comment


            • Originally posted by Zeks View Post
              Drugari novi sam na forumu i kao prvo želeo bih sve da vas pozdravim te se nadam lepoj komunikaciji sa svima vama. Za Junajted navijam od 2006 ili eventualno 2007 godine.
              hahahah.....

              Comment


              • Vidim da ovde vlada ekstra atmosfera. Preokrenuće ovo Žoze, bez brige ;) #InJoseWeTrust

                Comment





                • Ono sto je sigurno jeste da Murinjo nece sam otic, i da ima zelju da nastavi sa radom.

                  Drago mi je sto Vudvord prisustvuje utakmicama i sto mu, nadam se, dolazi iz dupeta u glavu. Jeste, stoji prica da je doveo Murinju Lindelofa i Baija, ali stoji i cinjenica da nijedan trener nije ubo sa svakim pojacanjem koje je doveo. Uvjek se desavalo i desavace se promasaji. Pokusalo se sa dva mlada stopera, nije uspjelo. Pritisak, losa procjena, sto god... Mada su Baija u razvoju dosta omele i povrede.

                  Uslijed toga su zatrazeni iskusni stoperi, gotovi igraci - nismo dobili nikoga i sad gledamo to sto gledamo.


                  Sve u svemu, ne bih se iznenadila da iducu utakmicu opet bude neko novo ime u odbrani (Rojo).

                  Shaw danas najbolji, sve pohvale. Maticu ce trebati vremena da se vrati u ritam, vidi se da je zardjao. Ostali manje-vise ocaj, pogotovo oni od kojih se najvise ocekuje.

                  Comment


                  • Vid aqve,ovde si izbrala ,dobar avatar,i pravog podrzavas za razliku od NBA

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Vid aqve,ovde si izbrala ,dobar avatar,i pravog podrzavas za razliku od NBA
                      Samo cekaj dok krene sezona

                      Comment


                      • Eto, to samo žena može, napokon normalan post

                        Ne valja kada počne baza da se raspada, ovo ovde nikada nije bilo. Ok nismo ni navikli na ovu situaciju, nije nam se desila dok smo svi manje više odrastali, ali dajte dozovite se pameti. Kakvi lični obračuni, prozivke i vređanja, pa proći će ovo, kad-tad i opet ćemo da dominiramo, za inat svima
                        Ma kakvi njima, šalim se, ali sve se okreće u životu, polako.. doći će opet red na nas.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da ste dolazile malo češće, bilo bi drugačije. To sam i rekao.

                          Fixni, ti preuzimaš da tipuješ za Vladana na tenisu verujem.

                          Comment


                          • Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Da ste dolazile malo češće, bilo bi drugačije. To sam i rekao.

                            Fixni, ti preuzimaš da tipuješ za Vladana na tenisu verujem.
                            hahah..Bih ja, nije problem nikome da iskucam tip,samo ispao je

                            A i snasao bi se Vladan bez icije pomoci u to ne sumnjam...
                            Last edited by 61563; 28-08-18, 00:34.

                            Comment


                            • Vladan ima partnerku u toj igrici, lepo od tebe Marko što brineš
                              Samo nema nešto sreće sa Britancima ovih dana, kako god pogledaš -.-
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Za mene su to "Španska sela" LOL kako funkcioniše.
                                Kao i u svemu, bez patnerke ništa

                                Comment

                                Working...
                                X