Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Ironičan si ali svakako u pravu jer ne može gore od ove posljednje utakmice.

    U ponedeljak očekujem 3-5-2 formaciju, vjrv. De Hea; Lindelof-Smoling-Džons; Valensija-Fred-Matić-Jang/Šo; Pogba-Aleksis-Lukaku.

    S tim da bih ja izbacio Pogbu. Formacija bez krila nam najbolje leži očigledno, jer ova krila što imamo su kriminalna. Lingard i Mata desna krila koja to nisu, Rašfordu treba neka pozajmica nešto, Marsijal u kurcu, glava mu Bog zna gdje, samo ne na terenu.
    Nisam. Za ovo sam bas ozbiljan jer sam ubijedjen da cemo ih dobiti i to lagano. Isto i za ono da ko ne da sve od sebe u ponedeljak vece moze da odjebe iz kluba momentalno posle te utakmice. Mislim nek odjebu svi jer su mi se smucili ali prvo one pick... i kukavice pa cemo vidjet za ostale.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Nisam. Za ovo sam bas ozbiljan jer sam ubijedjen da cemo ih dobiti i to lagano. Isto i za ono da ko ne da sve od sebe u ponedeljak vece moze da odjebe iz kluba momentalno posle te utakmice. Mislim nek odjebu svi jer su mi se smucili ali prvo one pick... i kukavice pa cemo vidjet za ostale.
      Mislis li da ce to makar na kratko zamaskirati trenutne ocigledne probleme u klubu? Barem kod vecine?
      Interesuje me kakav bi scenario simpatizeri Junajteda sa foruma vise voleli. Da se prsne i protiv Totenhema, pa da sve to rezultira nekakvim radikalnijim rezovima, tipa smena trenera.
      Ili da se dobije, pa da se tera ovako kako je uz nadanje najboljem.
      Ovo je pitanje za sve.
      Sto se mene tice, voleo bih da Murinjo ostane barem jos ovu sezonu, da vidimo sta moze da uradi. Stavise siguran sam da ce i ostati, jedino ako se bas nesto gadno ne desi ili rezultatski ili u odnosima sa igracima/upravom.
      Mislim i da moze da napravi rezultate slicne proslogodisnjima, e sada glavno je pitanje koliko to zadovoljava simpatizere - navijace kluba. Pa i samog Murinja. Ne verujem da ce igra da se menja. Ono sto smo od Junajteda videli prosle sezone, pa i pocetkom ove mislim da cemo gledati i dalje. I to je isto mnogima problem.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Ako je ovo tačno onda ako smo imalo pametni šutnućemo ga još ove sedmice (ako je moguće prodati sada). Kakva bebica jbt, Marsijal ima neke argumente da se žali, ovog Murinjo drži ko malo vode na dlanu. Platili ga 89 miliona funti da bi ga čekali stalno da odigra jednu vrh utakmicu pa opet padne narednih 4.

        Kakav korov je sve ušao u ovaj klub, kad vidim De Heu stvarno mi žao čovjeka više, dao bih mu da ide i izvinio se što je toliko dugo čekao na transfer. Žao mi Lukakua, Erere, Matića, Valensije jedni od rijetkih koji se beskompromisno bore za klub i gledaju ove šarlatane kako se šetkaju.

        Ja sam branio Pogbu u nekim raspravama ali posle 2 godine više mi ne pada na pamet da to radim, Murinjo ako je pametan da ga stavi na klupu i da da Ereri da igra, Felainiju ako treba, samo da ovog na klupi malo vidim. Konjina i kapitensku traku dobije i opet ima drskosti da onako odigra protiv Brajtona, kao da je revijalna.
        Znaci velika vecina igraca Utd-a je korov?
        A jel moguce da velika vecina igra ispod svojih mogucnosti i zasto je to tako, sta ti mislis?
        Nabroji mi igrace koji igraju najbolji fudbal u karijeri u Murinjovom Utdu?
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Nabroji mi igrace koji igraju najbolji fudbal u karijeri u Murinjovom Utdu?
          Pa kolko puta treba da ti se nabraja:

