Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada, u ovom trenutku, nije samo da se da otkaz Murinju i dovede bilo ko, to je bio slucaj kod Mojesa i Van Gala.

    Sada se treba juriti Marcelino/Poketino/Zardim/Zidan/Nagelsman, ako ne mogu da dovedu bilo ko od ovih onda ostaviti Murinja do kraja sezone. Nisam siguran dali bi dao Keriku posao, volim ga bas, ali sta znam. Ako misle uopce o Gigsu/Skolsu/Nevilu onda jako NE.



    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Rastanak je sasvim logičan iz jednostavnog razloga: stvari ne funkcionišu ama baš nikako, ni na jednom polju. Pola tima ne možeš promijeniti, jednog čovjeka, trenera, možeš i to je to. Pragmatično i to je to, bolno i teško, ali što se mora mora se. Šta poslije je jako upitno, što zbog ograničenog trenerski dostupnog kadra, što zbog nekompletnog rostera.

      Comment


      • Hajde Vlajko i Busby polako jebem ga ja. Nemojte se vrijeđati, a plus moram ici spavati valja mi sutra na posao.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Elokventnost na nivou,inteligencija sasvim dobra,ali bezobrazluk,bez da se prizna greska i teska pljuvacina po nekom samo iz licne mrznje ili cega vec ne znam,zeznuto bas....dok su svi drugi med i mleko

          A fudbalaska inteligenicija nije 0 vec debeli minus(nivo Eda),ako je za utehu neko promasi profesiju,neko samo pogresi forum na kom pise


          Samo...BBBBBBBe
          Last edited by 61563; 27-08-18, 23:24.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Sada, u ovom trenutku, nije samo da se da otkaz Murinju i dovede bilo ko, to je bio slucaj kod Mojesa i Van Gala.

            Sada se treba juriti Marcelino/Poketino/Zardim/Zidan/Nagelsman, ako ne mogu da dovedu bilo ko od ovih onda ostaviti Murinja do kraja sezone. Nisam siguran dali bi dao Keriku posao, volim ga bas, ali sta znam. Ako misle uopce o Gigsu/Skolsu/Nevilu onda jako NE.



            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            I Murinja su doveli jer se ukazala šansa, inače bi opet promašili žestoko sa trenerom. Ove 2 sezone su bile preko crte, zadovoljavajuće. Trebao je da ode na ljeto čim je došlo do tog neslaganja sa upravom, ali svakako će kroz koji mjesec kako trenutno izgleda.

            Ja sam za Poketina kao što sam bio za njega i prije 2 godine odmah posle Murinja, bez obzira što mu fali trofej, Totenhem mi je ekipa koja bih želio da smo mi. Dalje, od dostupnih trenera sam i za Zidana, smirio bi ovaj francuski dvojac i ugasio vatru u klubu, mada iskreno smatram da se nije dovoljno dokazao, zvuči glupo kad je uzeo 3 LŠ.
            Nisam siguran za Negelsmana, Marselina i slične koliko su to ozbiljne opcije, pritisak kad si trener Junajteda jede, a oni nemaju nekog iskustva, u Engleskoj nikakvog. Ne znam, bitno je da ne srljamo oko toga.

            Comment


            • Originally posted by Momir Peh View Post
              Rastanak je sasvim logičan iz jednostavnog razloga: stvari ne funkcionišu ama baš nikako, ni na jednom polju. Pola tima ne možeš promijeniti, jednog čovjeka, trenera, možeš i to je to. Pragmatično i to je to, bolno i teško, ali što se mora mora se. Šta poslije je jako upitno, što zbog ograničenog trenerski dostupnog kadra, što zbog nekompletnog rostera.
              To je suština.

              Nemojte svoditi na lični nivo zbog kluba, nije vrijedno i Jax će vas sutra psovati kad bude drijemao na poslu. Neka svako misli šta hoće i poštuje napisano makar bilo skroz kontra.

