Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini mi da je Murinjo na kraju ovim pozdravima prema navijacima rekao zbogom. Nerce me iznenaditi ako da ostavku, i neki dan smo citali da bi otisao da je bilo koji drugi klub u pitanju, ali ovo je njegov najtezi poraz od kad je trener na domacem terenu. Meni ga je zao, mislim da se trudi ali i posle meca je reakcija igraca jasna, jednosatvno im puca ili misle da oni bolje od ovoga ne mogu. Trener kad izgubi svlacionicu zavrseno je, ali ako se to i deseilo ovo je treci trener u pet godina koji je izgubio svlacionicu u Junajtedu, nije do trenera vise. Toliko je bar jednosatvno.
    sigpic

    Comment


    • Sta mi bi da prekinem bojkot gledanja utakmica dok je portugalska ljiga na klupi Kakva nam je odbrana, ono nisu istine. Ne znas koji je stoper od kojega gori.

      Preslisava nas ekipa koja nije dovela nikoga ovo ljeto... Neka ostane Murinjo do kraja sezone jer ce biti interesantno gledati koliko jedan covjek moze mentalno da propadne.

      "You're getting sacked in the morning!" se orilo Old Trafordom...
      Last edited by powerslave; 27-08-18, 22:15.

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Dobra taktika, Herrera bio odlican na stoperu... Vladan strikes again

        Direktno smo primili jedan gol zbog ove ingeniozno debilne taktike, zbog kojeg trener koji je to odlucio treba da izgubi trenersku licencu, i u prvom poluvremenu bili barem jos 3,4 puta izlozeni.


        Ovo sto je Murinjo uradio veceras je za oduzimanje dozvole za rad. Tj kad bi postojala neka komisija, kao za advokate, lekare itd.


        Ja bih Herreri isplatio jos 30,40 miliona evra kad bude napustao klub, kao neku vrstu nadoknade za unistavanje karijere. Umesto da ima jos 4,5 godine vrhunskih ugovora, posle nas ce otici u neku Tursku ili u neku ispodprosecnu ekipu gde ce jedva imati 1.5m, 2 godisnje. TJ to bi trebalo da uradi Murinjo od ovih masnih para koje ce uzeti od nas.

        Zlocin prvenstveno prema njemu. Ali vala i prema svima ostalima. Za njega samog me zabole. Debil je sam za sebe, ali ono, ne bi trebalo da sjebava druge.
        Zgazio je, bio je neki polubek polustoper, upadao u prostor, Valensija bio vise krilo, kampovao kod kaznenog Totenehma zbog njega, ma fantastican je bio, bas me odusevio u prvom, sve citao, bio cak i na sredini i kad je trebalo ocistiti sve je ocistio i onda se desila ta ofsajd zamka dje je on poslednji u liniji, dje prvo izlazi Dzons, pa Smoling ali on ostaje, tu smo izgubili utakmicu. Ne bih ja nikad Ereru drzao na stoepra, ne bih ga drzao ni u prvom timu ali je do te ofsajd zamke bio fantastican, medjutim on nije stoper i od njega se ocekuju takve greske, iako je bila naivna i nijedan iole pismen fudbaler je ne bi napravio, jer znaci da bleji nedje okolo, a ne prati igru i saigrace.
        sigpic

        Comment


        • Stvarno ga mi je zao,odgledao sam sada to, ali najiskrenije pisem, bez sarkazma.

          Treba njemu odmor, propo je mnogo.

          Nama treba neki novi duh, neka pozitivna reakcija, jer evidentno je da ne ide ovako i to je to.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Meni nije ni krivo, niti me sramota poraza 0-3 na Old Trafordu, kad vidim kao večeras da se igrači bore i trude. Više me je sramota Brajtona.

            Vladane ipak ne izvrći, Moura nije došao jer smo se odlučili za Aleksisa, Murinjo je rekao da kad se dođe u priliku za takvog igrača nema razmišljanja, dakle to je razlog nedoalska Moure u januaru.

            Žao mi Murinja u pm, ova scena posle meča pred Stretford Endom i aplaudiranje 2 minuta mi je epska, djeluje mi kao opraštanje, naravno ne mora i bukvalno biti ali simbolički, jer sam mišljenja da je od danas pa nadalje počelo odbrojavanje za njega te da kroz mjesec dana možda ne bude tu. Možda i da otkaz, mislim pametan je čovjek i radije bi otkaz radi isplate ali neobičan je bio posle meča.

            Da pohvalim Freda, Smolinga za fenomenalno prvo poluvrijeme i naravno Šoa, bori se momak za mjesto u timu to mu se ne može osporiti, pokidao je naprijed.

            I jeste ironično ali Tobi i Moura pokidali i odigrali za 10 baš protiv nas, hoće to tako.

            Comment


            • Definitivno ne ide više ovako, ili ga igrači bojkotuju ili je potpuno izlapio, a vjerovatno je oboje. Nema rješenje za nastalu problematičnu situaciju, izgubio je kontrolu, radi šablonske izmjene i definitivno je očigledno da sve ovo ne može okrenuti u našu korist. Upravo zato što nema ama baš nikakve naznake da bi trebalo biti bolje, najbolje je odmah napraviti rez i razići se. Jebiga, šteta, ali nije uspjelo.

              Evidentno je da je otkaz neizbježan, dakle čim prije to bolje kako bi se nastavila normalno sezona.
              Last edited by Momir Peh; 27-08-18, 22:19.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Stvarno ga mi je zao,odgledao sam sada to, ali najiskrenije pisem, bez sarkazma.