          Originally posted by bici View Post
          Lingard, Rasford, Lukaku, Roho, Dzons, Felaini, Erera. Janga i Valensiju ako ces da racunas na bekovskim pozicijama, i Ibru ako hoces da racunas(tesko da je moglo bolje od one sezone). Mozes a i ne moras Matica takodje da racunas, cisto sumnjam da moze bolje od prosle sezone.

          Jbga brate, ako vec ne pratis, ne moras ni da komentarises.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Da dodam da je upristojio odbranu čiji su bekovi dva krila koja imaju 32,33 godine, štoperi Roho, Džons, Baji, Lindelof, nijedan ne može da veže mjesec dana da se ne povrijedi, te Smoling koji je jedini tu solidna opcija i uglavnom se ne povrijeđuje. 2 sezone zaredom druga najbolja odbrana u PL, takva sakata i bijedna.

            Matić je igrao u 2 šampionske sezone sa Čelzijem ali prošle sezone je bio možda i bolji nego u tim sezonama, držao sam sredinu praktično, vidimo kako duva bez njega.

            @Sandugp Murinjo ima svoje greške i stvari za koje je kriv međutim otvoreno je rekao da su potrebna pojačanja da se počne igrati otvorenije. Štoper, lijevi bek, vezista i desno krilo. Dobio je samo veznog. Da je dobio pojačanja ne bi smio A da kaže, svi smo se ovdje složili da mu treba dovesti sve što hoće pa da mu se sudi, i mi koji ga podržavamo i ovi koji ga ne podržavaju na forumu. Budi realan, Gvardola je dobio sve što je tražio bukvalno i čovjek odmah donio rezultate. Murinjo pristaje na ovo jebavanje od strane kluba koji mu da novi ugovor a onda mu ne dovodi igrače koje traži.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Pa kolko puta treba da ti se nabraja:
              Haos koliko je bezobrazno dosadan.
              sigpic

              Comment


              • Kompleksi su čudo.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment




                • Zoze u istoj situaciji, koju za sada veoma neuspesno resava.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Naravno, menadzer uvijek bolje zna od tih sto sjede u deset upravnih odbora.
                    sigpic

                    Comment


                    • Najjača fora što niko nije standardan u 11 osim Lukakua. Dodao bih De Geu.

                      bici, šta si hteo da kažeš za Ibru?
                      Last edited by mark !t zer0; 23-08-18, 22:29.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Najjača fora što gotovo svi nabrojani nisu standardni u prvih 11.

                        bici, šta si hteo da kažeš za Ibru?
                        Jbga to samo govori koliko nam je tim shitty, kad jedan Pereira koji je grejao klupu u Valensiji, bencuje Ereru i Felainija koji igraju najbolji fudbal karijere. Ili kad jedan Baji koji ne moze da bude poziciono disciplinovan bencuje Roha i Dzonsa koji igraju fudbal karijere.

                        Kako sta za Ibru? Pa da nije moglo bolje od onoga.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Zizu🤙
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Koliko smo šansi stvarali u pretprošloj sezoni sa Ibrom kao devetkom ono je nestvarno, čuveni remiji sa Barnlijem, Stoukom, Barnlijem, Arsenalom itd, nejasno mi je kako te utakmice nismo dobijali. Od Ibrine povrede u LE u krajem te sezone pa evo sve do danas mi ni približan broj šansi ne uspijemo da stvaramo. Šteta što nije došao par godina mlađi.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Da dodam da je upristojio odbranu čiji su bekovi dva krila koja imaju 32,33 godine, štoperi Roho, Džons, Baji, Lindelof, nijedan ne može da veže mjesec dana da se ne povrijedi, te Smoling koji je jedini tu solidna opcija i uglavnom se ne povrijeđuje. 2 sezone zaredom druga najbolja odbrana u PL, takva sakata i bijedna.