              Comment


              • Baš je glupo da zbog neslaganja oko Murinja zakrvite, to smo posle Sevilje slično prošli ovdje i besmisleno je.

                Comment


                • Originally posted by Vladan
                  Ma kakvom revoltu, pripisi neznanju slobodno, nemogucnosti da komuniciraju normalno nego su naucili na tom raspadu od foruma da se ponasaju kao razbojnici i da ne postuju nista, pa misle i ovdje ce tako.
                  Au, u metu.

                  Vladan je 1000% u pravu. Nemoguće da Van Gal i Murinjo ne znaju posla. Pričate o njemu i o njegovom odnosu sa igračima kao da je ovo prvi put da vodi neki veći tim.

                  Oni aplauzi ispred navijača znače ili to da će otići za koji dan, ili da će ostati i kad tad vratiti Junajted na pravi put. Znam ga tačno, ako naumi to što je naumio ili će biti tako ili će otići. Ako odustane, to je zbog Vudvorda i njegove retardiranosti.

                  Ljudi on gde god da je vodio klub njega su igrači obožavali, uglavnom.

                  Ne mogu da verujem da navijač Mančester Junajteda za koji su igrali veliki igrači dozvoli sebi da plače za Marsijalom koji je uradio šta i brani Pogbu koji je uradio šta?

                  Pogrešio sa štoperima? Ok. Nije mu ni prva ni poslednja greška. I najveći greše. Sramotan odnos uprave kluba prema Murinju, još on izađe pred navijače sa suzom u očima jer mu je stalo, ne beži kao pizda.

                  Da ste postigli prvi gol, šta bi bilo. Nije valjda on i za to kriv? Treba igrače udariti po džepu, mnogo su razmaženi.

                  Da Pogba pravi ovakve stvari(drama od pre 10ak dana) u Barseloni, Realu, jebali bi ga prvo Mesi i Ramos, pa bi ga predsednici poslali na tribine, a ceo stadion ga gađao kofom sa pomijama.

                  On je mentol koji destabiliše klub, on i Marsijal sa tim plačipička geto Francuskim fazonima. Tačno se vidi da tu nešto ne štima, a ne postoji Ramos, ne postoji Vidić, nema lidera, nemaš Gigsa, Skolsa i ekipu koji su tu godinama, da ne može neki indijanac da im se pravi važan.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    I Murinja su doveli jer se ukazala šansa, inače bi opet promašili žestoko sa trenerom. Ove 2 sezone su bile preko crte, zadovoljavajuće. Trebao je da ode na ljeto čim je došlo do tog neslaganja sa upravom, ali svakako će kroz koji mjesec kako trenutno izgleda.

                    Ja sam za Poketina kao što sam bio za njega i prije 2 godine odmah posle Murinja, bez obzira što mu fali trofej, Totenhem mi je ekipa koja bih želio da smo mi. Dalje, od dostupnih trenera sam i za Zidana, smirio bi ovaj francuski dvojac i ugasio vatru u klubu, mada iskreno smatram da se nije dovoljno dokazao, zvuči glupo kad je uzeo 3 LŠ.
                    Nisam siguran za Negelsmana, Marselina i slične koliko su to ozbiljne opcije, pritisak kad si trener Junajteda jede, a oni nemaju nekog iskustva, u Engleskoj nikakvog. Ne znam, bitno je da ne srljamo oko toga.
                    Taj medijski pritisak je zbog naseg negativnog fudbala, jer nije to bome United Way, a ovih sto sam ih nabrojao su svi napadacki treneri.

                    1 Poketino
                    2 Marcelino
                    3 Zidan
                    4 Jardim
                    5 Nagelsman

                    Ovako bih nekako to sastavio, najvise zam za Poketina. Nema trofej cuj, pa jbs osvojice i on FA Cup sa Junajtedom, pritom mislim da bi ga uprava podrzala transferima jer je pokazao i u Sautemptonu i u Sparsima da je bas odlican trener i retko pogresi sa igracem, pritom svi napreduju kod njega

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Taj medijski pritisak je zbog naseg negativnog fudbala, jer nije to bome United Way, a ovih sto sam ih nabrojao su svi napadacki treneri.