                Treba njemu odmor, propo je mnogo.

                Nama treba neki novi duh, neka pozitivna reakcija, jer evidentno je da ne ide ovako i to je to.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Meni ne. Zao mi je nas, klub tj navijace.

                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Nisu rekacija navijaca toliko strasne prema Murinju nocas, mi jednostavno imamo sranje igarce i velike pizde koje nisu spremne za borbu. Ali je na Murinju da limitira te nedostatke, ne da ih ovako otkriva, a zestoko ih otkriva u prve tri utakmice. I lester bi izjednacio da se igralo jos malo, ne moze on da pokazuju Vudvordu kakvo je sranje CEO i koliko nema pojma o fudbalu u PL, jer odbijam da povjerujem da Murinjo misli da ova ekipa ovoliko otvoreno moze da igra. Odnosno ova odbrana, mi imamo taj defanzivni rekord odlican, ali to je zbog bunkera, i kod Van Gala i kod Zozea. Svako je imao bunker na svoj nacin, prvi sa posjedom, drugi sa autobusom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vladane, ko je vcrs bio Marsijal?

                    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Sto bih ga zalio...

                      Lose radi posao za koji je ekstremno dobro placen.
                      Zao mi je ljudi koji volontiraju u centru za ocuvanje orangutana, pa i pored toga ne mogu da izguraju pricu do kraja jer su nemocni.
                      Ovog ne da mi ga nije zao, nego mi je zao svih na koje ima uticaj Slabinjo...


                      Lose radis posao, tim ti je iz minuta u minut, iz meca u mec, iz meseca u mesec, sve gori i gori.... Ajde da su rezultati losi ali da postoje obrisi neke igre, pa ono kao zrtvujes neki period, stvara se nesto, jos ne sljaka to nesto sto konceptualno pravis. Ali ovo nista. Dok ostali sistemski su sve sklopljeniji i sklopljeniji, mi deluje kao tim koji ne trenira zajedno.


                      Pritom je vise puta ispao smrad prema klubu braneci svoj ego i ponos. A ta njegova opterecenost egom i ponosom je i uzrok svega ovoga.
                      Nema muda da ga boli kurac ko sta prica o njemu. Pobedi neku utakmicu pa odmah nakon toga proziva deo javnosti koji prica protiv njega.
                      Jebeni preplaseni slabic, koji ne zna da jasno definise prioritete.
                      Trosi paznju i svoju energiju na jeftine i pacenicke ratove umesto da to usmeri na goli rad na treninzima.
                      Takvog coveka niko ne bi smeo da zali...

                      Moze on da glumata sta hoce, njega ce taj esktremni ponos da natera da glumi da on kao nije preplasen.
                      Zapravo je sada samo obican slabic. Lenj je i nije evoluirao, umislio je da je bogom dan i da ce sam od sebe da pobedjuje. Ne ide to tako rodjace...
                      Last edited by Busby Babe; 27-08-18, 22:25.

                      Comment


                      • Vladane ne mozes da krivis Ereru nikako, jednostavno je ne moguce da covek prvi put u karijeri igra ovu poziciju, protiv dobar tim kao sto je Totenhem, ocekivano je da ce njegovo pozicioniranje u jednom trenutku da bude loso, Totenhem iskoristio. To je na Murinja sto nije rotirao malo bolje

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Vladane, ko je vcrs bio Marsijal?

                          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                          Pogba naravno, ne moras ni da pitas. Kako ga samo nije sramota da prima onoliku platu, a da igra kao da je dosao u balon jebeni. ALi i to je na Murinjo, nema on muda da ga posalje na tribine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Vladane ne mozes da krivis Ereru nikako, jednostavno je ne moguce da covek prvi put u karijeri igra ovu poziciju, protiv dobar tim kao sto je Totenhem, ocekivano je da ce njegovo pozicioniranje u jednom trenutku da bude loso, Totenhem iskoristio. To je na Murinja sto nije rotirao malo bolje

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Slazem se, Murinjova je krivica, iako je do te ofsajd zamke izgledalo kao nesto genijalno, na kraju je rizikovao i nije mu se isplatilo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jasno. Pogba je krivac. Protiv Branlija na tribine da pravi drustvo ostalima.

                              Bice bolje bez Pogbe

                              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Meni ga jeste žao jbg, fudbal sam kako treba počeo da pratim 2008-09, onaj Inter iz 2010. mi je jedna od najdražih ekipa (a da niej moj klub u pitanju) koju sam gledao, tad je Žoze izbaico Barsu koju sam mrzio zbog 2009. i finala u Rimu. Onda i Real zgotivio zbog njega, uspio je Barsu ukrotiti donekle makar u ligi. U Čelziju mi išao i na kurac i bio gotivan (Enfild 2014. ).

                                Glavni razlog što ga gotivim i jeste što je namrgođen i nije 'media darling' kako se to već zove, konfliktan je i kontrira svima, to ga i košta ali zato i jeste Posebni jbg.

                                Bilo kako bilo, kriv je što posle 2 godine nemamo neki stil igre i uopšte neku ideju kako igramo, pa smo danas izašli sa Ererom na polubeku-poluštoperu.

                                Klub mu je dao ugovor a ne i pojačanja, kao da ne znaju Murinja i tu su uradili besmislenu stvar. Bolje da mu je ostoa stari ugovor do sledećeg ljeta, bila bi relaksiranija atmosfera i možda bi mogli imati neku solidnu sezonu i da se oprosti kako treba, jer treba mu odmor. Ovako će se završiti ružno najvjerovatnije.

                                Comment

                                Working...
                                X