                              Matić je igrao u 2 šampionske sezone sa Čelzijem ali prošle sezone je bio možda i bolji nego u tim sezonama, držao sam sredinu praktično, vidimo kako duva bez njega.

                              @Sandugp Murinjo ima svoje greške i stvari za koje je kriv međutim otvoreno je rekao da su potrebna pojačanja da se počne igrati otvorenije. Štoper, lijevi bek, vezista i desno krilo. Dobio je samo veznog. Da je dobio pojačanja ne bi smio A da kaže, svi smo se ovdje složili da mu treba dovesti sve što hoće pa da mu se sudi, i mi koji ga podržavamo i ovi koji ga ne podržavaju na forumu. Budi realan, Gvardola je dobio sve što je tražio bukvalno i čovjek odmah donio rezultate. Murinjo pristaje na ovo jebavanje od strane kluba koji mu da novi ugovor a onda mu ne dovodi igrače koje traži.
                              Ja znam da je rekao da ce biti gadno ako ne dobije to sto trazi. Nisam primetio da je pricao da ce igrati ofanzivnije. Opet koliko je takva izjava pametna je pitanje, jer tako automatski javno omalovazavas igracki kadar koji posedujes i na koji moras da se oslonis.
                              Po meni je Murinjo od kada je u Junajtedu dobio dovoljno, da se odredjeni pomaci u igri vide. I vise nego dovoljno. Druga sezona je bila uspesnija od prve, vise bodova osvojeno, bas malo golova primljeno. Problem je sto na terenu to nije delovalo dobro.
                              Misljenja sam da ekipa ne bi igrala drugacije i da je dovedeno jos igraca. Prosle sezone je potroseno dosta para, dovedeno nekoliko vrhunskih pojacanja .... I sta smo dobili?
                              Vidi se jasno sta se sa Murinjom gubi, a sta dobija. Ako ste za Murinja onda ste i za takav fudbal. Za fudbal koji je Mancester Junajted dok je pod njegovim vodjstvom igrao.
                              A ovi argumenti oko pojacanja mogu biti validni kada je rec o najvecim dometima, napadu na ligu i LS, jer znamo kakva je konkurencija, ali nikako ne mogu i ne smeju biti alibi za utakmice poput ove iz proslog kola. I sa ovim sto ima, a i te kako ima kvalitetan tim, Junajted mora da dobija "manje" rivale. Nikakvi ne dovedeni igraci ne smeju biti izgovor za partije poput ove poslednje. Sramno izdanje na terenu pre svega (sporo, bezidejno, nesigurno) pa tek onda poraz.
                              Last edited by Sandugp; 24-08-18, 02:03.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Slažem se za Brajton, kakvu god ekipu imali to ne smije da izgleda onako. Mene nervira što zadnjih 4,5 godina postoje utakmice gdje djeluje da se igrači isključe, nezainteresovani su, kao da je revijalna utakmica. Meni je nejasno šta treba igraču trener da radi da bi on na 2 gola zaostatka protiv Brajtona potegao, makar sam, kao što to radi Aleksis, kao što bi Runi probao i takvi igrači.

                                Prečesto Junajted djeluje kao razbijena vojska. Nema tu lidera, koji će da drmnu ekipu, nebitno ko je na klupi. Kod nas su među uticajnijim igračima na terenu ko? Gledaš Pogbu sa kapitenskom trakom koji se sam ne trudi. Moraćemo sačekati da Lukakuu opet dokurči pa da počne opet javno prozivati čitavu ekipu da se malo drmne, jer on je nešto najbliže nekom lideru ovdje. Ibra je imao sličan uticaj. Nekada smo imali kamaru takvih autoriteta.

                                Comment

                                Working...
                                X