                      1 Poketino
                      2 Marcelino
                      3 Zidan
                      4 Jardim
                      5 Nagelsman

                      Ovako bih nekako to sastavio, najvise zam za Poketina. Nema trofej cuj, pa jbs osvojice i on FA Cup sa Junajtedom, pritom mislim da bi ga uprava podrzala transferima jer je pokazao i u Sautemptonu i u Sparsima da je bas odlican trener i retko pogresi sa igracem, pritom svi napreduju kod njega

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Jbg iskren da budem moje praćenje drugih liga je baš skromno pa sve što znam o tim trenerima je preko LŠ.

                      Poketino se uklapa po većini kriterijuma, trofej spomenuh jer se tu ne uklapa, ali kad se stavi sve u kontekst to nije neki veliki minus, trenirao je Sautempton i Sparse. S druge strane, stil igre, rezultati, to kako koristi igrače i koliko izvlači iz njih, tu ga mogu samo pohvaliti. Ponašanje, isto gotovo besprekorno, najveći gospodin među trenerima top 6 ekipa. I da, 46 godina ima, mlad a u isto vrijeme već dosta dugo trener na najvišem nivou i to u Engleskoj.

                      Ne bih podveo medijski pritisak na stil igre, par loših rezultata i svaki ovaj trener je u problemu odmah što se toga tiče.

                      Comment


                      • Na kraju dana Murinjo trenira ekipu, a ne Vudvord. Njegov posao je da trenira s tim sto ima i da napreduje, da ih poboljsa, da pokaze da zasluzuje novih pojacanja.
                        Mi sa svakim novim igracem igramo sve gore i sve smo gori.




                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • @Vlajko @BB

                          Postovi su obrisani, i ovo je zadnje upozorenje cisto iz razloga jer je trenutak takav pa mozemo ovo pripisati afektu. Nadam se da je rasprava zavrsena.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Na kraju dana Murinjo trenira ekipu, a ne Vudvord. Njegov posao je da trenira s tim sto ima i da napreduje, da ih poboljsa, da pokaze da zasluzuje novih pojacanja.
                            Mi sa svakim novim igracem igramo sve gore i sve smo gori.




                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Je l on treba da ih trenira da plasiraju loptu u prazan gol ili da gledaju ofsajd zamku? Ili da se ne igraju ispred svog šesnaesterca sa loptom i ne gube je i ne predaju protivničkom igraču direktno?

                            Ja sam mislio da se to radi u mlađim kategorijama, a da menadžeri rade taktiku.

                            Comment


                            • Sve je zesce trulo u klubu

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                @Vlajko @BB

                                Postovi su obrisani, i ovo je zadnje upozorenje cisto iz razloga jer je trenutak takav pa mozemo ovo pripisati afektu. Nadam se da je rasprava zavrsena.
                                U redu, np. Ja se izvinjavam sto nisam iskulirao.
                                Samo bih zeleo da znam kako se ovde adresira nizak nivo komunikacije. Da li si podjednako kriv ako odgovoris na necije prozivke iz cista mira , gde se kaze da glasas za Vucica zbog jednog sendvica?

                                I sta bi se desilo da nisam odgovorio? Sve bi ostalo tu jer se rasprava ne bi razvukla na vise postova i strana, sto znaci da onaj ko neosnovano nekog prozove na takav jeftin nacin moze da prodje nekaznjeno? Cak bi i ti postovi ostali tu ukoliko se ne odgovore na te postove?


                                Da ponovim, ja se izvinjavam. Nije smelo da mi se desi da uopšte odgovaram jer je besmisleno odgovarati bilo kome ko usred diskusije da li je Martial kreten ili nije, kaze "Ti glasas za Vucica za jedan sendvic"

                                Comment

                                Working...
                                X